Październikowe 2015

Wysłane przez Korneliaa 

Korneliaa (offline)

12-02-2015 14:59:05

Witam.! smiling smiley
Tydzień temu dowiedziałam się, że znów zostanę mamą. Prawdopodobnie urodzę w październiku ale wizyta u ginekologa jest jeszcze przede mną.
Szukam koleżanek do wspólnego przeżywania tego wspaniałego czasu. Wiem że na forach takich jak to naprawdę zawierają się długotrwałe i prawdziwe przyjaźnie. Czekam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-12 15:03 przez Korneliaa.

asiulla (offline)

13-02-2015 10:07:21

Melduję się i ja smiling smiley
Jestem majówką 2013 i równo tydzień temu na teście zobaczyłam dwie kreski smiling smiley
W poniedziałek robiłam betę i wynik 3490. W środę idę do gina zobaczyć co słychać u fasolki smiling smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malgorzata123 (offline)

17-02-2015 22:19:54

Szczecin
Cześć dziewczyny ja dopiero jutro mam pierwszą wizyte u gina ale test beta wykazał zdecydowanie ciąże więc prawdopodobnie na początku października będziemy rodzić.Jak znosicie te pierwsze tygodnie ciązy?Ja nie mam siły ani chęci na nic tylko bym leżała i mam wstręt do jedzenia.

hmmm (offline)

18-02-2015 08:17:38

Bydgoszcz
Witam,
chyba przyjdzie mi do Was dołączyć... smiling smiley

Wizytę mam w przyszłym tygodniu, dwa testy pozytywne... Ciąża nieplanowana. Co prawda dwa miesiące temu odstawiłam tabletki anty, ale sądziłam, że to zachodzenie potrwa troszkę dłużej... grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-18 08:18 przez hmmm.

Teri (offline)

18-02-2015 08:17:55

Kraków
Witam :-)
Ja tez zostanę mama w październiku po raz drugi :-)
Wizytę u lekarza mam juz za sobą ale byl to początek 5 tyg i bylo widać tylko pęcherzyk. Kolejna wizyta 2 marca :-) juz nie mogę się doczekać :-)
Biorę tabletki na podtrzymanie bo mialam silne bóle brzucha ale jest juz ok.
Mnie mdlosci miecza od 2 tygodni :/ w 1 ciąży tak nie mialam wiec dla mnie to nowość. Mam ich dość ale cóż trzeba to przeżyć dla dzidziusia wszystko winking smiley


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

hmmm (offline)

18-02-2015 08:22:18

Bydgoszcz
Cytuj
malgorzata123
Cześć dziewczyny ja dopiero jutro mam pierwszą wizyte u gina ale test beta wykazał zdecydowanie ciąże więc prawdopodobnie na początku października będziemy rodzić.Jak znosicie te pierwsze tygodnie ciązy?Ja nie mam siły ani chęci na nic tylko bym leżała i mam wstręt do jedzenia.

Jeśli o mnie chodzi to czuję się w miarę normalnie. Co prawda śpię dość sporo, ale wcześniej też nie miałam problemów ze snem... winking smiley Co do jedzenia to apetytu wielkiego nie mam, mimo, że nie wymiotuję i mdłości też póki co nie mam. Nie ciagnie mnie za to zupełnie do słodyczy, z czego się akurat cieszę.

Jedyne co to pobolewa mnie podbrzusze, czasem mniej czasem bardziej, ale do wytrzymania. Troszkę się tego obawiam... Mam nadzieje, że wszystko będzie ok... grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

18-02-2015 09:26:17

Witam nowe mamusie smiling smiley no wreszcie coś się rusza smiling smiley

Co do samopoczucia to u mnie kiepsko. Mdłości i niemal codziennie..pomaga mi tylko świeże powietrze. .. wiec otwieram okno i głowa do góry żeby nie haftowac. .. walczę z powodzeniem bo jeszcze nie wymiotowalam smiling smiley poza tym jestem mega zmęczona i o wszystkim zapominam a miałam ostatnio bardzo dużo spraw na głowie. .. brzuch mnie czasem zakluje. .. Zwłaszcza jak nagle wstanę... no ale ja i noszenia synka nie unikne i jeszcze go karmie. .. mam dziś wieczorkiem gina to zobaczymy co mi powie... nie mogę się doczekać bo pierwszy raz zobaczę maluszka grinning smiley

Mój synek jest nieznośny. .. jakby wyczuł i nie da mi odpocząć. Mały zlosnik . ..

powiedzcie coś o sobie smiling smiley ja mam na imię Asia, mam 29 lat, to moja druga ciąża. Mieszkam pod Warszawą. Mężatka od lipca 2012 i w ciążę z Maksem zaszłam tuż po ślubie w pierwszym cyklu po odstawieniu tabsow - i tez myślałam że to potrwa grinning smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzia1109 (offline)

18-02-2015 12:36:27

Bytom
Cześć dziewczyny. Nowa tu jestem a mam na imię Magda i mam 30 lat i jestem w 7 tyg. ciąży i jestem mega szczęśliwa bo o dziecko starałam się z mężem od 4 lat

madzia1109 (offline)

18-02-2015 13:50:56

Bytom
oj widzę, że nikogo tutaj nie ma a myślałam, że sobie z kimś pogadam sad smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.