Październikowe 2015

Wysłane przez Korneliaa 

annam (offline)

05-06-2015 20:08:40

Lublin
Jestem już po wizycie USG 3/4D, będą dwie dziewczyny smiling smiley
Jest różnica 3cm i 130 g między nimi,trochę mnie to martwi. Poza tym rozwijają się prawidłowo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

06-06-2015 14:36:56

Hejo smiling smiley

Annam tez mam mega wygodny materac. Śpimy póki co we trójkę. Jak się mała urodzi to chłopcy pójdą do dziecinnego i mąż będzie przyzwyczajal Maksia do jego łóżka i pokoiku a mała będzie ze mną. A jak Maks nie będzie chciał to wylądujemy we 4 w naszej sypialni - na szczęście jest duża i można drugie wyro wstawić tongue sticking out smiley
Gratuluję dziewuszek! Patrząc na mojego Maksia chyba wolałabym wersje 2 dziewuszki niż 2 Maksiow. Ale podobno bliźniaki są cierpliwsze i grzeczniejsze smiling smiley cieszysz się?

Mibit tez mam taką podusie. Mega rogal od ceba baby wygrałam z rok temu w konkursie smiling smiley
Co do seksu to mój mąż oporów chyba nie ma ale nie szalejemy za często bo moje libido jest na poziomie zerowym. :/ w pierwszej ciąży tak samo. Ale za to po ciąży było jeszcze lepiej niż kiedykolwiek z seksem smiling smiley

Kasia i mi krew codziennie idzie z nosa. Ale to nie szalone ilości. No i tez to samo miałam w pierwszej ciąży - mi się dużo powtarza a mmówią że każda ciaza inna tongue sticking out smiley prezent cudny smiling smiley pewnie się wzruszyłas co? Nie wiem jak Wy ale ja mam fiola i rozczulaja mnie malusie skarpetki tongue sticking out smiley


Marta no to mamy idento zdanie smiling smiley co do prasowania to ja lubię prasowac choć ilości hurtowe w ciąży mnie ciut męczą. Zwłaszcza że nie mogę prasowac przy moim skręconym dziecku. Wiec zwykle prasuje późno i się mecze smiling smiley no i cielak ze mnie ale fotki nie zrobiłam sad smiley a chciałam. Podobno wyglądałam jako tako bo koleżanki mówiły ze chciałyby w ciąży tylko piłeczkę mieć jak ja. I że tylko jak stoję bokiem to widać. Jedna nawet myślała ze rodze w 2016 r ale ja chyba poniosło tongue sticking out smiley grinning smiley hihi


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

annam (offline)

06-06-2015 19:27:09

Lublin
Asiulla obstawiałam parkę, ale z tej wiadomości też się cieszę. Co do tej grzeczności to różnie z tym bywa, na filmiku to ładnie dawały czadu. Kopały się niesamowicie, jedna siadała na drugą. Grzeczne to raczej nie będą smiling smiley

Martwię się tą różnicą między nimi, ale mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.


[link widoczny po zalogowaniu]

Teri (offline)

07-06-2015 22:44:22

Kraków
annam Gratuluje dziewczynek super ! smiling smiley mi sie zawsze marzyły 2 dziewczynki smiling smiley. Napewno obie będą śliczne i zdrowe smiling smiley. Co do rosnięcia chyba kazda z nas na swój sposób urosnie uroki ciązy winking smiley więc nie ma co się tym zbytnio przejmować smiling smiley

Co do prania i prasowania ubranek też musze się za to zabrać bo czas ucieka. Zaraz będzie 30 tydzien i torbę do szpitala bedzie trzeba pakować grinning smiley strasznie szybko ta ciąża mi mija

co do seksu to mój maz jak był to nie miał oporów grinning smiley pewnie gdyby ze mna teraz był nie zmieniło by sie to a wrecz jestem pewna winking smiley. oczywiście pytał czy mnie brzuszek nie boli itp ale jak mówiłam że jest ok i tyle smiling smiley

martushia Ja własnie to mam od ponad 2 miesięcy i często :/. Chociaz odpukać od kilku dni uspokoiło się to i oby tak zostało do porodu smiling smiley

