Czerwiec 2015

Wysłane przez AldonaSarnowska 

pasia24 (offline)

16-11-2014 20:19:56

Kanada
Rano przed 9 bylam oddac krew i mocz. Potem kilka budynkow dalej byl gin wchodze a babka znow pojemnik na mocz. Mowie ze przeciez tu 2 tyg temu oddawalam i ze przed chilka w innych budynku tez. Ale pani mowi ze co 2 tug przy kazdej wizycie bede oddawac ze to dla mojego bezpieczenstwa. Wiec sobie poczeksli bo bylam pusta.
Jestem po wizycie u gin. Sluchal maluszka na brzuch zel. Jezdzil tym urzadzeniem a wynik bicia na takim aparacie wielkosci telefonu i slyszac bylo na caly gabinet. W ktorym to byly ze mna dzieci.. Wiec chcac nie chcac sie dowiedzialy. Tetno 145 -170.
Dostalam zestaw 2 ksiazek po 300str, jedna jak sie jest w ciazy a druga po urodzeniu. No rzeby w pl tak dawali bylo by milej.
Za 2 tyg kolejna wizyta.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

iwka1 (offline)

16-11-2014 23:14:46

Opole
No to super, że wszystko w porządku mały grymaśnik ale czemu takczęsto chodzisz do lekarza? Tak ogólnie się chodzi u Was, co 2 tygodnie? Bo w Polsce to co miesiąc, chociaż ja bym chyba wolała co drugi tydzień, bo to czekanie się tak dłuży...ale ja oby do środy, nie mogę się doczekać!!! Badanie moczu jest bardzo ważne w ciąży - tak słyszałam, a więc dobrze że robisz często. I jak Twoje dzieci zareagowały na wiadomość?? No z tą pogodą to rzeczywiście ciężko zrozumieć, na minusie a jednak ciepło? Zawsze się zastanawiam jak oglądam jakiś film zagraniczny, jak oni wychodzą na dwór w samych swetrach jak jest zima i tyle śniegu i na pewno jest bardzo zimno smiling smiley he he, no to już wiem że to nie ściema jakaś smiling smiley fajnie tak, w Polsce przy -20 to przecież jest tragedia, można zamarznąć!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

17-11-2014 03:09:44

Kanada
Iwka- no jak tez jsk filmy ogladalam tam snieg a oni kamizelka. No i tu ja tez czasem chodze. Raz bez czspek szalikow na lyzwy dzieci zabralam na zamarznie boisko i bylo ok a wracsm na termometrze -17C nie powiedzialabym. roznica w wilgotnosci. Wiem to tez czarna magia co ma piernik do wiatraka. Ale wlasnie to kolosalna roznica. I od dzis te filmy to nie sciema hihi
Co do moczu to nawet nie wiedzialam ze wazne. A czemu co 2 tyg nie wiem. Bo tu tez co miesiac normalnie chodza. A chora nie jestem bo to powiedzial na I wizycie zeby zaklepac wszystkie niedziele co 2 tyg. Ale jesli zawsze bede wtedy slyszec maluszka to chce chodzicciąża
Oj fajnie masz z ta sroda. Ja do 3 grudnia buuu


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

17-11-2014 09:31:08

Niemcy
Hej smiling smiley
Dawno nie pisalam wiec witam nowe przyszle mamusie winking smiley
U mnie oki, bakterie Cale szczescie wyleczone, moje samopoczucie po poludiu do bani, normalnie zasypiam na stojaco, wtedy mowie do Synka Luki mam jest taka zmeczona ze musi sie polozyc, a on no to idz, po chwili przylatuje do mnie i mowi Lukas tez winking smiley Mam jeszcze to szczescie ze on ucina sobie popoludniowe drzemki. Wczoraj pierwszy raz witalam muszle klozetowa, zachcialo mi sie na kolacje makaronu z kurczakiem od chinczykow i nawet nie zdazylam zjesc do konca i musialam leciec...eye rolling smiley Ale w pierwszej ciazy tez dopiero od ok 9 tygodnia zaczely mi sie wymioty.
U nas to badanie przeziernosc karkowa to koszt ok 200 €, a to nie malo i tak w sumie zastanawialam sie czy z Lukasem robilam to badanie czy nie. Wiem ze moja gin robila mi zwykle usg mierzac te 2 cm na karku i mowila ze wszystko ok, ale na specjalistyczne badania to odsylaja gdzies dalej. Maja P dr. powiedziala ze gdy w rodzinie nie ma zachorowan na chorobe dawna i ze jezeli Mama i tata oraz wczesniejsze dzieci sa zdrowe to ona nie odsyla swych pacjentek na to badanie. Ale tak czy inaczej zrobila mi Termin na usg na 2 grudnia i powiedziala ze to bedzie jej prezent dla nas i ona sprawdzi ten karczek . Takze ciesze sie z tego. Normalnie przewidziane sa u mnie 3 usg chyba ze stwierdzi ze musimy sie czesciej widziec.
Brzuszka u mnie jeszcze nie widac, poki co to nawet 2 kg spadlam przez moja niechec do slodkiego, i to mi sie nawet podoba i mam nadzieje ze do konca ciazy slodkie bedzie blle bo nie chcialabym przytyc wiecej jak 15 kg, ale co bedzie to bedzie zobaczymy.
Trzymajcie sie mamuski winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

