Czerwiec 2015

Wysłane przez AldonaSarnowska 

pasia24 (offline)

27-11-2014 15:27:36

Kanada
Paulina- ja tez do cc sie przygotowuje. Ale pomocna bede sama sobie. Tylko by wczesniej nie byc w szpitalu bo klopot co z dziecmi wtedy.
W poprzednich ciazach chcialam i mam 2 coreczki. Teraz tez bym chciala core. M woli chlopaka. Ale plec chcemy znac. Mysle od niedzieli ze bedzie dziewczynka.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulina_bozkurt (offline)

27-11-2014 17:24:11

Gdynia
To super dwie córkiwinking smiley wiadomo ze każdy mężczyzna chce chociaz jednego syna,mojego męża siostra ma 5 dzieci,4 córki ale tak chcieli syna ze 5 urodzil sie Mohamed podziwiam ich wytrwalosc. A mogę zapytać czemu tez czeka ciebie cc? Miałaś juz wcześniej czy inne wskazania?

pasia24 (offline)

27-11-2014 18:38:59

Kanada
Paulina- w 1 chcialam naturalnie jak kazda przyszla matka.. Ale ulozenie posladkowe i cc. Przy II liczylam na cc i mialam. Teraz tez chcialabym. No Rodxinka widac wytrwala w celu. No ale syn jest hihi. Bylam na badaniu krwi i przyszedl do mnie jakis technik i mowi ze z karty widzi ze ciaza. I mowi ze ma 4 dziewczynki jak dla mnie to byl szok ale usmiechnelam sie i mowie ze jest szczesciarzem. A druga mysl ze dobrze ze ma 2 lazienki przy tylu kobietach hihi


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

27-11-2014 19:06:32

Kanada
Dziewczyny jak z biustem- boli? Rosnie? Mnie piersi nie bola i biustonosz ten sam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SandraBerlin (offline)

27-11-2014 21:18:19

Bydgoszcz
Hej dziewczyny smiling smiley Dolaczam do grupy smiling smiley moje malenstwo tez bedzie czerwcowe... To dopiero moja pierwsza ciaza ciesze sie bardzociąża
W sumie to 10 tydzien ale czas szybko leci radość juz za dwa tygodnie znowu zobacze moje malenstwo na badaniu przezierności karku oby wszystko bylo dobrze smiling smiley Ttroche sie martwie bo podcZas ostatniej wizyty lekarz stwierdzil u mnie niedoczynność tarczycy ,wiec dodatkowo muszę lykac hormony miala ktoras z was taki problem ???
Z samego poczatku mowilam ze nie czuje sie jakbym byla w ciazy i w sumie przechwalilam byl to wtedy 5 tydzien ,wiec dopiero zapowiedz wszelkiego rodzaju dolegliwosci :/
W danym momencie moge wymienic cala game od humorkow po calodniowe nudnosci. Odnosnie ostatniego postu pasiu24 ja juz po 6 tygodniu bardzo narzekalam na tkliwosc piersi za to nie na ich lekkie powiekszenie grinning smiley w sumie oprocz dalszgo powiekszania ból jak narazie ustapil, wiec nie jest źle. Pozdrowienia dla wszystkich przyszlych mamusiek.

pasia24 (offline)

27-11-2014 22:45:32

Kanada
Sandra- witaj ciąża
Slyszalam o tarczycy w ciazy, ze lekarze wtedy powinn ja badac, no ale nigdy tego zaszczytu badana nie doswiadczylam.
Mowsz ze czasz szybko zleci.. a mnie sie dzien za dniem dluzy.... coprawda fakt kiedys byl 5 tydzien a juz jest 3 miesiacsmiling smiley) ale ile jeszcze do konca..A u mnie tez na poczatku piersi bolaly ale przeszlo I cisza... ani nie bola ani nie rosna;/ hm..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SandraBerlin (offline)

28-11-2014 20:02:57

Bydgoszcz
Troszeczke sie wystraszylam z ta tarczyca bo lekarz powiedzial mi, ze ten hormon jest odpowiedzialny tez za inteligencje dziecka i jego rozwoj. Nie koniecznie w danym momencie ,ale w przyszlosci:/ A wiadomo jak kazda mama martwie sie o przyszlosc swojego dziecka. Jestem dobrej mysli i czekam z niecierpliwoscia na kolejne badania. A jak ogolnie wasze samopoczucie ?

