Oaza spokoju dla wakacyjnych mam

Wysłane przez mixa 

rzenka (offline)

20-06-2015 13:37:06

Katowice
Porky ale Ty masz dziś dzień. Współczuję, a arbuzem dostać to musiało boleć. Ja miałam przedwczoraj dzień wypadających rzeczy z rąk. W lidlu masła mi wypadły, oczywiście ludzie powzdychali, ale żeby ktoś mi pomógł podnieść - hmm to nie, raczej totalna znieczulica.

Żabcia widocznie córcia musi się wyszaleć, a na starość będzie spokojna i poważna smiling smiley Ciekawe co będzie w przedszkolu smiling smiley

A ja miałam jechać na zakupy, a tu ciągle dostaję smsy od JS, żeby mu coś z netu poszukać i jestem uwięziona - nie mogę się ruszyć. Mam nadzieję, że o 14 mnie zwolni z tego obowiązku choć na chwilę, bo się nie wyrobię!!! A dziś jeszcze czeka mnie spowiedź, a muszę na nią zdążyć, bo nie wiem czy jutro mi się uda przed mszą ;/


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

porky_chrum (offline)

20-06-2015 14:10:55

Niemcy
żABCIA Mam to samo z moim Filipem. Też zawsze umiał sie zająć sam sobą, często nawet dziś woli sam posiedzieć. No wiadomo, taka drzemka to czuwanie bardziej ale zawsze coś bardziej człowiek wypocznie smiling smiley Niestety mój sie zrobił nieposłuszny jak skończył 2 lata...ale może i dobrze, mamy co wspominać, opowiadać, bo do 2 lat był takim aż nudnym dzieckiem tongue sticking out smiley
jUSTYNA kurcze szkodasad smiley oby w tym innym szpitalu zrobili co maj,ą zrobić i aby były dobre te wyniki i do domkusmiling smiley ja myśle że to krwiak, wchłonie sie już niedługosmiling smiley z jednej strony teżź dobrz,że starają się o Małą, że nie olewają.
Rzenka no dokładnie, ludzie patrzeć to umieją ale pomóc nie komu sad smiley

Kurcze zrobiłam zupkę fasolową i zjadłam 2 talerzesmiling smiley nie ukrywam zmęczenia, chyba się położę ale namówie na spanie Filipa bo wytrzymać z nim dziś się nie da!!!! no ma tyle energii a przecież w nocy gówno co spał. Potem jak wstane wezme się za drugie danie bo chociaż dziś sobota to M będzie tak samo jak zawsze czyli ok 18. Ma dużo pracy. A jeszcze wyprałam dziś tapicerke z fotelika dla Nikosia i na jednym elemencie były elementy z gąbki... oczywi scie sie potargało w 2 miejscach ale to nic... i tak tylko w aucie będzie jeździł bo to gówno takie że szok, w sensie ciężkie, nieporęczne...Ja tego łącznie z małym Filipem nie umiaałam nawet unieść.


[link widoczny po zalogowaniu]

milka19855 (offline)

20-06-2015 16:26:11

Ciele/k Bydgoszczy
Hej piękne :-)

A ja dzisiaj umieram od rana, normalnie mam myśli ze chyba urodzę..pojechalam z moimi chłopaki do centrum handlowego bo jeden potrzebowal spodnie, drugi czapeczkę i majtochy no i pochodziłam troszkę ale bez przesady- nie przesilałam się, chodziłam sobie w swoim tempie no i pod koniec zaczęłam się tak zle czuć, dostałam boli, skurczy i nie wiem czego jeszcze...ogarnelo mnie takie zmęczenie ze do mieszkania nie miałam sily wejść :-/ pospalam, polezalam ale dalej mam jakies takie dziwne skurcze..a młody to mi tak naciska na pęcherz ze sikam co 10 minut..no masakra jakaś!!!!

Justynka szkoda tylko ze szybciej Was do tego szpitala nie przenieśli bo tak kolejny tydzień leci a wy biedulki dalej poza domkiem. Oby się już wszystko szybko wyjaśniło.

