MAJ 2015

Wysłane przez serene5 

serene5 (offline)

03-09-2014 15:09:47

Świętochłowice
Witam,
Widzę, że jestem pierwsza, dlatego zakładam wątek dla mam, które spodziewają się dzidziusia na maj przyszłego roku.
Moze cos o sobie: mam aktualnie córeczkę Kingę za dwa dni skończy 10 miesięcy i tak spodziewam się dziecka znowu... Nie jest to planowane ani oczekiwane, ale już do tej myśli przywykliśmy. Na razie robiłam test ciążowy (godz. 13 i dwie kreski od razu), ostatnia miesiaczka w okolicach 27 lipca. W piątek badanie BHCG a we wtorek ginekolog.
Pozdrawiam i zapraszam mamuśki do udzielania się, jesteśmy tu po to by się wspierać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

erii001 (offline)

04-09-2014 10:16:00

Kielce
serene5 Ja co prawda mam termin na kwiecień, ale gratuluję Ci bardzo. Taka mała różnica wieku super zaprocentuje w przyszłości. Między moją dwójką jest 12 miesięcy różnicy , dogadują się super. Nie ukrywam, że też czasem sprzeczają, ale poszli by za sobą w ogień.
Jeszcze raz gratulacje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AsiaWalc (offline)

05-09-2014 12:25:08

Okolice Poznania
Dołączam do grona przyszłych mam na maj 2015r.


Asia

StrzalkaMa (offline)

06-09-2014 08:37:41

D-wo-Koszalin
Witam dziewczyny
. Zagladalam na ebobasa z mysla czy juz sa Majoweczki 2015 i w koncu sa :-). Ja rok temu zakladalam watek MAJOWECZKI 2014 :-) moja coreczka ma juz skonczone 4 miesiace, bo ostatecznie urodzila sie w kwietniu.
Zyczę Wam wyjątkowych, spokojnych,radosnych,bezproblemowych 9miesiecy Kochane. Cieszcie sie ciaza jak tylko mozecie,bo czas szybko leci i nim sie obejrzycie i bedziecie tulic maluszki :-). 3 Mam za Was kciuki z calych sil:-* powodzenia


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]

AsiaWalc (offline)

09-09-2014 14:24:17

Okolice Poznania
Cytuj
StrzalkaMa
Witam dziewczyny
. Zagladalam na ebobasa z mysla czy juz sa Majoweczki 2015 i w koncu sa :-). Ja rok temu zakladalam watek MAJOWECZKI 2014 :-) moja coreczka ma juz skonczone 4 miesiace, bo ostatecznie urodzila sie w kwietniu.
Zyczę Wam wyjątkowych, spokojnych,radosnych,bezproblemowych 9miesiecy Kochane. Cieszcie sie ciaza jak tylko mozecie,bo czas szybko leci i nim sie obejrzycie i bedziecie tulic maluszki :-). 3 Mam za Was kciuki z calych sil:-* powodzenia
Dziękujemy i gratuluję córeczki- ja już nie mogę się doczekać, jak będę mieć takiego maluszka.


Asia

smerfetkab26 (offline)

20-09-2014 17:22:02

Podnieciecz
Witam
ostatnią miesiączkę miałam 14.08.2014 w dniach płodnych uprawialiśmy seks do końca bez zabezpieczenia . okres mi się spóznia to zrobiłam test ciążowy i wyszły dwie kreseczki jedna jaśniejsza a druga dobrze widoczna . Bolą mnie piersi , podbrzusze oraz robi mi się słabo .

AsiaWalc (offline)

21-09-2014 14:09:39

Okolice Poznania
smerfetkab26 - trzymamy kciukismiling smiley


Asia

esflores (offline)

27-09-2014 08:29:19

Kraków
Witam Majóweczki smiling smiley
Dołączam do Was, mam termin na 30 maja 2015, więc w sumie przełom maja i czerwca, zobaczymy jak to wyjdzie smiling smiley
Mam już 3.5-letniego synka, tak że różnica między dziećmi będzie 4 lata smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

magdusia81 (offline)

27-09-2014 13:04:22

Kraków
Witajcie smiling smiley

Ja również chciałam dołączyć do majówek smiling smiley choć widzę,że przynajmniej na razie mało osób tutaj się udziela.

Mam nadzieję,że będzie nas tu więcej, a z Serene( założycielka maj2015) znamy się z wątku Październik2013 smiling smiley i spotykamy się znów tutaj.

Jest to moja trzecia ciąża, mam córeczkę, która chodzi już do drugiej klasy i synusia, który jeszcze roczku nie skończył smiling smiley
Co do obecnej ciąży, jest ona jak najbardziej planowana,ale niestety nie czuję się w niej najlepiej. Ciągle boli mnie brzuch ( od 4 tyg jestem na duphastonie). Oprócz tego leczę się na niedoczynność tarczycy i astmę oskrzelową, która bardziej mi teraz dokucza.
W najbliższy czwartek mam kolejną wizytę i już nie mogę się doczekać. A Wy dziewczyny byłyście już na wizytach?

Zapraszam nowe mamusie oczekujące na maj 2015 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

27-09-2014 18:07:44

Kraków
Sporo podwójnych a nawet potrójnych mamusiek smiling smiley
magdusia to zdrówka życze w takim razie, niech dzisiuś zdrowo rośnie!
Co do wizyty to ja dopiero ide za tydzień, też już się nie mogę doczekać..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.