WRZEŚNIOWE MAMY 2015

Wysłane przez goskaliszka 

Eris1990 (offline)

27-08-2015 13:53:58

Suwalszczyzna
joanna850 - kazda z nas ma jakies obawy , większe i te mniejsze . Nie przejmuj się tera niczym , do poniedziałku naprawdę już niewiele smiling smiley spróbuj się odprezyc , zrelaksować ciesz się ostatnimi dniami ciąży . Ja się czasmi zastanawiam czy nie będę tesknic za brzuszkiem , za tym uczuciem kołysania , za kopniakami .... Fajnie ze dostaniesz ubranka z zagranicy , kolezanka swojemu synkowi dużo rzeczy przywiozła i naprawdę super , u nas ciężko dostać takie w sklepach
Justyyss- ale synek pięknie rosnie . Nie przejmuj się urlopem lekarza . dziecko i tak samo sobie znajdzie czas i porę żeby wyjść , niestety nie jesteśmy w stanie tego zaplanować .

emiliano1 (offline)

27-08-2015 14:31:20

Police
Terisa dzieki tez bardzo fajna i nie tylko po domu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Justyyysss (offline)

27-08-2015 18:11:42

Radom
Ją mam te topy z h&m już dawno kupilam. Bardzo fajne są. I kupilam je jeszcze jakoś taniej bo była likwidacja ubrań dla ciężarnych i akurat byłam i kupilam. I kuipuilam też dwa biustonosze do karmienia też na promocji właśnie z h&m za obydwa 30 zł....


Izuuu wczoraj byłam w m1 w Radomiu i tam jest sklep h&m i są te bluzki dla karmiących i taka sama cena dwie za 100 zł.

Mutuch (offline)

27-08-2015 19:58:07

Sosnowiec
Hej smiling smiley Ja też jakoś wolę tu pisać. Wiem wszystko co i jak, a na fb się już w tych wszystkich postach gubię i gorzej się czyta grinning smiley Oczywiście gratulacje dla Dewis! smiling smiley Zazdroszczę jej niesamowicie, nawet nie tego, że już urodziła, co końca tych wszystkich zmartwień, które nas nadal nękają. No, ale przyjdzie i kolej na nas smiling smiley
Za mną ciężka noc... Co godzinę wstawałam siku, było mi strasznie niewygodnie, wyjątkowo niewygodnie i miałam dreszcze z zimna, cała się trzęsłam, a za chwilę obudziłam się cała spocona. Do tego mała się tak wierciła, że chyba musiała mnie uderzać w pęcherz, albo coś, bo tak mnie kłuło na dole, że nie mogłam się ruszyć ani nic... W końcu wstałam, pochodziłam trochę i mała musiała usnąć, bo się uspokoiło i zasnęłam. Generalnie noc z dupy, że tak powiem. Ale już nieważne, jeszcze troszkę i będziemy wstawać z innego powodu grinning smiley
Jutro rano jadę na badania, mocz i morfologia, a w poniedziałek wizyta u gina. Bardzo dobrze, bo jakoś coraz bardziej się denerwuje i chce wiedzieć czy wszystko ok. No i ciekawa jestem co mi ogólnie powie.
Co do tych ubrań do karmienia, to powiem Wam, że kasują jak za zboże... Drogie to wszystko... Ja nie wiem czy będę kupować. Pomyślę jeszcze nad tym. To która następna do rozpakowania? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Eris1990 (offline)

27-08-2015 20:13:31

Suwalszczyzna
mutuch - faktycznie te ubrania dla ciężarnych są strasznie drogie. Ja akurat z takich typowo ciążowych ciuszków mam tylko jedna koszulkę , którą dorwałam na szmatkach . Nie będę sobie kupować niczego , bo są to ubrania tak naprawdę tylko na chwile , a kasy szkoda , lepiej zostawić i kupić sobie cos sensownego po porodzie jak się dojdzie do formy .

Izuuu - mi się wydaje ze ci starsi ludzie czasami są gorsi jak młodzież , myslą ze im wszystko wolno , oczywiście rozumiem że z wiekiem mniej siły i zdrowie nie to , ale do cholery gdzie się podziała empatia .ogólne powinno być przyjęte że kobiety w zaawansowanej ciąży powinne mieć pierszeństwo u lekarza , w laboratoriach , a nawet wsklepach a niestety nasze społeczeństwo nie rozumie tego jeszcze .

duszek03 (offline)

27-08-2015 20:54:05

Łódź
Eh co Wam chce tu odpisac to mi sie forum na kmorce wiesza! Wrrrr
Teraz tez walczylam 5minutsad smiley
Pisalam na fb wiec tu w skrocie... Dzis mialam pierwsze w zaleconych przez moja gin na wczorajszej ostatniej wizycie ktg. Zapis wyszedl dobry wiec kolejne w sobote. Wczoraj gn powiedziala ze mala juz naciska i szyjka bardzi skrocona bo wszedl jej tylko koniuszek palca...
Z zakupami ubran do karmienia ja sie calkowicie wstrzymuje. Bede czekasz s czukac jak sie okaże ze tym razem sie udalo i karmie... Mam nadzieje ze tak bedzie ale Olga na MM źle nie wyszla winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

joanna850 (offline)

