Październikowe 2015

Wysłane przez Korneliaa 

Teri (offline)

11-09-2015 18:18:47

Kraków
Ja Weronikę urodziłam po skończonym 37 tc poprzez CC zaplanowana mialam o tydzień później ale nastaspily komplikacje i mialam wczesniej


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

11-09-2015 19:38:07

Ja Maksa urodziłam 9 dni po terminie. Poród częściowo indukowany.
Pierwsze maluchy często rodzą się po tterminie.


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mibit (offline)

12-09-2015 20:34:31

Kielce
Hejka, co do GBS to mi pobierali wymaz tylko z pochwy i wyszedł ujemny.

Anka90 - nie przejmuj sięuśmiech. Czasem mam wrażenie, że "konowałki" specjalnie nas straszą. Mój np. cały czas jest o 2 tyg większy niż powinien. Przecież dużo zależy od genów i od Waszego wyglądu. Ja się śmieję, że mój synek ma głowę po tatusiuLOL. Tylko pozytywne myślenie - pamiętajdziecko z grzechotką

Ja wizytę mam w środę i mam wrażenie, że położy mnie do szpitala. Jesteśmy już w terminie, a od wczoraj zauważyłam, że brzuch mi opada i jest już twardy jak kamień. Mały ma mało miejsca, ale odzywa się do mnie regularnie i to jest najważniejszespinning smiley sticking its tongue out




wg OM


wg CC

asiulla (offline)

14-09-2015 07:52:48

Mibit też mam opadnięty brzuch.... nawet wszyscy mi to mówią... ale tak też można jeszcze pochodzić - choć szału nie ma i wygodnie nie jest tongue sticking out smiley Od wczoraj znów bolą mnie biodra.

Nie martw się tym szpitalem smiling smiley W terminie będziesz na koniec tygodnia bo dla lekarzy liczą się tylko skończone tygodnie ciąży - więc jak skończysz 38 to już smiling smiley smiling smiley smiling smiley Chyba, że podczas badania stwierdzą, że coś się może zadziać i może się zacząć lada chwila to może nie będą ryzykować skoro masz mieć cc. Wszystko zależy od gin - ale niektórzy czekają na ostatnią chwilę...
Daj nam znać - może będziesz pierwszą rozpakowaną październikówką grinning smiley Ktoś musi zacząć grinning smiley

Ja dziś na 16.15 mam wizytę grinning smiley Zobaczymy co się dzieje i czy się dzieje grinning smiley
dziś mam mieć pobrany bgs. I muszę wyniki odebrać.

Anka90 - to racja. Każdy ma jakieś geny. Ja byłam mała, mąż był mały więc i nasze dzieci są drobne. Jak rodzice są wysocy to i dzidzie mogą być spore. I tak to działa smiling smiley
Mój Maksymilian obecnie ma 2 latka i 4 miesiące a ma 86 cm wzrostu i waży 13 kg. Niejeden spory roczniak go wyprzedza. smiling smiley Nawet ubranka nosimy 18-24 miesiące. A zimowy kombinezon 86 tongue sticking out smiley Główkę te ma niedużą ale zgrabną grinning smiley Taki jego urok. Za to mała pchła wszędzie wlizie i jest mega zwinny grinning smiley
Nie ma co się na zapas martwić. Pozytywne nastawienie grinning smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Teri (offline)

14-09-2015 21:02:42

Kraków
I po wizytach...
Maksio waży 2446g wszystko jest ok bardzo sie cieszę smiling smiley szyjka zamknieta jak na razie na nic się nie zapowiada.. Gbs ujemny.

asiullaJak tam po wizycie?? smiling smiley


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

14-09-2015 21:16:21

No i u mnie już po. Gbs pobrany ale dopiero za tydzień wyniki.