Jutro rano jade na glukozę od razu oddaję mocz i morfologia bo mam zlecone i chce miec to juz za sobą smiling smiley


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

Teri (offline)

08-06-2015 15:27:10

Kraków
jestem po glukozie i cieszę się ze mam juz to za sobą BLEE! Dobrze ze 2 h szybko zlecialy i mam dobrze widoczne zyly to z pobraniem krwi nie bylo problemu.
Po wipiciu strasznie senna bylam ale po godzinie bylo ok.
Generalnie nic przyjemnego ale do przeżycia smiling smiley
22 mam ginekologa to zobaczy wyniki oby bylo ok


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

mile90 (offline)

08-06-2015 22:08:39

Warszawa
Hej dziewczyny! Mogę dołączyć do zaszczytnego grona? mój termin 27.10.2015 smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

annam (offline)

09-06-2015 10:10:29

Lublin
Mile90 oczywiście, że możesz, witamy w klubie uśmiech


[link widoczny po zalogowaniu]

mile90 (offline)

09-06-2015 11:15:37

Warszawa
Super!
A jak tam się macie dzisiaj, u nas chłodno i pochmurno upały się skończyły i może dobrze z jednej strony winking smiley

ja strasznie niewyspana przez nogi, które akurat jak sie kładę spać to rwą złośliwie ;/
biorę magnez, skurcze mnie nie łapią, ale nie wiem co z tymi nogami no jak mnie złapie to okropne uczucie to mam ochotę wstać i biegać sad smiley jeszcze mąż marudzi, bo się kręce...pobudka o 5.30 i tak oboje jesteśmy niewyspani ^^ ma któraś z Was podobne do moich wredne nogi?


[link widoczny po zalogowaniu]

asiulla (offline)

09-06-2015 14:05:30

Hej miłego. Witamy smiling smiley

No dziś cchłodniej i ja i mój mały trochę odzylismy. Byłam taka bez sił w niedziele ze juz się bałam ze tak zostanie tongue sticking out smiley ale od wczoraj funkcjonuje normalnie, wszystko robie i jest ok. Wiec to upał był winowajca. smiling smiley Lubie lato ale zaczynam się trochę bać. ..

nogi mi nie dokuczają - choć przy moim dwulatku dreptam non stop. Ogólnie czasami nie jest wesoło bo jak mam gorszy dzień i brzuch pobolewa to nie ma zmiłuj. .. a już najgorzej jak oboje mamy zły dzień. Na nogi właśnie słyszałam o magnezie. A te maści lioton 1000 itp nie przynoszą żadnej ulgi? Albo miska z chłodna woda a potem nogi do góry żeby krążenie polepszyć smiling smiley

Glukozę robie w następnym tygodniu. Mam nadzieje ze nie będzie upalow.

Ja za ubranka się jeszcze nie wzięłam. W wakacje dokupie dla małej komodę i wtedy popiore wszystko i poukladam i niech czeka smiling smiley


Ja jako pierwsza pod sercem Cię nosiłam. Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama. Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama! :*

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mile90 (offline)

09-06-2015 15:43:42

Warszawa
Ja w te upały też się kiepsko czułam, ale to mi się zdarza też w chłodne dni więc nie wiem co tu jest przyczyna.
Asiulla to atrakcje i porcję ruchu Ci mały zapewnia winking smiley ja teraz czekam na pierwsze maleństwo więc atrakcji brak smiling smiley
z tymi nogami tak od dłuższego czasu mam już mnie to drażnić zaczyna. Sproboje z ta woda zimna przed snem, poduche podłożę jakąś i może będzie dobrze.
ile bierzecie magnezu? jeśli bierzecie winking smiley

muszę czekać do soboty na wizytę, połówkowe mam mieć i już nie mogę się doczekać, martwię się czy wszystko ok ehh to czekanieeeprzewracjący oczami


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.