WRZEŚNIOWE MAMY 2015

Wysłane przez goskaliszka 

kasia032 (offline)

21-09-2015 22:40:32

Birmingham
Is fez man kryzys laktacyjny dokarmiamy mała bo mojego mleka ściągam tylko 20-30 ml a reszta sztuczne i wreszcie zaczyna przybierać. Mam nadzieję że szybko minie teraz mała przynajmniej jest spokojna bo jak niedojadala to tragedia była


[link widoczny po zalogowaniu]

Dewis (offline)

22-09-2015 10:50:02

dziś na razie lepiej , chyba miałam zastoj wieczorem bo i czułam guzki w cycach ...porządnie sciagnelam i temp sama spadla , chyba mam więcej mleka , dziś rano nakarmiłam mala jednym cycem a z drugiego sciagnelam o dziwo 100ml ... mloda najadła się a potem az zwymiotowała ...wcisnela ok 150ml ...no jak jej nie dokarmiać jak to taki zarlok

ale tu cisza ...forum umarlo ...chyba tylko ja tu pisze :-(

kasia ... polecam mleko , kakao rano i wieczorem , fameltiker + piwo karmi / kwas chlebowy - naprawdę działa , wcześniej sciagalam po 60ml z obu piersi a tu taka poprawa nagle ...oby tylko nie zapeszyć i niech idzie ku lepszemu


[link widoczny po zalogowaniu]

duszek03 (offline)

23-09-2015 08:47:27

Łódź
Dewis bardzo sie ciesze ze sie ruszyło!!
a zarłok faktycznie bo moja zjada 70-80 a roznica miedzy nimi bardzo niewielka...
jurto idziemy sie znow zwazyc
ja wczoraj wypiłam cale karmi i dzis leci mleczko nawet z tej gorszej piersi.
najgorzej, ze małej za mocno leci i sie denerwuje. musze uciskac zeby przytkac kilka kanalików a tak to sciagam i daje z butelki


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

emiliano1 (offline)

24-09-2015 09:23:22

Police
Hej,ja przypominam o kaszy jaglanej,ugotujcie sobie jak zupe mleczna. Mi pomagala bardzo fajnie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

duszek03 (offline)

25-09-2015 08:42:32

Łódź
emiliano ja o jaglanej to nawet nie słyszałam w tym aspekcie...
jadę do rodziców na likend to sobie tam pojem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

magdalena_scigala (offline)

25-09-2015 20:32:00

wodzislaw slaski
No faktycznie wymiera tte forum, wmialam pytanko do was ale i tak pewnie nie uzyskam odpowiedzi , moze przegapilam temat ale nie jesrem w stanie tego odszukać i nie chcecie juz odpowiadać po raz drugi. Za tem pozdrawiam was serdecznie i zycze kazdej z Was kolorowego macierzyństwa.. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548520, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.