Szyjka jeszcze trzyma. Mała schodzi ale gin mówi, że na samym ujściu kanału jeszcze jej nie czuje.
Powiedział, że pewnie dziś jeszcze nie urodzę ale od jutra mi nic nie obiecuje tongue sticking out smiley No i że od środy oficjalnie uznaje moją ciążę za donoszoną grinning smiley
Serduszko pięknie biło, usg nie robiliśmy. Badanie mnie bardzo bolało więc wszystko mam już takie obolałe.
Mam zielone światło na poród i zaproszenie na oddział w razie niepokoju grinning smiley
Wyniki ok.

I w sumie tyle smiling smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Mibit (offline)

15-09-2015 13:31:53

Kielce
Teri, Asiulla, cieszę się, że badania oki. cool smiley
Ja ostatnią wizytę mam jutro. Wczoraj odebrałam wyniki i trochę się podłamałam, bo TSH wyszło mi podwyższone dla norm III trymestru. Pocieszam się, że te parę dni z niedoczynnością tarczycy Bąbelkowi nie zaszkodzą.

Dziewczyny wiecie, że 9 miesięcy zleciało jak z bicza trzasnąłposzłooo!
Mam nadzieję, że jak nasze maluchy już będą z nami, to będziemy się odzywać i dzielić naszymi radościami i doświadczeniami.
Powiem Wam, że fajnie było Was poznaćspinning smiley sticking its tongue out




wg OM


wg CC

Teri (offline)

15-09-2015 16:38:13

Kraków
Mibit asiulla Wy juz macie zielone światło do porodu a ja bym chciała żeby mój okruszek chodz do 3 kg podrósł chodz tak naprawdę nigdy nie wiadomo ile nasze dzieciaczki ważą bo ta waga jest tylko ,,przypuszczalną,,

Ja się jeszcze waham miedzy tą cc a sn...

MibitStrasznie to zleciało za szybko ale co zrobić winking smiley
Mi tez było miło Was poznać smiling smiley ja jestem za jeżeli chodzi o dalsze pisanie na forum smiling smiley

Co do wyników to nie martw się za bardzo jutro Masz wizytę i jak sama napisałaś może położą Cię do szpitala a tam juz bedziesz pod opieka do porodu
Napisz koniecznie jak po wizycie smiling smiley

Mi tez w sumie lekarz powiedział że już jestem na takim etapie ciąży że w każdej chwili może się coś zacząć dziać więc biorę to pod uwagę
Moja przyjaciółka np miała zaplanowaną cc na 38 tc a w trakcie 36 czyli 35+2 lub 3 dzień nie pamiętam dokładnie odeszły jej wody i jak wiadomo oznacza to rozpoczęcie porodu smiling smiley a co najlepsze że 3-4 dni wcześniej była u swojego gina i powiedział że na poród sie nie zapowiada że małemu jest dobrze w brzuszku grinning smiley a tu taka niespodzianka smiling smiley no jak to się mówi nie znasz dnia ani godziny trzeba byc gotowym teraz..


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

szprota25 (offline)

16-09-2015 08:01:06

Struga
U nas już łóżeczko stoi , wszystko gotowe . Czekamy tylko na Kubusia ☺ Jak się czujecie ?

anka90 (offline)

16-09-2015 19:15:44

Bydgoszcz
No kochane dziś coś więcej się zadziało bo śluz z krwią więc pewnie czop skurczyki nieregularne, totalne oslabienie.. no i co tu duzo mowic jak zobaczylam ta krew to panika i telefon do poloznej uspokoila ze czekac na regularne skurcze, narazie cisza moze zacznie sie w nocy :> Szymuś waży 2830 waga lekko podskoczyla od ost. razu ale wszystko inne stoi niestety, zobaczymy jak sie urodzi, gdybysmy sie juz ten.. no.. dziewczyny narazie nie uslyszaly to wszystkim mamuśkom szcesliwego rozwiazania!!! pierś wypiąć i do przodu! na porodówkę!!! smiling smiley trzymajcie się, jak nic sie nie podzieje to napisze jeszcze smiling smiley a jak juz bedzie po to odezwe sie juz z synkiem przy moim boku smiling smileychłopiec w łóżeczku


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.