Co do tego gadania na temat CC i Sn i karmienia piersią to faktycznie każdy najmądrzejszy..ja tam nigdy się nie wtrącałam w te sprawy- to wybór kazdej kobiety - często cc i niekarmienie nie wynika z widzi misie tylko z musu. A nawet jak to fanaberia rodzącej to mamy wolny kraj :-) każdy robi to co chce. Takie jest moje zdanie.

Psotka a co do niezauważenia odpłynięcia wód płodowych :-) może się tak zdarzyć i mi się to zdarzyło ze młody miał tak głowę wciśniętą w kanał rodny ze prawie cale wody płodowe wyleciały mi dopiero jak on cały wyszedł - dosłownie znajdowały się w górnej części brzucha:-) teraz mam podobnie- chyba już taka moja uroda :-) to bylo zwałowe uczucie młody się urodził a mnie zalała fala cieplej wody z brzucha haha :-) takze w takim przypadku wód mogłam mieć jak kot napłakał i dlatego nie poczułam:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

porky_chrum (offline)

20-06-2015 16:56:30

Niemcy
Kurcze. Oczywiście spałam może 20 min, gdy się przebudziłam i zczaiłam że Filip zasnął to jak zwykle oczywiście odechciało mi się spać!! bezproduktywnie leżałam na łóżku jeszcze 1 h a on spał. Właśnie wstał, a mi aż słabo. Zresztą od 2 tyg słabo mi kilka razy na dzień. Zrobiłam se kawe ale to tak beznadziejne uczucie,że szok.
Milka może to już naprawdę niedługo? nie wiem czy pamiętasz, ja takie uczucie miałam tydzień temu i wrażenie że niedługo urodzę. Obyś poczuła się lepiej smiling smiley Co do wód płodowych to nieźle, musiało byc dziwnie przy porodzie...

Boże jaka ja chodze ostatnio spiąca... masakra!! a nie mogę się wyspać.


[link widoczny po zalogowaniu]

dorotaml (offline)

20-06-2015 17:48:34

Mąchocice Dolne
cześć dziewczęta
Psotka szkoda ze nie uda Wam sie spedzic wspólnie ostatniego weekendu, ale wiem coś na ten temat Mój mąż też wczoraj pracował zamiast do 22.00 to do 2.00 w nocy Zaczym wrócił do domu to była 2.40 Dzisiaj miał mieć wolne i mieliśmy na weekend jechac do moich rodziców to na 14 pojechał do pracy Mam nadzieję że uda mu sie wrócić po 22.00 to jutro wybierzemy sie jeszcze do rodziców i do babci z zyczeniami bo w srodę ma imieniny a do tego trzeba ja troche podbudować bo w poniedziałek ma mieć operacje na kamienie, a dopiero co w zeszły piatek wyszła ze szpitala
Magdalena a Ty jak spędzasz ten ostatni weekend przed narodzinami malutkiej Macie jakiś plan weekendowy?
Justyna mam nadzieje ze tym razem juz wszystko będzie w porządku i uda wam sie wrócić do domku Najważniejsze jednak ze Alicja jest pod dobrą opieką
Porky z tym Twoim Fifi to raczej nudzić sie nie da A jak upływa dalej dzień Spotkały Cię jeszcze jakieś zaskakujace wydarzenia Czy już wszystko w normie?
Rzenka czyli dzisiaj zapowiada sie romantyczny wieczór jak druga połóweczka wróci z uczelni W końcu urodziny są tylko raz w roku
Milka może dzisiaj to już nic nie rób, połóz sie i być moze wszystko sie uspokoi Jeśli chodzi o siusiu to ja też biegam co chwila szczególnie w nocy Zdarza mi sie ze wstaję 8-10 razy w nocy

Ja teraz też idę troche odpocząć na dzisiaj juz sie napracowałam Rano z Michałem byłam na zakupach bo przeciez samej juz mnie nie chce puszczać Potem ugotowałam obiadek i zrobiłam kolejną porcje dżemu z truskawek, pomyłam podłogi i ocxywiście te gary bo był pełny zlew i teraz chyba z czystym sumieniem mogę zrobić sobie siestę