17-11-2014 15:46:13

Kanada
Ewula- ty masz na 2 ja na 3 grudnia. W Pl tez jechalam 2 razy extra i koszt po 200zl. A tu nie wiem czy to bedzie platne.
Iwka-Wczoraj lekarz mnie zapytal ile razy dziennie wymiotuje mowie ze niestety ani razu ba on no czemu niestety to bardzo dobrze. No wiec ciesz sie.
Ksiazki ktore wczoraj dostalambardziej zainteresowaly dzieci niz mnie. Chodza studiuja ja i przezywaja. Widza zdjecia karmienia i pytaja czy jak dziecko w mazi to tez pytaja pytaja. A co do spania powiedzialam ze mam dzidziusia i potrzebujemy spac i teraz to ani slowa nie powiedza jest cisza. Nie przeszkadzaja mi. A wczesniej co chwile cos chcialy. Wrr


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anitka_aniteczka (offline)

17-11-2014 20:57:49

Wioska
helooo dawno mnie nie bylo ale problemy sad smiley
Zostalam sama z jednym dzidziulem w domu i drugim w brzuchu ale coż trzeba żyć dalej
A oto moje dziecię


Laska mamy ten sam termin smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-11-17 21:16 przez anitka_aniteczka.

iwka1 (offline)

18-11-2014 21:52:19

Opole
Witam Ewula i Anitka, nie znamy się jeszcze tongue sticking out smiley Pasia to super ze Twoje dziewczynki tak sie fajnie teraz sprawuja, na pewno bedziesz miala dodatkowe 4 rece do pomocy jak urodzisz smiling smiley juz jutro ten dzien - sroda - moja wizyta - troche sie stresuje, zamiast myslec pozytywnie to ja sie martwie i mam jakies głupie mysli, mam nadzieje ze zobacze juz duuuuuże moje maleństwo smiling smiley oczywiście dam znać...trzymajcie kciuki...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

19-11-2014 02:56:06

Kanada
Iwka- no ja licze na ich pomoc ale poki co w planach mam ze Zosia jedzie z poczatkiem lipca na oboz 2 tyg wiec bede miala zajecie tylko z Maja i Maluszkiem. Ale nie ma dnia by Maja cos nie organizowala dla dzidziusia.
Noooo a Ty jutro wizyta mysl pozytywnie jestes w lepszej sytuacji od nas. Chcialabym juz miec ta wizyte co Ty.
Czekam na szybka relacjeciąża
Anita- no piekne zdjecie masz.
Ja dzis przelezalam w lozku, wczoraj hinduskie jedzenie mnie chyba dobilo, cierpialam pol mocy i za dnia ani mi w glowie jedzenie. Oby jutro bylo lepiej bo mi na zoladku siedzi.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

19-11-2014 08:34:28

Niemcy
Pasia Twoje dziewczyny troche wieksze to mozesz je spokojnie zostawic by sie same bawily, ja mojego lobuza to raczej bez nadzoru jeszcze nie zostawiam, bo zaraz cos majstruje tongue sticking out smiley Dlugo mieszkacie juz w Kanadzie, jak Wam sie tam podoba ? Moj M zawsze mazyl by mieszkac w ameryce, a ja to mam taka wizje ze tam niebezpiecznie, przez to ze kazdy moze posiadac bron.
Anitka super bejbis smiling bouncing smiley . Sory ze pytam , nie chcesz nie musisz odpisywac, co sie stalo wypadek, czy sie rozeszliscie ?
Iwka powodzenia jutro, nie zamartwiaj sie , napewno wszystko bedzie ok ! Ejjj Mamuska troche optymizmu tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

19-11-2014 19:20:17

Kanada
Ewula - hihi tak mam wieksze dziewczyny:0 alw niw zapomnialam jak w ciazy z Maja oczy mi sie zamykay caly czas.. a Zosia ne cale 2 lata wlasnie urzedowala w pokoju.. Zamukalam drzwi wtedy w dziecinnym kladlam sie na lozku i kontrolnie przysypialam. Teraz moge sobie pozwolic na wiecej i spokojniej w swoim pokoju smiling smiley
Mieszkamy tu ponad 2 lata, ale co do Stanow tez nas nie ciagnie, ze wzgledu na to co piszesz, na wieksze chamstwo, syf.. i takie tam rzeczy ktorych w Kanadzie mniej zdecydowanie, choc nozownicy niestety tu sie zdazaja, a co do broni rozmawialam z sasiadem co sie przeprowadzil ze Stanow i mowil tp co Ty co chwile ktos ma bron ze moze eh, dlatego mnie tam nie ciagnie. Tzn California, Montana tak, ale NY - nie.
A czy nam sie tu podoba? Rozmawialismy czy szuac pracy w innych krajach i np do Niemiec powiedzielismy NIEsmiling smiley ten jezyk nas nie ciagniesmiling smiley Tzn dziewczyny dopiero zlapaly angielski i mieszac im.. nie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.