LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

Geerafee (offline)

31-07-2015 13:22:34

Warszawa
po ile te pepco cuda Marzenko ?
kurde tak dawno nie byłam , a zawsze tam dla dziewczyn mega ciuszków brałam za 300-400zł i było wszystko w tym od sukienek, bluzeczek, przez leginsy do kurteczek czasami tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

31-07-2015 13:44:51

Lublin
Marzena W szpitalu wymagają tetrowych pieluch?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

31-07-2015 14:19:20

Bytom
Jak rodziłam wcześniej gdzie indziej to nie a tutaj gdzie teraz mieszkam tak nie wiem po co :p


annie27 (offline)

31-07-2015 14:20:30

Lublin
Zapisałam się na się na usg na 20 sierpnia, na 17:30... smiling smiley

Mam nadzieje ze do tego czasu wytrzymam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

31-07-2015 14:34:19

Bytom
<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; /></a>
19.99zł taki mięciutki i ładny żywy kolor smiling smiley no i uniwersalny :p


annie27 (offline)

31-07-2015 15:01:15

Lublin
Marzena Nie mogę otworzyć tego linku.. :/

Dziewczyny wiecie co, znów przychodzą mi do głowy paskudne myśli:-( Byłam na usg tydzień temu, wszystko okej...

Myślicie że na tym etapie ciąży jakby coś było nie tak to byłyby tego jakieś objawy? Wiem, że powinnam myśleć pozytywnie...
Chyba mam dziś gorszy dzień:-(

Napiszcie co o tym myślicie... sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Dorotaa (offline)

31-07-2015 15:40:46

Zielonka
Cześć dziewczyny.

Mamy wyniki już . Między półkulami mózgu a czaszką jest "coś" wykrywalnego po podaniu kontrastu . Ale nie nazwał tego lekarz po imieniu . On tego nie rusza . Daje wypis i doktor onkolog ma się temu przyjrzeć i zalecić co dalej .
Jutro do południa wraca do domu . A od wtorku pewnie szpital onkologiczny .
Ajj... mówię Wam jak jest zdrowie to jest wszystko . A jak się ze zdrowiem pierdaczy to już nie jest kolorowo. Mam nadzieję że to nie raczysko w tej głowie przerzut zrobiło .

Z lepszych wieści . Byłam wczoraj na wizycie u gina. 13/14 tygodni . Słyszałam z córką serduszko dzidzi smiling smiley przez to urządzenie od ktg . Mam brać urosept bo mam bakterie i leukocyty . NA następną wizytę idę za 6 tygodni . Krew i mocz mam zrobić .

Może uda mi się przeczytać co u Was. Bo od wczoraj psuje nam się internet i nie mogę nic otworzyć ;c
Mam nadzieję że już będzie dobrze bo to coś z ups.




Dorotaa (offline)

31-07-2015 15:43:38

Zielonka
Ania wszystko jest w porządku z Twoją dzidzią.
Wiadomo że gorsze dni się zdarzają , ale nie zamartwiaj się bo na pewno dobrze tam sobie leżakuje smiling smiley

Jeszcze trochę i będziemy dostawały kopniaki -znaki smiling smiley i wtedy bedzie super.

Ja czuję lekkie ruchy . Tak jakby maluch się ocierał o ścianę brzucha czy też rozpychał . Najczęściej jak się położę wieczorem do łóżka.

Z testu z sodą wczoraj wychodził mi chłopak a dziś nic się nie działo czyli dziewczyna .




pregnant (offline)

31-07-2015 15:47:20

Annie
Kochana napewno byś miała jakieś objawy..chociaż by to że napewno brzuch by Cie bolal i byś na bank krwawila. Napewno jest wszystko dobrze. Ja myślę że jeszcze z tydzień i też zacznę się martwić. Juz bym chciała czuć mocne kopniaki

Dorotaa (offline)

31-07-2015 16:04:50

Zielonka
Ja urodziłam Maję jak miałam 18 lat .
Szybko dorosłam do bycia mamą smiling smiley
Pregnant będziemy miały po 36 lat a nasze pierwsze maluchy będą pełnoletnie winking smiley
Wózek fajniusi ! winking smiley podoba mi się . I cena spoko .

Geerafee wyjeżdżacie gdzieś ? Sporo urlopu .
Oby pogoda dopisała .

Marzena szkoda że Cię męczą te mdłości . ;c myślałam że już będziesz miała spokój . A tu dupa blada . Dobrze że tylko dwa razy a nie tak jak ostatnio non stop .
Widzę się przygotowujesz pełną parą.
Ja dziś kupiłam body dwie sztuki i czapeczkę.
kocyki brat mi przywiózł .

Dziś porządek w szafie zrobiłam i poukładałam rzeczy dla malucha .




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.