Miłego wekendu dziewczyny, Magdalena a Ty jak tylko będziesz mogła daj nam znac jak po cc, jak sie czujecie razem z Mariką


porky_chrum (offline)

20-06-2015 18:23:33

Niemcy
Dorota póki co nic się nie dziejesmiling smiley masz power kobietosmiling smiley ale niestety jak się coś gotuje to zawse pełen zlew. Zmywanie najgorszesad smiley

Ja już po drugim daniu a M jeszcze nie mahot smiley jeżeli znów czeka na kolegów aż wypiją i będzie musiał ich rozwozić to normalnie zrobie zadyme!! bo zawsze M robi za kierowce a Ci tacy narwani na wóde że tylko sobota przychodzi ,kończą pracę i walą ile wlezie jakby wódy nie widzieli 5 lat.

sad smiley swoja drogą myślałam sobie dziś o CC. Co prawda póki co nie mam wskazań i rodziłam SN , ale ... ciekawi mnie to jak to jest... zniechęca mnie to ,że trzeba długo leżeć i się nie ruszać a a ja bym chciała się nacieszyć i wyściskać maleństwo. Mimo wszystko sobie nie raz wyobrażam że mam CC. W sumie teraz tak myślę, że jakby mi powiedziano że będę miała CC to bym się nie smuciła i nie martwiła. Bym miała za sobą to i to, normalnie byłabym doświadczona na każdej płaszczyźnie w tej dziedzinietongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sandra123 (offline)

20-06-2015 19:45:20

Poznań
Ale Wy tu drukujecie tongue sticking out smiley

Psotka do mnie też jeszcze nie dociera, że za chwilkę już pojawi się dziecko smiling smiley) A ze sprzątaniem mam tak samo co chwilę widzę coś co trzeba poprawić tongue sticking out smiley A dzisiaj nawet wymyśliłam, żeby przemalować łóżko w sypialni hehe mąż już ma dość tongue sticking out smiley

Rzenka mycie podłóg to teraz najgorsza moja robota tongue sticking out smiley Jak mam to robić to jestem chora ostatnio męża zmusiłam i umył tongue sticking out smiley A nawet lepiej ode mnie to zrobił hehe \

Porky haha dzień pełen wrażeń miałaś grinning smiley Czasem są takie pechowe dni, że wszystko jak na złość nam się przytrafia tongue sticking out smiley

Justynka lepiej niech sprawdzą wszystko jak trzeba żebyś spokojniejsza była :* Musicie wytrzymać jeszcze troszkę :*

Milka ja te ż od wczoraj już sikam jak opętana chyba sobie koło łóżka nocnik postawie tongue sticking out smiley


a my dzisiaj byliśmy z mężulkiem na spacerku w parku co prawda nie uszłam zbyt wiele ale zawsze coś haha no i na pysznym deserkugrinning smiley a po południu mieliśmy wspólną drzemkę która miała być chwilowa a trwała dwie godziny!! hehe chyba w tych jego ramionach wielkich lepszy sen mam grinning smiley Ta pogoda jest taka przygnębiająca ... lato mamy na wypasie tongue sticking out smiley

Magdalena mam nadzieję, że szybko do Nas napiszesz :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Magdalena9 (offline)

20-06-2015 19:48:21

ielsko
Dziewczyny nogi mi do tyłka wchodzą!! Cały dzień mieliśmy gości i jak miałam w domu błysk tak mam sajgon ;((( znajomi z dziećmi jedni i drudzy jednak u nas zostali i przed chwila pojechali.. Total rozpierducha! Chłopcy wykąpani i zaraz do spania a ja jeszcze naprawiałam ich komodę bo tata przywiózł w międzyczasie materiały. Jutro nikogo nie przyjmuje!! I niech sie obrażają bo Ci co byli to planują że za tydz sie spotkamy jeszcze z jednymi którzy nie dojechali ..

