Oaza spokoju dla wakacyjnych mam

Wysłane przez mixa 

milka19855 (offline)

13-02-2015 09:42:56

Ciele/k Bydgoszczy
Hej Dziewczyny :-)

Sandra zaczęła się wysypiać za to ja coś teraz nie mogę :-) budzę się w nocy 2 razy na siusiu a dwa razy tak bez powodu :-) Chyba mnie Wojtuś przygotowuje na nocne wstawanie hihi. U mnie dzisiaj siarczysty i łognisty mróz :-) ale do tego też zaczyna słoneczko świecić więc zapowiada się ładny dzień.

Madzia ja też skłaniam głownie do mutsy 4rider właśnie ze względu na teren :-) ale wypatrzyłam jeszcze za fajne pieniądze w internecie x-landera xa i x-landera x-t - też fajne modele no i podoba mi się też jane slalom pro - taki dla aktywnych mamusiek :-)

A ja się pochwalę bo właśnie zakupiłam trochę ciuszków dla mojego synusia - co prawda używane ale jak zobaczyłam zdjęcia to są w idealnym stanie i się w nich zakochałam :-) [link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka19855 (offline)

13-02-2015 09:49:01

Ciele/k Bydgoszczy
O ile pamiętam to Beatko pytałaś o ciuszki ciążowe ...to na stronie [link widoczny po zalogowaniu] tyle że cenowo troszkę drogo- no mi bynajmniej szkoda wydać ponad 100 zł na koszulkę z nadrukiem typowo ciążową dlatego polecam też allegro.pl :-) ostatnio znalazłam fajne bluzeczki po 40 - 50 zł pytanie tylko jak z ich jakością :-/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Beata2015 (offline)

13-02-2015 09:59:22

s-ki
Hehe ale dziewczynki się rozszalałyście. Madzia wózek, Milka ubranka grinning smiley Super!
Ja na wózek jeszcze w 100% się nie zdecydowałam, choć ciągle mi chodzi po głowie Solam Prampol skóra+len kol. granatowo/biały.
Milka ale super trafiłaś na zestaw. Jest boski smiling smiley Ach aż się chyba i ja powoli zacznę rozglądać. Choć z zakupem jeszcze się powstrzymam winking smiley A i dziękuję za stronkę z bluzkami. Popatrzę co i jak.

Rzenka fajnie że humorek dopisuje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Czekamy na nasz kolejny CUD smiling smiley Synuś smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

SZYMEK

rzenka (offline)

13-02-2015 10:12:14

Katowice
Wow smiling smiley szaleństwo zakupowe ruszyło, widzę smiling smiley

Ja to nic jeszcze nie kupiłam - bo nie wiem czy chłopak czy dziewczynka - poza tym na razie kupuje mojemu chrześniaczkowi, po którym pewnie wiele odziedziczymysmiling smiley
Wózek obiecali kupić teściowie - choć ja to bym chciała, taki z którym można biegać grinning smiley

Magdalena ja też zdecydowanie lepiej przyswajam zupy niż stałe jedzenie smiling smiley
Ale ogólnie w pracy nie mogę wybrzydzać - jem co dają grinning smiley
Magda, a co do farbowania włosów, farbują Ci się włosy tak samo, bez problemów? Bo mi odkąd w ciąży jestem to kolor nie chce łapać ;/ Więc musiałam iść na porządne farbowanie do fryzjera.

A co do pazurków - to gdzieś w necie przeczytałam, że malowanie paznokci jest zabronione w ciąży - tak więc pozbyłam się wszystkich lakierów - oodałam koleżance, żeby nie poszły na zmarnotrawenie smiling smiley A tu widzę, że to bujda smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Psotka87 (offline)

13-02-2015 10:23:04

Kraków
Witam w ten piękny, słoneczny poranek smiling smiley

U mnie ten tydz dosyć intensywny, ponieważ a za niedługo kończę jeden kierunek studiów, a 5 lipca drugi (obydwa robię równocześnie, zaocznie), a że 5 lipca to mój termin porodu to będe kończyć wcześniej i cały tydz siedzę i się ucze na egzamin i piszę prace zaliczeniowe, a jutro i w nd znowu zajęcia. Czasami mam dość. Cały tydz siedze sama w domu a jak przychodzi week, mąż w domu to ja na zajęcia wrrr :/

Mam takie pytanie odnośnie ruchów Dziecka
W tamtym tyg w czw poczułam pierwszy raz ruchy, potem w pt i sob też czułam a od nd nic :/ ani 1 raz i zaczynam się już trochę martwić, bo to już tydzień prawie mija... Czy któraś z Was też tak ma?

