Oaza spokoju dla wakacyjnych mam

Wysłane przez mixa 

mixa (offline)

15-01-2015 09:13:22

Wrocław
Witam wszystkie przyszłe i obecne już mamy, które oczekują na spotkanie ze swoim maluszkiem tego lata smiling smiley

Mam nadzieję, że ten wątek będzie przyjaznym miejscem dla każdej z nas, która szuka bezpiecznej przystani i wsparcia duchowego w okresie oczekiwania, niepewności i obaw, które mogą temu towarzyszyć. Zgodnie z definicją forum, każdy ma prawo do swobody wypowiedzi, ale ten wątek nie powstał po to, by być katedrą dla mędrców, ani sądem. Nie będziemy tu nikogo pouczać, ani oceniać. Wypełnimy kolejne strony informacjami o naszych odczuciach, myślach, marzeniach i lękach związanych z wyjątkowym czasem jaki właśnie przeżywamy. Będziemy wspólnie przeżywać nasze radości i troski, dzielić się doświadczeniami i wspierać w trudniejszych momentach. Chciałabym, żebyśmy wszystkie czuły się tu bezpieczne i mile widziane, dlatego osoby o innym nastawieniu proszę o niezakłócanie atmosfery, za co z góry dziękuję.



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-15 09:14 przez mixa.

zabcia404 (offline)

15-01-2015 09:39:27

Witam ;-) nazwa sama wzywa do relaksu ;-) az by sie chciało... no ale wracajac do rzeczywistosci to własnie wybieram sie z córa do lekarza :-( także postaram sie zrelaksowac po powrocie :-P

Ciesze sie że jestescie!!! :-*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mixa (offline)

15-01-2015 09:47:35

Wrocław
Żabcia miło Cię widzieć smiling smiley Daj znać po lekarzu jak się obie czujecie


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra123 (offline)

15-01-2015 10:05:57

Poznań
Witam mamuśki smiling smiley))

Nazwa forum idealna smiling smiley) Też mam nadzieję, że wreszcie będziemy mogły korzystać z forum bez tych wszystkich dziwnych sytuacji smiling smiley)) Cieszę się, że jest NASZ ciąg dalszy bo nie chciałam się rozstawać z Wami po prostu poprzednie forum zaczęło robić się dziwne ... No ale tutaj na pewno do tego nie wrócimy smiling smiley

Żabcia teraz okres chorobowy :/ Daj znać jak będziesz po wizycie i uważaj na siebie :-*


[link widoczny po zalogowaniu]

mixa (offline)

15-01-2015 10:16:59

Wrocław
Sandra a jak Twoje samopoczucie? ostatnio tyle innych tematów trzeba było przebrnąć, że umykały wszystkie istotne sprawy i już się pogubiłam i nie jestem na bieżąco co u kogo?


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra123 (offline)

15-01-2015 10:27:04

Poznań
Mixa no ja już od jakiegoś czasu czuje się świetnie smiling smiley) mam mnóstwo energii, apetyt wzrósł mi strasznie czasem moje zachcianki mnie przerażają hehe Nieraz tylko boli mnie głowa no i ze spaniem mam problem bo się budzę często w nocy już od długiego czasu ale poza tym wszystko jest w jak najlepszym porządku smiling smiley Brzuszek jest już coraz bardziej widoczny co mnie strasznie cieszy i najchętniej nosiłabym ciągle obcisłe ciuszki taka jestem z niego dumna smiling smiley) 21-ego mam wizytę i mam nadzieję, że poznam już płeć dziecka chyba, że jak ostatnio ustawi mi się tak, że tylko pupkę było widać :p Szczęście mnie ogarnia smiling smiley Nie spodziewałam się, że ciąża to taki cudowny okres smiling smiley)) Może dlatego, że znam dużo kobiet które w ciąży narzekały co chwilę na coś i jakoś takie miałam inne wyobrażenie ciąży ale teraz kiedy sama doświadczam jestem mega szczęśliwa i nawet jeśli zdarzają się jakieś dolegliwości czy złe samopoczucie to wiem, że to wszystko jest dla tej małej istotki smiling smiley) Już się nie mogę doczekać wakacji kiedy wreszcie będę mogła zobaczyć, dotknąć no i Wasze maleństwa zobaczyć smiling smiley)) się rozmarzyłam... hehe smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mixa (offline)

15-01-2015 10:53:55

Wrocław
Sandra masz rację. Ciąża to wyjątkowy stan. Z jednej strony pewne dolegliwości, które czasem trudno ignorować, bo potrafią dać się we znaki. Z drugiej ta świadomość, że dziecko się rozwija i z każdym dniem jesteśmy bliżej spotkania rekompensuje wszystkie trudy. A zobaczysz wkrótce, że oprócz świadomości obecności maleństwa, można mieć z nim bardziej "namacalny" kontakt, gdy zacznie dawać wyczuwalne znaki swojej obecności... Tego nie da się porównać z niczym smiling smiley. Nie ma się co spieszyć do końca, choć ten koniec to też początek wyjątkowych zdarzeń, bo każdy dzień ciąży to cenne chwile i warto się nimi delektować i zapamiętywać każdy szczegół. Ja po pierwszej ciąży bardzo tęskniłam za tymi momentami smiling smiley szczególnie, ze to wszystko było dla mnie takie pierwsze, świeże i niezbadane smiling smiley
Wybierasz się do szkoły rodzenia?


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra123 (offline)

15-01-2015 11:03:11

Poznań
Oj wiem, że jeszcze przede mną pierwsze ruchy dziecka smiling smiley No właśnie myślałam nad szkołą rodzenia i chyba jestem za a co Wy o tym myślicie ?? Chodziłyście ? Jeśli tak to jak Wasze odczucia? Szkoła pomogła ? No i na jakim etapie ciąży najlepiej zacząć tam chodzić ?? To moja pierwsza ciąża i myśle, że wszystkie rady będą dla mnie cenne smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

15-01-2015 11:03:29

ielsko
Jestem i Jasmiling smiley zaraz nadrabiam czytaniesmiling smiley
Mixa- idealna nazwasmiling smiley bardzo sie cieszęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

15-01-2015 11:17:17

ielsko
Sandra- mixa ma racje ze pozniej jak dzidziuś daje kopniaki i reaguje na głos to super moment winking smiley fajnie ze dobrze znosisz ciąże teraz juz u nas bedzie z górki smiling smiley

Co do szkoły rodzenia to ja byłam 4lata temu i bardzo sobie chwaliłam bo dostaliśmy aktualna wiedzę i można nabrać pewności siebie i poznać fajnych ludzismiling smiley
My mieliśmy z tego co pamietam :karmienie, przewijanie i pielęgnacja (oczy,pępek,ciemieniucha), noszenie,trzymanie,kąpanie,pierwsza pomoc, i wszystko co z porodem - ćwiczyliśmy oddychanie i była gimnastyka aaa i mężowie ćwiczyli jak nas masowaćsmiling smiley u mnie tez wprowadzili noszenie w chuście co mnie zainteresowało- praktykowała któraś z Was?
Teraz tez idziemy bo warto sobie przypomniećsmiling smiley gdzies koło 20tyg sie idzie ale będę teraz dzwoniła by zobaczyć jak z miejscami..,


Żabcia- czekamy na wieści:*

Mixa- jak u Ciebie brzusio - widoczny? Jak w pracy ?smiling smiley Jak samopoczucie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-15 11:22 przez Magdalena9.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.