MAJ 2015

Wysłane przez serene5 

magdusia81 (offline)

02-03-2015 23:19:49

Kraków
Julia ja miałam dokładnie mykoplazme i ureaplazme w poprzedniej ciąży i dostałam na to antybiotyk i pozbylam się tych bakterii

Wikucha,gratuluję synusia, w końcu jakiś chłopczyk dołączył ;-) :-)

Mamamajka to tylko się cieszyć, jak nic w tym czasie nie przytylas ;-) no i. Gratuluję synusia :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

julia888 (offline)

03-03-2015 00:05:32

Lubominek
Magdusia81 przepisano tez i dla twojego partnera antybiotyk ? Pozniej musialas powtarzac badanie ?


Julia

magdusia81 (offline)

03-03-2015 07:10:34

Kraków
Julia tylko dla mnie był antybiotyk, a po leczeniu powtarzałam badanie i już było ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

kum_pela (offline)

03-03-2015 07:53:12

Zambrów
Wikucha witamy i cieszymy się , że dołączyłas i gratulacje z synka
julia888 super też że do nas dołączyłaś im nas więcej tym większym doświadczeniem się podzielimy. Ja również nie słyszałam o tym co w wynikach Ci wyszło ale najlepiej zrobi to ginekolog powie co i jak.

Dziewczyny czy w III trymestrze bierze się witaminy z kwasem foliowym bo slyszalam sprzeczne opinie ze nie powinno się .


[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

03-03-2015 09:08:25

Kraków
julia mam nadzieje ze leki szybko zadzialaja i uda sie pozbyc bakterii!

wikucha macie juz imie dla synka wybrane? fajnie ze tak dobrze ciaze przechodzisz smiling smiley

kum_pela ja biore femibion natal 2 plus i one maja kwas foliowy, ale nic gin nie mowil o odstawieniu ani o zmianie. W 1 ciazy tez bralam do konca.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

joanka106259 (offline)

03-03-2015 09:36:51

Lublin
kumpela ja biorę Prenatal i tam w składzie jest kwas foliowy. Wydaje mi się, że większość preparatów witaminowych ma kwas foliowy w składzie

esflores - fajne to wkładki smiling smiley pierwszy raz takie widzę. Ja to z Aventa kupiłam sobie sylikonowe nakładki na piersi, bo Marcelka na początku dużo łatwiej było mi przez nie karmić. A wkładki laktacyjne to takie zwykłe z Nuka kupiłam. Co do gąbki to miałam taką przy Marcelu, ale nie była wygodna. Mi osobiście ciężko było ją wykręcić z wody i jak używałam płynu do kąpieli to robiła się taka śliska. Krótko z niej korzystałam.

mamamajka - jak lekarz nic nie mówi o wadze tzn., że jest dobrze smiling smiley też bym chciała tak nie przytyć ale mi ostatnio 4 kg w 4 tyg przybyło, to w szoku byłam smiling smiley


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

kum_pela (offline)

03-03-2015 09:56:51

Zambrów
no wlasnie tez mi sie wydawalo ze w tych preparatach witaminowych jest kwas foliowy to znaczy ze musi byc dziekuje za info grinning smiley jestem spokojna


[link widoczny po zalogowaniu]

wikucha27 (offline)

03-03-2015 10:06:21

Gliwice
Imie wybrane bedzie Jaś smiling smiley Dziewczyny jak czesto macie teraz wizyty u swoich gin? Bo jka caly czas mam co 4 tygodnie a wiem ze wiekszosc pod koniec chodzi juz czesciej. Ja teraz biore juz tylko zelazo i magnez, moja gin nic wiecej nie mowila zeby brac


[link widoczny po zalogowaniu]

magdusia81 (offline)

03-03-2015 10:15:10

Kraków
Kumpela ja też biorę Femibion,we wszystkich 3 ciazach brałam.

Wikucha to mój Olus na drugie będzie miał Jaś :-)A tteraz pierwszy raz mam iść na wizytę po 2 tyg.

A my czekamy z Antosiem w mega długiej kolejce do szczepienia.


[link widoczny po zalogowaniu]

agusia441 (offline)

03-03-2015 10:32:40

Mszana
Ja muszę jeść witaminę B6, kwas foliowy, żelazo i magnez. Ponoć kwas wit B i żelazo właśnie w tej konfiguracji sie lepiej przyswajają mi już powiedział że mam nie jeść nic innego. Magnez na skurcze w nogach i pomaga na chronologiczne zmęczenie które jest nieuniknione przy moim ruchliwym urwisie smiling smiley Ja mam 6 marca badania a 20 wizytę. Z tego co pamiętam ja w pierwszej ciąży mialam co 4 tyg wizyty aż do 30 tygodnia a potem to co dwa tygodnie bo miałam ciśnienie, a teraz 20 marca będe miała prawie 34 tydzien no i potem do samego końca wizyta co dwa tygodnie no i jeszcze dodatkowa w 39 tyg. tyle wiem bo położna dała mi ostatnio rozpiskę wizyt jakie jeszcze mnie czekają.


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.