Pewnie jak co tydz ruch tu będzie mniejszy smiling smiley bo week więc życzę Wszystkim spokojnego, cieplutkiego weekendu i UDANYCH WALENTYNEK winking smiley

Pozdrawiam smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

milka19855 (offline)

13-02-2015 10:28:34

Ciele/k Bydgoszczy
Psotka co do ruchów to one na początku nie są regularne więc to raczej nie powinno być nic niepokojącego. Ja jak teraz chorowałam to też były dni że ruchy były mniej odczuwalne, jeden dzień nie czułam nic a na następny znowu mocno czułam...na tym etapie to tak jest..ale zawsze, jeśli się niepokoisz to lepiej zadzwonić albo umówić się na wizytę do gina. Ja wyznaję zasadę że lepsza uspokojona mama niż pełna stresu :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Beata2015 (offline)

13-02-2015 10:33:05

s-ki
Psotka, wiem że ciężko i czasem się nie chce, ale skończysz i będzie luzik smiling smiley
Jeśli chodzi o ruchy to też mam, że są dni kiedy dzidzia kręci się na maxa, a po nich kilka dni spokoju. Teraz czuję codziennie ruchy z różnym natężeniem, ale na początku to też fiksowałam, że coś nie tak. Jednego dnia czułam a potem kilka dni nic. Zwłaszcza denerwowałam się bo przeziębienie w tym czasie mnie złapało i martwiłam się czy nie zaszkodziło dzidzi. Także poczekaj jeszcze kilka dni i ruchy będziesz wyczuwała coraz częściej smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Czekamy na nasz kolejny CUD smiling smiley Synuś smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

SZYMEK

madzius0712 (offline)

13-02-2015 11:06:32

Miedzierza
Rzenka ja miałam podobny problem z farbowaniem w pierwszej ciąży. Tyle że wtedy farbowałam nową farbą bez amoniaku. Kupiłam w hurtowni fryzjerskiej. Ledwo mi odrosty złapało i zmyło się po 3 myciach głowy. Teraz lekarz powiedział że lepiej farbować ta samą farba co dotychczas. I tak zrobiłam. Kolor wyszedł taki jak zawsze. Ale może tak być że przez hormony farba nie działa tak jak zawsze. Ja np jak zbliża mi się okres to już nawet nie próbuje farbować. Może jednak u mnie będzie wymarzony synuś tatusia bo ciąża zupełnie inna niż ta pierwszaMr. Green
Psotka nie przejmuj się tak ruchami. Ja też jednego dnia czuję wyraźne mocniejsze ruchy a drugiego nic. Może więcej się ruszasz i kołyszesz dzidzię do snu. Zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boku, lub na kanapie usiądź z nogami wyciągniętymi. To powinno pobudzić maluszka. Napisz koniecznie czy coś poczułaś. jeśli bardzo będziesz się martwić to zadzwoń do lekarza jak radziły dziewczyny.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzius0712 (offline)

13-02-2015 11:08:11

Miedzierza
A co do tego znamienia to zapytam gina na wizycie najbliższej. Jeśli uzna że konieczna jest wizyta u dermatologa to pójdę prywatnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

13-02-2015 11:11:22

ielsko
Milka- napewno tez bedzie super ten xlander, ja napewno bym wybrała inny ale jednak to nosidełko tak mi sie sprawdziło ze zdecydowałam coś za coś. Moi chłopcy strasznie sie pocili w tych kubełkowych a dzieci mam duze i stad tak zostało. Beatka ten co ty wybrałaś śliczny i stelaż moze byc biały, ja tylko sie zastanawiam czy ta skóra nie bedzie grzała latem ? Bo widziałam całe nawet budki ze skory ale zastanawiam sie jak latem..
Milka, ubranka są cudne! Chyba i ja sie rozejrzę bo okazało sie ze ja poza jednym dresikiem nie mam nic! Wszystko oddałam bo gdzies wyczytałam ze jak sie pozbędę wszystkiego po chłopcach to bedzie dziewczynka- wiem ze to głupie he he ale akurat potrzebująca dziewczyna sie pojawiła i oddałam no i moze Bóg za dobre serce mnie wynagrodził grinning smiley

Psotka- tak jak piszą dziewczyny, nie ma powodu do zmartwień.. jeżeli będziesz sie dalej niepokoiła to moze wizyta w następnym tyg. I dla Ciebie udanego weekendu i bądź dzielna! Jak sie dzidzia urodzi to juz tyle wiedzy he he jak ciagle siedzisz z książkamismiling smiley

Rzenka- mi teraz sie ani paznokcie nie trzymają ani farba, wręcz zauważyłam siwe włosy dlatego szybko wczoraj domowo zafarbowalam ale od fryzjera jak wyszłam to po 3myciach juz farby nie było a woda poprostu brazowa. Widać to zależy od hormonów bo wcześniej nie miałam z tym problemów.

Madzius- to 3mam kciuki zeby był synek!!a ty jakie masz przeczucie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-13 11:15 przez Magdalena9.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.