:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

agnieszkaskl (offline)

23-10-2015 15:20:23

hehe ja też 12 mam sie zgłosić jak nie urodzę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

23-10-2015 15:20:31

Natalia może w tym samym dniu urodzinmy winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sarahia (offline)

23-10-2015 15:29:35

Germany /Bc
Witam nie chce juz narzekać ale kurczę nie da sie ...spać tez nie mogę bo drętwieje na boku, bol przy przekrecaniu na drugi bok i mocne jęki męki do tegowinking smiley tak mam dzień w dzień takze to juz norma...plecy tez bolą i oddycha sie strasznie ciezko, jak leze to juz wogole zgaga dochodzi...Dzis zasnęłam około 4 ej dopiero ale mogłam pospać do 9 wiec ok...Mas mi pomaga bo nie daje rady fizycznie...od jutra ma 3 tygodnie urlopu takze juz psychicznie będziemy spokojni, ze ogarnie dziewczynki i dom ...Strach i stres juz sa konkretnie jak to bedzie czy bez komplikacji czy z mała bedzie dobrze...masę myśli....w tej głowie...ehh

emilia Wiesz sama dobrze co przeszłaś i daleko nam od oceniania tj przy zimniej tak powinno byc. Najważniejsze aby maluszki zdrowo przyszły na ten świat i nikt nie ma prawa oceniać na podst porodu Cc czy SN ..czy gorszy czy lepszy..tak samo jak z karmieniem piersi czy butla...nie ma przez to gorszych matek i gorszych dzieci. Takze głowa do góry i życzę Ci spokojnego porodu ....

pregnant dzieki to juz ostatnie dni moje z brzuszkiem, jakoś to przeżyjemy chyba winking smiley trzymaj sie i jeszcze trochę Wasza kolej..




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

23-10-2015 16:04:56

Sarahia
No u nas jeszcze kilka tygodni ale bardzo już bym.chciała żeby był styczeń grinning smiley jeszcze tylko 3 dni grinning smiley stresuje się Tobą jak to.ja bym miała rodzic grinning smiley pamiętam.jak pisałaś że Ci się udało a tu już rodzic trzeba grinning smiley trzymaj się kochana wszystko będzie dobrze winking smiley

dorottea (offline)

23-10-2015 19:34:41

Łódź
emilka - twierdząc,że będziemy Cię oceniać, oceniasz nas winking smiley
a tak serio - ważne żebyśmy wszystkie urodziły zdrowe dzieciaczki i same przetrwały w jak najlepszej formie, a czy to będzie sn czy cc...
Ja bym chciała rodzić naturalnie, bo bardziej boję się cięcia, ale to będzie mój pierwszy poród, więc nie mam żadnej traumy. A jak się okaże, że trzeba ciąć to też się zgodzę.

A tu fajny filmik a propo oceniania na poprawę nastroju: [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

emilka2526 (offline)

23-10-2015 20:20:42

Zduńska Wola
Przepraszam jeśli Was urazami , nie osadza Was i dzięki za mile słowa. To chyba hormony, mam taki podły humor.tez mnie wszystko boli, nie mam siły, mecze się okropnie a tu jeszcze 5 tyg.alw Wam się złożyło ze większość macie na 12 listopada smiling smiley

Natalia875 (offline)

23-10-2015 21:15:33

Zamość
ja bym chciala urodzic miedzy 3 a 7 listopadem smiling smiley a jak się dziecko podłe okaże to bedzie 1 listopada smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

23-10-2015 21:22:47

Ja bym chciala 13-go listopada, ale moge sobie chciec. Bardzo boli mnie pochwa po dzisiejszym badaniu i brzuch... tak mnie posprawdzal i dalej plamie... juz mam tak nisko brzuch ze siedzac musze opuszczac nisko kolana bo inaczej brzusio pobolewa.


[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

23-10-2015 21:34:34

Zamość
mi też kolezanka powiedziała ze mi opadł, ja jakoś tego nie widzę, ale już tak mało nam zostało. Dopiero co każda zaczynała tu coś pisać smiling smiley A tu zaraz się chwalić będziemysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

dorottea (offline)

23-10-2015 22:23:22

Łódź
ja bym tylko nie chciała 1 listopada. Co to za przyjemność mieć urodziny we wszystkich zmarłych :/


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.