pasia24 (offline)

28-11-2014 20:08:48

Kanada
Sandra- nie wiedzialam ze takie moga byc konsekwencje tarczyczy, tylko dobre mysli nas trzymaja!!! A jaka role odgrywaja hormony?
samopoczucie- chcalam byc juz w 12 tyg czuc sie deko bezpieczniej ze nic sie maluszkowi do tego czasu nie stanie, jednak teraz nerwowo wyczekuje na USG w srode zeby zobaczyc ze wszystko jest OK, ja nie mam zadnych objawow ciazy, tylko brzuch;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

30-11-2014 18:50:05

pomorze
kubus a wiesz, z tymi zdjęciami z usg to wydaje mi się co przychodnia to inaczej, tu chyba chcą sobie zarobić i dlatego kasują! Ale niech tam, po 1 zdjęciu z 3 usg to tylko będzie 6 zł, więc dam radę z nimi i ich zasadami smiling smiley

pasiu tak jak już Ci pisałam, to nie lekarz bierze kasę za to zdjęcie, tylko musiałam iść do głównej rejestracji i tam zapłacić, dostałam paragon i dodatkowo potwierdzenie zapłaty smiling smiley Co do Twojego pytania o cycki, to moje urosły i choć staniki noszę te co zwykle, to z niektórych cycki mi prawie wypadają smiling smiley Hi, hi czy bolą? Wiesz, do tej pory bolały dzień w dzień, ale obecnie jakby przestały rosnąć i tylko momentami pobolewają a tak jest z nimi ok. I niech tak do porodu zostanie!

paulina oj to masz wesołą gromadkę. Za to najstarsza córcie pomoże przy młodszym rodzeństwie smiling smiley A to już jest duża pomoc. A właśnie ! A propo Twojej najstarszej córki, to Oliwia w maju komunię będzie miała! A Ty prawie na ostatnich nogach będziesz! O rajciu! Macie knajpę załatwioną na komunię? Czy w domku coś małego szykujecie na tę okazję?

Sandra witaj smiling smiley Co do tej tarczycy, to nie pomogę - bo nie miałam. Widzę, ze i Ciebie troche nudności dopadły winking smiley Pocieszmy się tym, ze powinny w końcu przejść smiling smiley

No i ja znów mam jazdy, obiad niby cały zjadłam, ale potem mi niedobrze, to się położyłam, a jak wstałam 2 godziny później to głodna jak wilk byłam! I tak w lodówkę zajrzałam, to odechciało mi się jeść, a w brzuchu burczy! Zjadłam pomarańczę, ale dalej burczy! Ale nie mam apetytu an nic! Masakra! Do tego Ksawek coś niemrawy cały dzień, a przed 18.00 zaczął dostawać wypieków, zmierzyłam mu temperaturę i wyszło 38,4 stopnie! Nosz chyba mi sie teraz nie rozchoruje! W piątek am jechać na Mikołajkową zabawę,a tu chory będzie! Kurcze! No jeszcze się zobaczy jak to z nim będzie. Na nocke nafaszeruję go paracetamolem, oby rano czuł się dobrze, bo ja jutro rano na badanie moczu i krwi chcę jechać. Więc wolałabym go samego w domku nie zostawiać. No ale on już duży jest, to sobie w razie czego poradzi. Zresztą pewnie spałby jeszcze smiling smiley No nic, jutro zobaczę jak to z nim będzie.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-30 18:52 przez laska.

pasia24 (offline)

01-12-2014 00:54:14

Kanada
Laska- pocieszylas mnie z biustonoszem ze ten sam.
My tez mamy 2 razy mikolaja w sobote w szkole i po kosciele. Ani nie przeszlo by dzieci byly chore. zdrowia dla Ksawka bo nie mozna chorowac na mikolaja!!!
Dzis bylam u lekarza tetno maluszka 135 wiec niskie a zakres jest 130- 180.
Ale moc go slyszec to lepszy humor


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546610, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.