:joliecouette:LiSTOPAD 2015Wszystkiego najlepszego!

Wysłane przez sarahia 

BaRuBa (offline)

22-10-2015 12:13:37

Dąbrowa Górnicza
Raczej nie, pojawia się różnie ale nie za każdym razem gdy się poruszam. To jest coś pomiędzy skurczem a takim uczuciem wbijania szpilek, nie wiem jak to określić.


[link widoczny po zalogowaniu]

BaRuBa (offline)

22-10-2015 12:17:42

Dąbrowa Górnicza
Umówiłam się wreszcie do anestezjologa na 30 października, a termin 5 listopada smiling smiley mam nadzięję, że nie urodzę wcześniej bo musiałabym iść na żywioł bez znieczuleniamłody rycerz


[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

22-10-2015 13:15:04

Baruba a to nie jest tak, że musisz się z nim umówić, żeby on jedynie ocenił, czy możesz przyjąć takie znieczulenie? Bo u nas generalnie nie ma jakiegoś umawiania sie przed porodem, dzisiaj byłam u położnej i mówiła, że jak już nie bede umiala wytrzymać z bólu to one zawołają lekarza i dostane znieczulenie, oczywiście, jezeli bedzie on w godz swojej pracy, inaczej pozamiatane, ale siorka mówi, ze nie warto brac, zobaczymy, wolałabym jechac do szpitala nocą, bo puste drogi a tak to korki.


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszkaskl (offline)

22-10-2015 13:21:43

hej kochane smiling smiley a ja właśnie wróciłam... z grzybów grinning smiley uprosiłam mojego,żeby poszedł ze mną smiling smiley dwie godzinki chodzenie po lesie a chodzić już nie umiem ;P ale jestem z siebie zadowolona, tylko wystraszyłam się bo brzuch ok ale tak nagle zaczęły mnie strasznie boleć piersi i jakby mi za przeproszeniem ktoś wbijał coś w sutki! taki ból,że nie dawałam rady(byłam ciepło ubrana) ale po jakiś 15 minutach przeszło, wiec nie wiem co to było...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

BaRuBa (offline)

22-10-2015 13:39:01

Dąbrowa Górnicza
Dzwoniłam raz jeszcze do mojego szpitala i powiedzieli mi, że konsultacja jest konieczna, w przeciwnym razie jeśli poproszę o znieczulenie to mi odmówią. Mam zabrać ze sobą wszystkie badania, żeby obejrzał. Na pewno musi po prostu stwierdzić, że można mi podać znieczulenie, ale to jest obowiązkowe. Nie wiem czy z niego skorzystam, to wyjdzie w trakcie, ale możliwość chcę mieć.

Też wolałabym nocą, bo dostać się do Katowic w dzień... porażka. najgorzej gdyby się jeszcze trafiło w weekend Wszystkich Świętych... poród w aucie gwarantowany tongue sticking out smiley ale woleć to ja sobie mogę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mal3na (offline)

22-10-2015 13:55:03

Poznań
agnieszkaskl uzbierałaś grzybów? smiling smiley

Ja mam dziś ciężki dzień, ten ból nie odpuszcza, chyba czeka mnie wizyta w szpitalu jak mój men wróci z pracy. Mam nadzieję, że tylko przebadają i puszczą do domu.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

learta (offline)

22-10-2015 14:02:01

Warszawa
ja pierwszy poród miałam bez znieczulenia - jakoś dałam radę. Teraz nie wiem jak to będzie.
co do bólu, to ja również czasami mam ból po prawej stronie w okolicy bioder, schodzę z łózka i normalnie nie umiem chodzić (kuśtykam)ani się wyprostować, ale z czasem jak rozchodzę to jest ok.
Dzisiaj troszkę popracowałam, miałam jeszcze odkurzyć, ale już chyba sobie odpuszczę, musze obiad przygotować.




[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

22-10-2015 14:23:28

Zamość
Witam, ostatnio spie do godz 9 - 10, chyba moj organizm zbiera siły smiling smiley co nie oznacza ze mam cale noce przespane. Wieczorem zasnac nie mogę, w nocy sie z raz obudzę, a rano nie dotykac bo bym spała smiling smiley Dzisiaj mieszkanie posprzatałam, pranie zrobiiłam, poodkurzałam, 5 wianków na Wszystkich Świętych zrobiłam + 2 dla kolezanki. Jeszcze tylko obiad i wyjazd na większe zakupy spożywcze i można odpocząć. smiling smiley Jeszcze czekam na kolezankę która właśnie siedzi u lekarki i potwierdza ciążę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

katharzyna (offline)

22-10-2015 15:31:34

U nas Baruba nic takiego nie trzeba robic. Ale dzisiaj położna mi mowila, ze zauwazyla, ze na znieczuleniu porody sa dluzsze. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu, moze sie okazac, ze moj prog bolowy jest zerowy i bede blagac o to znieczulenie. Ja dzisiaj tylko bylam na ktg, a jutro lekarz i w koncu ide odwiedzic kolezanke, weekend jak zwykle spedze z moim.... mnie dziewczyny nieraz cos kluje a nawet boli, ale tez rozchodze i jest git, najgorzej po przebudzeniu, boli caly brzuch...


[link widoczny po zalogowaniu]

BaRuBa (offline)

22-10-2015 19:13:07

Dąbrowa Górnicza
Podziwiam Was smiling smiley wszystkie sprzątacie.. ja ledwo co obiad ugotuję i mam dość. No ale może macie już syndrom wicia gniazda przed porodem smiling smiley ja nie bardziej ani siły a tym bardziej ochoty na to. Ja też mam lekarza jutro i pewnie też ktg smiling smiley ciekawa jestem co mi powie po badaniu. Znalazłam dziś zdjęcie usg z 9 tygodnia ciąży gdzie była długość płodu crl na podstawie której wyliczyłam sobie termin porodu tongue sticking out smiley wyszedł mi 4 listopad +/- 2 do 5 dni. Czyli powinnam urodzić między 1 a 9 listopada tongue sticking out smiley ciekawe jak to się ma do rzeczywistości smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.