28-08-2015 05:24:28

No i nie śpię...
3:33 pobudka na siku i teraz witam wstające słoneczko
Czuję już stres przed szpitalem, przed tym wszystkim. Jak się obudzę w nocy i już jestem w miarę wyspana to nachodzą mnie natrętne myśli i koniec ze spaniem - a to, że muszę wszystko poprać i poprasować na czas mojej nieobecności, jak to będzie jak 1 września mąż odprowadzi córcię do przedszkola, jak ją obudzi, w co ją ubierze, jak przebiegnie ta cała cesarka i jak zniosę 24 godzinne leżenie plackiem po zabiegu, czy synek jest zdrowy i ile będzie ważył, a co jak się skurcze zaczną przed poniedziałkiem, jak przespać noc przed zabiegiem i jak wytrzymam bez jedzenia prawie dwie doby, a na koniec ile butelek wody z dziubkiem sobie kupić, żeby mi na cały dzień starczyło w taki upał... myślom nie ma końca. Już dwa razy byłam w toalecie, chyba ze stresu. Szkoda, że nie mogłam mieć tej cesarki dzisiaj (nie było miejsca) bo już bym to miała prawie z głowy, a tak to czekanie mnie coraz bardziej stresuje.
Mąż właśnie wstał do pracy a ja chyba się położę, bo już 2 godziny nie śpię, więc może uda się jeszcze coś dospać.


duszek03 (offline)

28-08-2015 09:32:28

Łódź
Izuu jak sie zacznie to bedzie bolalo troche bardziej ale adrenalina zrobi swoje i bedziesz to inaczej odczuwac bo to przeciez rodzisz swoje malenstwo i dasz rade!
Joanna nie stresuj sie tak bo tylko szkodzisz sobie. Faceci potrafią pozytywnie zaskoczyc, najwyzej mala pojdzie w pogniecionej bluzeczce i sie lekko spozni. Nic sie przeciez nie stanie winking smiley pewno włoski tez nie będa uczesane tak jak ty bys to zrobila ale panie w przedszkolu poprawią winking smiley jak ja lezalam w szpitalu na zabiegu nasz tatus dał rade wiec i Twoj tez da! U nas lepiej bo Olga idzie do pierwszej klasy i musze naszykowac w co ja ubrac gdybym ja byla z Adą w szpitalu...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-08-28 09:34 przez duszek03.

Eris1990 (offline)

28-08-2015 12:49:09

Suwalszczyzna
Hej mamusie jakos wole dłuższe posty zamieszczać tutaj , oczywiście na fb też będę aktywna .
Ja w przeciwieństwie do Was spałam dziś dobrze . Zasnełam cos przed pólnoca i do 8 spałam jak zabita , oczywiście przerwa na siku ale tylko dwa razy smiling smiley
Dzień zaczęłam aktywnie , bo ugotowałam szczawiówkę , posprzątałam kuchnie i ogarnęłam pokój . Akurat dziadkowie pojechali na zakupy , wiec posprzątałam na dole u nich i pozmywałam podłogi prawie w całym domu ufff , trochę się przy tym upaociłam , ale chyba to raczej związane z ciaza a nie ze zmeczeniem . Teraz odgrzałam mojemu R kopytka .
Do końca dnia już spokojnie , pewnie się przejdę z dziećmi na spacer , bo wnuki przyjechały do babci smiling smiley a wieczorkiem przepakuje jeszcze raz torbe , żeby upewnić się ,że wszystko mam .
wczoraj odebrałam wyniki na Gbs , na całe szczęście wynik negatywny smiling smiley no i na krew , trochę pogorszyły mi się wyniki , znów mam za mało zelaza.

emiliano1 (offline)

28-08-2015 13:35:44

Police
Hej, ja dziś zaczynam 37 tydzień... Dzwoniłam do jednego szpitala czy dają zzo i o dziwo położna powiedziała, że jeżeli nie ma przeciwskazań to tak tylko trzeba miec dobre wyniki a u mnie akurat średnio z tym bo ciągle za mało żelaza,płytek itp. wiec pójdę w pon i sprawdzę czy cos nie poprawiło bo jak nie to się załamię.
Mialam lenia do 11 ale wziełam się za siebie i posprzatałam przebrałam pościel, ugotowałam krupnik i teraz zjadłam lody i zaraz pęknę. Dzis teoretycznie Zuzia ma spać u mojej siostry wiec zobaczymy jak to będzie. I co tu robić z mężem bez dziecka w domu jak nie można robić tego co by się normalnie robiło ?? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548540, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.