Porky- kurde to faktycznie nocka nie przespana.. Moze dzis będzie lepiej.. Współczuje takie męskiego towarzystwa bo domyślam sie ze cieżko o jakieś tematy...
Ale miałaś przygody- masakra!a mnie to by najbardziej kot wkurzył bo podobno nie da sie doprac zapachu..
Psotka- jestem przerażona że to już w poniedziałek i wolałabym jeszcze sobie pochodzić z brzusiem bo teraz juz nie będzie zlituj jak bede zmeczon...wiem co czujesz a propo ostatniego weekendu bo ja też o nim marzyłam a tu nic z tegosad smiley


Justynka- dla dobra małej trzeba sie przemęczyć ale domyślam sie że wolałabyś juz byc w domku:* dawaj znać jak postępy.

Milka- jak sie czujesz? Uspokoiło sie? Ja wieczorami to juz mam wrażenie że zaraz na porodówkę pojadę!!

Dorotka- tak jak napisałam.. Wiec jutro czeka mnie Sprzatanie, jeszcze prasowanie no i musimy jeszcze łóżko nasze przerobić zeby materac był wyżej bo nie mogę sie z niego podnieść jest tak nisko a co dopiero po cc.

Ok, kładę chłopaków i ide spać bo oczy mi sie zamykają!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

milka19855 (offline)

20-06-2015 20:34:20

Ciele/k Bydgoszczy
Troche jakby się uspokoiło, ale dalej czuje sie dziwnie i mam lekka biegunkę - albo faktycznie lada dzień się cos wydarzy albo to reakcja na ten antybiotyk bo od wczoraj biorę przez to crp i leikocytu podwyższone...ehh no nic pozostaje się spróbować zrelaksować i tyle i czekać :-) miłego wieczorka wszystkim :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rzenka (offline)

20-06-2015 20:47:51

Katowice
Hello Brzucholki smiling smiley

Znów tu napisałyście nieźle smiling smiley

Sandra deser widziałam, normalnie zazdroszczę!! Też bym zjadła - ale dziś silna wola u mnie - bez większej ilości słodyczy smiling smiley Mi też najlepiej się śpi w ramionach JS, Mała jakaś jest bardziej spokojna wtedy.

Porky no koty tak mają czasem, że gdzieś sobie sikną. Może mu zamknęłaś drogę do kuwetki, albo coś bo one same z siebie to nie sikają ... coś się musiało wydarzyć. A co do picia na budowach to wiem jak jest. Mój też pracował i miał taką ekipę, że oni non stop, jakby się ze smyczy urwali - na szczęście JS miał inne obowiązki, zresztą on jakoś nie jest zwolennikiem alko, więc jak nie byłam w ciąży to zazwyczaj ja piłam, a on nie smiling smiley

Magdalena tak czułam, że wszystko jednak spadnie na Twoją głowę i będziesz Ty wszystko organizować. Dziewczyno to Twój ostatni taki wolny weekend!! Odpocznij sobie trochę!!!

Milka uważaj na siebie. Niby taki spacer po sklepach to może się wydawać, że to nic - a to jednak jest duże obciążenie. Mój lekarz to mnie ciągle upomina, że do sklepów mam nie łazić. Odpoczywaj i daj znać jak się czujesz!!

Dorota u nas żadnego romantycznego wieczoru nie będzie.. jest SESJA sad smiley Ja właśnie wrzuciłam biszkopt na tort do piekarnika, a JS wkuwa geodezję. Mieliśmy jakąś godzinkę dla siebie. A Ty też nie przesadzaj z tym sprzątaniem i gotowaniem - wszystko trzeba z umiarem.

Ehh ciekawa jestem tego mojego biszkoptu ... jeszcze waniliowy zawsze mi ładnie wychodzi, a ten czekoladowy to jakoś nie do końca wychodzi taki delikatny. Ale to dla mojego chrześniaczka więc musi być dobry smiling smiley Kupiłam jeszcze ozdoby (takie biedroneczki) i pisaki, żeby zrobić napis smiling smiley Mam nadzieję, że wyjdzie mi to cudosmiling smiley Ale to dowiem się jutro bo masę i strojenie zostawiam sobie na rano smiling smiley Bo roczek dopiero o 16.30 w kościele, więc czas jest smiling smiley A biszkopt robię, gdyby w razie w się okazało, że trzeba nowy zrobić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.