Oaza spokoju dla wakacyjnych mam

Wysłane przez mixa 

rzenka (offline)

12-02-2015 13:40:24

Katowice
Beata jak czytam Twoje posty to mi się chce jeść!! Masakra!! Zazdroszczę, że Ci się chce gotować. Ja to przez miesiąc jeden miałam w ogóle taki wstręt do zapachu mięsa, że gotowałam tylko makarony z sosem albo kaszę ... na szczęście przeszło!

Witaj Kasiania smiling smiley napisz coś o sobie i Dzidzi smiling smiley

Żabcia fajną masz córcie smiling smiley
W ogóle pytanie do mam z dziećmi smiling smiley Jak urodziło się drugie dziecko kupowaliście prezent dla tego starszego - w sensie prezent od siostry/brata, który dopiero przyszedł na świat?? Słyszałam o czymś takim, i wydaje się to być całkiem mądre - zastanawiałam się jak z zastosowaniem.

Magdalena ciesz się, że ryż a nie np. mąkę smiling smiley Ja na przykład byłam takim stworem z mąką lub z cukrem grinning smiley uwielbiałam rozsypywać grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

12-02-2015 13:47:44

ielsko
Rzenka- masz racje , od razu mi lepiej ze to nie mąka he ge nieraz trzeba popatrzyc od pozytywnej strony smiling smiley
Co do prezentów to ja kupowałam i do dziś starszy pamięta ze to dostał od braciszka a teraz juz go pytałam co chce dostać od siostrzyczki smiling smiley to takie małe wkupienie w łaski grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-02-12 13:49 przez Magdalena9.

dorotaml (offline)

12-02-2015 14:07:39

Mąchocice Dolne
cześć dziewczyny
witaj Kasiania :-)
jeśli chodzi o wagę to ja jestem 3kg do przodu, ale przez ostatni tydzień brzuszek mi tak "wysadziło" że nie mogę sie na niego napatrzeć. Nie wiem czy to normalne, do tej pory nic nie było widać, a teraz się już nic nie ukryje;-)
mimo to dzisiaj wszamałam już dwa pączki i jeszcze odłozyłam sobie 1 z innym nadzieniem żeby mąż nie pochłonął wszystkich. w zeszłym roku zjadł 20!!! na szczęście nic mu nie było ;-)
a na obiadek podobnie jak Magdalena miałam zupkę ogórkową, coraz częśćiej chce mi sie na kwaśno, w sumie to od początku wcinam ogórki kiszone
zauważyłam ze zaczęły pojawiać się dziewczynki w tym męskim gronie, ciekawe jaka będzie ostateczna statystyka lipcóweczek - jaka przewaga chłopców nad dziewczętami. Ja myślę że na kolejnej wizycie też już uda sie ostatecznie stwierdzić czy to chłopak czy moze jednak dziewczynka. Dla nas z mężem ponieważ to pierwsze dziecko to wszystko jedno, najważniejsze zeby było zdrowe

pozdrawiam was serdecznie i zyczę miłego popołudnia


Psotka87 (offline)

12-02-2015 14:31:51

Kraków
Pączki mi nie wyszły sad smiley ehh ładny kształt, ładnie się upiekły z zewnątrz, ale w środku troche surowe i za bardzo czuć je smalcem :/
no cóż byłam w sklepie i kupiłam sobie jeszcze kilka grinning smiley w sumie już 7 zjadłam grinning smiley oby poszło w nogi albo tyłek, bo w biust już wystarczy winking smiley

Witam nową koleżankę smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

zabcia404 (offline)

12-02-2015 15:15:55

Psotka to z paczkami prawie równo idziemy :-P ja 8 juz wciagłam :-P ale co tam, dzis siebtym nie martwie :-P
Beata Hania poniewaz Majka wie jakie imoina wybralismy: Hania i Mikołaj.. a że chce siostre to mówi że jest Hania :-P dzis na placu zabaw nowe dzieci poznała i do domu wrócic nie chciała :-P
Rzenka my dopiero drugie w drodze wiec nie mielismy jeszcze prezentów od siostry czy braciszka, ae chyba teraz tak zrobimy :-P też myśle że to fajny pomysł ;-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka19855 (offline)

12-02-2015 16:13:19

Ciele/k Bydgoszczy
Beatko wygląda na to że to choróbsko ze mnie wyszło. Katar mam jeszcze troche ale w porównaniu do tego co było to okaz zdrowia ze mnie :-)

Co do pączków to ja jeszcze dzisiaj żadnego nie zjadłam ale już przyjechały do domku więc bez kawki i pewnie 2 sztuk się nie obejdzie :-) Ja sama pączków nie piekłam bo stwierdziłam że jak napiekę to później wszystkie będzie musiał ktoś zjeść czytajcie ja :-) a tak odliczone dwie sztuki i dupka za mocno nie urośnie:-)

Super pomysł z tym prezentem od dzidzi dla starszego dzieciątka też tak zrobię żeby Oskarek spojrzał na nowego braciszka przychylniejszym okiem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rzenka (offline)

12-02-2015 17:34:59

Katowice
Psotka nie martw się, następnym razem będziesz wiedzieć ... ja robiłam kulki serowe 2 tygodnie temu - takie małe kuleczki, i też część za krótko smażyłam ;/ Ale jest nauka na przyszłość.

Milka super, że wyzdrowiałaś!! Katar przejdzie - mi bardzo pomogła woda morska z miedzią - polecona przez lekarza smiling smiley
A tak w ogóle to Oskar - ładne imię smiling smiley Zapomniałam o jego istnieniu - a tu może trzeba je wziąć pod rozwagę smiling smiley

Ehh zjadłam 2 pączki i walczę z myślami, czy się skusić czy nie .. ale chyba będę twarda grinning smiley Poczekam do jutra grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra123 (offline)

12-02-2015 18:08:08

Poznań
Kasiania witam w naszych skromnych progach smiling smiley))

Psotka zabcia tyle pączków hehe ładnie zaszalałyście tongue sticking out smiley grinning smiley Ja nie zjadłam ani jednego ale nadrobiłam innymi rzeczamitongue sticking out smiley Bo też mnie dziś trochę poniosło z jedzeniem grinning smiley

No i wreszcie czuję moja malutką smiling smiley)))) Co prawda nie czuję jeszcze kopniaków jak co niektóre ale już dała mi odczuć swoją obecność grinning smiley smiling smiley))) Więc pewnie jeszcze trochę i dostanę z nogi tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

madzius0712 (offline)

12-02-2015 19:02:21

Miedzierza
Cześć kobietki. Dziś bardzo intensywny i męczący dzień. Rano pojechałam wreszcie zarejestrować samochód. I na szczęście pomimo wcześniejszych trudności udało się!!!! Po powrocie szybki obiad no i pączki z przepisu który poleciła Beatka. PYYYYSZNE!!!! Puszyste, nie nasiąknięte tłuszczem (piekłam na smalcu) i z 3 rodzajami nadzienia. Jedne moje ukochane z powidłami śliwkowymi, drugie z kajmakiem dla bratanic męża i trzecie z dżemem truskawkowym bo nie miałam marmolady. Wyszło mi 46 szt!!!! Przepis idealny no i pomogło pieczenie pod pokrywką.Beatka DZIĘKUJĘ ZA PRZEPISMr. Green Zjadłam chyba 4-5 ale robiłam takie małe, Więc liczę jako 3 sklepowe.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.