Październikowe 2015

Wysłane przez Korneliaa 

Mibit (offline)

16-09-2015 20:02:10

Kielce
Anka90 - głowa do góry. Mój gin mówił, że od wypadnięcia czopu do porodu to jeszcze nie tak szybko - nawet tydzień. Jesteś już w terminie więc wszystko będzie okispinning smiley sticking its tongue out


Jestem po ostatniej wizycieposzłooo!. Jutro rano mam się stawić w szpitalu, ale nie dlatego, że coś się dzieje (wszystko jest w najlepszym porządku, Małemu wcale się nie spieszy), tylko po to aby uniknąć nagłego zejścia mojego ginagrinning smiley. Gość jest niesamowity. Każdej z nas takiego życzęLOL. Kładzie mnie do szpitala, co bym sobie "uczciwie" odpoczęła, a On w tym czasie porobi sobie wszystkie badaniadziecko z grzechotką Dobre, niethumbs up. Powiedział, że jak ordynator się zgodzi to zrobi mi cesarkę w sobotęhot smiley Dla mnie byłoby super, bo to dzień urodzin mojego mężagrinning smiley - prezent rewelacyjnyurodzinowe baloniki

Trzymajcie siędziecko z grzechotką, odezwę się jak tylko będę mogła




wg OM


wg CC

asiulla (offline)

16-09-2015 20:05:07

Mibit i jak konsultowałaś to tsh? Myślę, że na tym etapie to już nic się nie zadzieje - tylko obyś się dobrze czuła bo wiem że tarczyca mocno na samopoczucie wpływa.
No zleciało moment.... nawet nie wiem kiedy smiling smiley

Jasne, że i ja mam nadzieję, że będziemy tu dalej zaglądać. Tylko trzeba pilnować bo po miesiącu-dwóch przenoszą z "kobiet w ciąży" na "mamy z dziećmi" - to tak gdyby którać wątku znaleźć nie mogła smiling smiley Cały wątek leci tam smiling smiley

Teri - hahaha no i ja mówię, że teraz to już jestem jak bomba zegarowa tongue sticking out smiley w każdej chwili mogę....wybuchnąć grinning smiley

Szprota no i u mnie już wszystko gotowe. Jeszcze wózek jedzie grinning smiley Bo jednak tandem zamówiłam smiling smiley

Anka90 hohohoho smiling smiley czyli będziesz pierwsza. Ktoś nam musi szlaki przetrzeć grinning smiley Odszedł Ci pewnie czop. Mi odszedł wieczorem i rano jak próbowali wywołać to tętno wariowało i mówili że po odejściu czopu pewnie samo z rana ruszyło i pewnie obeszło by się bez oksytocyny. No to trzymam kciuki! Daj znać co i jak - no i czekamy na relacje i opis maluszka!!!!

Ja dziś oglądałam w tv "moje 600 gram szczęścia" i normalnie się co chwila rozklejałam.

CO do samopoczucia to jestem jakaś spokojna i wyciszona. Ale od poniedziałkowego badania strasznie boli mnie krocze. Najgorzej wstawać z kanapy, łóżka itp. Czasami z chodzeniem ciężko i brzuch się stawia. Poza tym czuję się ok i syn to wykorzystuje.
Odpieluchował się zupełnie zatem mam już "dużego chłopca" w domu. Na Pampersy nawet nie spojrzy a i nocnik już taki trochę dzieciakowaty i kiedy może to wybiera kibelek smiling smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szprota25 (offline)

16-09-2015 20:14:52

Struga
Dziewczyny a mnie co jakiś czas kłuje , ciągnie jakby lewy jajnik, co to może być ? A w lozeczku juz scielic czy jeszcze poczekać ? :*

asiulla (offline)

16-09-2015 20:59:58

Ja pościeli nie szykuje. Mam uprana i schowana w pokrowcu do szafy.
ogólnie takie maleństwo poduszki nie potrzebuje i zdrowsze jest spanie na samym materacyku. A zamiast kołdry ja używam takich spiworkow zapinanych na ramionach.
Chodzi o to żeby maluch machajac rączkami się przypadkiem nie przykryl - bo za malusi żeby się odkryć smiling smiley
Wiec u mnie przescieradelko juz jest i czekają spiworki i łóżeczko przykrylam przescieradlem z gumka żeby się nie kurzylo smiling smiley i tak czeka smiling smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-16 21:01 przez asiulla.

szprota25 (offline)

19-09-2015 09:40:21

Struga
Halo halo zagląda tu jeszcze ktoś ? winking smiley dziewczyny wczoraj miałam kilka skurczy, a wieczorem czułam kłucie w szyjce i widzę że opuścił mi się brzuch. Jak myślicie czy w związku z tym urodze wcześniej ?

asiulla (offline)

19-09-2015 14:30:56

Szprota a żeby to tak się dało przewidzieć smiling smiley
Ja brzuch mam nisko od ponad tygodnia, na spacerach potrafię mieć skurcze co kilka kroków a malutka tak mi jeździ po kościach miednicy, pecherzu i kroczu, że mam wrażenie, że zaraz wystawi rączkę i nam pomacha tongue sticking out smiley i nic.

Organizm się szykuje wiec wszystko jest ok. Ale kiedy się zacznie to już przewidzieć się nie da smiling smiley
Oczywiście to wszystko to symptomy porodu - i mogą dochodzić kolejne np. Mdłości, biegunka, bóle i ciągnięcie krocza czy odejście czopu sluzowego. Ale poród może zacząć się lada chwila lub i za tydzień czy dwa smiling smiley

Obserwuj i bądź czujna. Na pewno trzeba jechać jak odejdą wody, jak masz regularne skurcze które nie mijają po cieplej kąpieli i jak coś Cię niepokoi - dzidzia za mało lub za dużo się rusza itp. Możesz podjechać na ktg i sprawdzić tętno i skurcze.

Mnie za to boli gardło i migdały i jestem oslabiona sad smiley kuruje się i oby teraz nie zacząć rodzic bo wolę być zdrowa niż osłabiona do porodu...

Teri (offline)

21-09-2015 16:16:32

Kraków
Witam!

Ale tu cisza smiling smiley czyzby mamusie zaczely sie rozpakowywac smiling smiley
Ja jeszcze w dwupaku i mam nadzieje ze tak zostanie jak najdluzej grinning smiley

asiulla- Zycze szybkiego powrotu do zdrowia! smiling smiley


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

25-09-2015 15:57:32

Ale cisza.... dziewczyny serio juz na porodówkach? smiling smiley

Ja się podleczylam ale mmałego mi rozklada sad smiley wściekła jestem... nie miało kiedy...

brzuch mam bardzo nisko... skurcze się ppojawiają i znikają i cisza...
doły ciągną i bolą. Ciężko mi wstać z łóżka w nocy.

Poza tym funkcjonuje raczej normalnie. .. pranie, sprzątanie, gotowanie....

A co u Was? Jak samopoczucie?


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mibit (offline)

27-09-2015 11:59:51

Kielce
Hejka. My już w domciu. Kacper urodził się 19 września jako prezent na 45 urodziny męża. Jest przesłodki. Ogólnie jest ns razie spoko, tylko z pokarmem nie wyrabiam. Mały jest duży 62 cm i waga 4 kg na wyjściu ze szpitala.
A jak tam u Was?

szprota25 (offline)

27-09-2015 15:48:04

Struga
My z Kubusiem jeszcze razem, ale już nie mogę się doczekać kiedy się urodzi ... Jeśli chodzi o samopoczucie to jest ok.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.