LIPIEC 2015

Wysłane przez mixa 

kasia01 (offline)

16-11-2014 19:30:40

Opole
Hej. U mnie wczoraj goście, dzisiaj goście i tak od trzech tygodni. W przyszły weekend nikogo nie wpuszczamysmiling smiley
Marzena fajnie że się cieszą a co dopiero jak się o bliźniakach dowiedząsmiling smiley Ja czekam do wizyty i jak będzie wszystko ok to powiem reszcie rodziny bo na razie wiedzą tylko rodzice. Strasznie się denerwuję że serca nie będzie i że coś będzie nie tak. Masakra, sama siebie nakręcam. Mi biust trochę urósł i boli okropnie. Mam nadzieję że jeszcze trochę i przestanie bo denerwujące to jest zwłaszcza przy spaniu.
Miłego wieczoru


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

poca (offline)

16-11-2014 20:08:06

Poznań
Czesc dziewczyny



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-16 20:46 przez poca.

Marzena5 (offline)

16-11-2014 21:03:32

Bytom
Kasia u mnie jeszcze nie bylo serduszka/ek ale gin powiedziala ze mam sie nie martwic czasem to jest kwestia dnia czasem tygodnia owulacja mogla byc pozniej i tyle a bylam dwa dni temu na usg. Teraz dla pewnosci betę bd robila jutro i mam nadzieje ze będzie okej smiling smiley jak to gin stwierdzila my mozemy wyliczać a natura to natura rzadzi sie wlasnymi prawami smiling smiley bardzo mnie tym pocieszyla smiling smiley


kasia01 (offline)

16-11-2014 21:13:35

Opole
U mojej koleżanki w 7 tygodniu nie było serduszka za to pokazało się w 9 tygodniu dopiero. Miała plamienia i ogólnie masę problemów a już jest na finiszu i lada moment urodzi. Trzeba mieć nadzieję że będzie oksmiling smiley Powodzenia jutro na badaniu. Trzymam kciuki żeby było wszystko ok smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Marzena5 (offline)

16-11-2014 21:24:58

Bytom
No to mnie pocieszyłaś !!!! No jutro badanie we wtorek wyniki .. Zobaczymy smiling smiley U mnie w Katowicach jutro jest akcja coś tam mama i w centrum handlowym w smyku robią darmowe USG w 3D/4D suuuuper dla tych kobitek co są już w ładnym okresie ciąży mogą skorzystać smiling smiley


porky_chrum (offline)

16-11-2014 23:50:50

Niemcy
Hej kobitkismiling smiley ale leniwa niedziela, spałam do 12!! a reszte dnia spędziłam w łóżku, M ugotował obiadek i tak dzień sobie leciał.

Super,że wasze rodziny wiedzą i się cieszą. Wczoraj wszyscy koledzy mojego M na imprezie gadali,że będzie chłopczyk. Szybko opuściłam impreze, pod pretekstem mdłości, i w łóżku oglądałam horror hyhyyy , fajny o duchach a potem standardowo bałam sie isć do łazienki sikutongue sticking out smiley

Nie moge sie doczekać, za tydzień Polska i gin...obym widziała serduszko, tak bardzo bym chciałasad smiley

Marzena, życzę dobrych wynikówsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

madzius0712 (offline)

17-11-2014 09:32:39

Miedzierza
hej kobietki wczorajszy dzień to był jakiś koszmar!!! Cały dzień mdliła mnie jak cholera. Do tego wymioty. wszystkie mięśnie mnie boląsad smiley W sobotę wieczorem byłam u szwagierki na imieninach ale się nie wydało. Udawałam że piję drinka a w szklance sprite z cytryną i lodem radość Niestety jak wróciłam zwymiotowałam wszystko co zjadłam. I nie wiem jak to możliwe. bo od 2 tyg mało co jem a jak już zjem to wymiotuję a waga pokazuje że przytyłam kilogram. JAK??????
Jutro wizyta u gina. Już nie mogę się doczekać!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mixa (offline)

17-11-2014 13:40:03

Wrocław
chyba tu dzisiaj wszyscy śpią... czyżby ta ponura jesienna pogoda tak podziałała...

madzius ja też siedzę jak na szpilkach czekając na jutrzejsza wizytę, a w głowie mam milion myśli na minutę i wszystkie możliwe zagrożenia, które mam nadzieję jutro wykluczyć. Nie cierpię mieć nadziei... :/ wolę mieć pewność
Chciałabym być pewna, że wszystko jest ok i nie spotka nas już żadna przykra niespodzianka; żeby wszyscy już wiedzieli; żebym nie musiała już udawać, że wszystko jest ok, gdy czuję się kiepsko; żeby opanował mnie błogi nastrój "tumiwisizmu" tak jak w pierwszej ciąży, gdy czułam się już bezpieczna i spokojna.


[link widoczny po zalogowaniu]

asiulek2507 (offline)

17-11-2014 14:00:13

Wołominek
Dziewczyny czy wy tez jestescie takie zmeczone i spiace? Nie moge pracowac mdli mnie i spie normalnie na stojaco.

Ania1994 (offline)

17-11-2014 14:33:35

Warszawa
Witam przyszłe i już obecne mamusie winking smiley
Wczoraj zaczęliśmy 7 tydzień smiling smiley
Objawy: nudności wieczorem i rano, ale nie wymiotuje; raz śmiech, raz płacz; nagłe napady głodu - nie zachcianki, a poprostu nagle poczucie pustego żołądka; bardzo gęsty śluz - od jakiegoś 3tc.
Moja historia była dość stresująca. W wieku 17 lat miałam torbiel jajnika - usunięto ją w wieku 18 lat. Pare miesięcy temu pojawiła sie kolejna- te torbiele niestety nawracają. 23 września miałam operacje PCNL (usuwanie kamienia z nerki)... No i 27 października zrobiłam test ciążowy, ponieważ ostatni okres był 17.09. Wynik pozytywny. I problem - czy to torbiel czy to ciaza ( przy torbielach beta hcg tez jest wykrywana) beta hcg rosło wiec poszłam do gin. Obliczyła mi ze jestem w 6 tyg ciąży, jednak na usg pokazało sie jedynie wielkie "jajo" przy jajniku. Diagnoza - ciąża pozamaciczna ( było to w pt przed wszystkimi świętymi sad smiley ) kazała mi natychmiast jechac do szpitala ponieważ w każdej minucie mogło to pęc i mogłam umrzeć... NAJGORSZE UCZUCIE W ŻYCIU - wiesz ze jesteś w ciąży, ale wiesz ze zaraz stracisz swoje maleństwo sad smiley
I tak sie dowiedział mój narzeczony o mojej ciąży... Był kompletnie nieobecny, pierwszy raz go widziałam w
W szpitalu stwierdzili ze poczekają do poniedziałku bo Macica jest poszerzona i jest możliwość ze sie pojawi pęcherzyk ciążowy.
I TAK SIE STAŁO!!!
A juz mieli mnie kroić...
To wielkie jajo okazało sie druga torbiela w jajniku.
Tydzień pózniej (w zeszła środę) poszłam do gin- ciaza jest opóźniona o 2 tyg (pózniej miałam owulacje) i bije juz serduszko winking smiley
A! To nieszczęsne jajo juz sie wchłonęło winking smiley

WIĘC DZIEWCZYNY!!! Zawsze trzeba miec nadzieje winking smiley
Ciąża nieplanowana, chociaż z narzeczonym juz od długiego czasu myśleliśmy o bobasku smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.