LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

pregnant (offline)

07-07-2015 08:38:10

Hej ciężarówki
U nas dzisiaj jak narazie.nie pada smiling smiley od razu lepiej..miałam cudowny sen..śniło mi się ze czułam już ruchy maluszka smiling smiley
Marzena
Oj kochana Ty to,mnie rozumiesz smiling smiley już ponad 4 tyg jak.nie widziałam fasolki a jak bym miała usg prywatnie to w ogóle bym nie widziała..namawiam go żebyśmy pojechali no ale zobaczymy..później już jest lepiej bo czuję się ruchy i wiesz ze jest wszystko dobrze smiling smiley

pregnant (offline)

07-07-2015 08:40:57

Ruda
Mnie tez czasami pobolewa brzuch
..super ze masz dziś usg mega zazdroszczę smiling smiley
Witaj Klaudia smiling smiley

klaudia3 (offline)

07-07-2015 10:34:14

Rochdale
Marzena albo ja jakaś ciemna jestem albo z mojej telefonu nie idzie sie wpisać..widzę sie tam alenic nie moge dodać,możesz ty podopisywać lub któraś z dziewczyn?mam dwuletniego synka,wizyty miałam juz trzy a na usg maja mnie umówić i przysłać list wiec termin mi nie znany..możesz tam wpisać kolejna wizytę z położna na8sierpnia mam co tam jeszcze jest potrzebne?
Kurde juz sie pogubiłam w ksywkach a miałam zapytać ta dziewczynę co tez ma bibasa z kwietnia czy teraz maluszek planowany był czy przez los dany?;D


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudia3 (offline)

07-07-2015 10:37:49

Rochdale
Aa i jestem z Rochdale(Manchester)
Widzę ze wkoncu nie jestem najmłodsza w grupie ;D


[link widoczny po zalogowaniu]

klaudia3 (offline)

07-07-2015 11:00:40

Rochdale
PoddaJe sie dajcie instrukcje dodania suwaczkami bo chyba w życiu tego nie zrobięsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

07-07-2015 11:11:14

Klaudia kochana bo to nie kopiujesz tego suwaczka tam gdzie piszesz post tylko.....1. Moj profil 2. Edytuj (masz po prawej na gorze) 3. Ustawienia forum 4. Wklejasz kod suwaczka i dajesz zapisz. smiling smiley

klaudia3 (offline)

07-07-2015 11:35:33

Rochdale
Pregnat robię tak właśnie jak napisałaś ja go nie okupuje pod postem ale chyba zły kod poprostu daje.a avatar niby ustawiłam a jak widac nie mam gosad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

07-07-2015 12:01:58

Klaudia
A no to kochana Przepraszam myślałam że to inaczej robisz ale jak widzę dałas radę widzisz..smiling smiley a jeśli chodzi o awatar to tam musisz zaznaczyć że chcesz to jakoś awatar i dopiero się ustawi..

pregnant (offline)

07-07-2015 12:08:36

Klaudia
Jak chcesz ustawić awatar to musisz wybrać jaki chcesz tan plik pomniejszyc go i dalej masz tak...1.usuń 2.wybierz awatar 3.nazwa pliku..i wybierz punk 2 i zaznacz ten plik jaki chcesz i daj zapisz i powinno być ja też tak miałam że zdjęciem że wkleilam i nie było go widać a później jak zaznaczyłam że chce je jako awatar to dopiero się pokazało smiling smiley

annie27 (offline)

07-07-2015 13:57:52

Lublin
Klaudiahejsmiling smiley

Jak się czujecie?smiling smiley Mnie bolą piersi i jeść nie mogę ;/ dziś wzięłam gryza parówki i prawie zwymiotowalam;/ masakra.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547490, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.