MAJ 2015

Wysłane przez serene5 

mamamajka (offline)

02-03-2015 17:01:38

Kosówki
Ostatnio pisałam z tel i wyszło jak wyszło czyli się coś spitoliło i nie wyszło nic :/
U mnie będzie synuś. Po wielkich bojach i walkach stanęło na moim, będzie Alanek smiling smiley . Połowica walczyła dzielnie, ale niestety moje argumenty były bardziej przekonujące.
Dzisiaj byłam u gin i nie robił mi usg, aż się zdziwiłam bo co wizytę mi robił (co 2 tyg.), za to dla odmiany KTG a myślałam, że zrobię dzisiaj fajny obiad - niestety posiedziałam 1h dłużej u gin.

Mam pytanie do Was. Czy miałyście tak, że wasza waga stanęła w miejscu??? Bo ja przez ostatnie 2 tyg nic nie przytyłam a wcześniej regularnie od 0,5 do 1 kg na tydzień, co jak narazie dało wynik +13kg.

Ale z dzidzią wszystko ok. Już tak nie kopie jak wcześniej, za to bardzo się wypycha, bo już nie ma miejsca.

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

serene5 (offline)

02-03-2015 17:02:58

Świętochłowice
O teraz zauważyłam, że powstał plik winking smiley wygodniej by było, gdyby każda mogła sie sama wspisywac chyba sie tak da?
Z wyprawki zaczęłam segregowac ciuchy i mam odłożony karton. Szafa juz przyjechala teraz trzeba zlozyc i moge w kwietniu prac. Z innych rzeczy to młodemu ręcznik kupię, Kinga tez ma swoj różowy smiling smiley zamiast łóżeczka mamy kołyskę, Kinga śpi ciagle w ózeczku i nie wiem kieyd bedziemy jej zmieniać na łóżko. Po za tym jest pomalowane na biało...Pościel jakaś niebieska mam, ewentualnie mam fajny materiał więc sama coś zrobię. Poduszka już sie robi winking smiley
Ehh... Nie mam hemoroidów, wiem co to. W okolicach pochwy mam potężne żylaki, potem na pośladkach i całej prawej nodze. Udo w połowie sine. Jakbym miała hemoroidy to nie umiałabym siedzieć a tak lepiej mi jak siedzę lub leżę winking smiley Tabletki mało pomagają, jeszcze będę miałą rajstopy ale też nie wiele się zda.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

serene5 (offline)

02-03-2015 17:04:27

Świętochłowice
mamamajka ja przez miesiąc nic nie przybrałam ale z początkiem lutego znowu ruszyło czyli nie masz co się martwic smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

mamamajka (offline)

02-03-2015 17:28:07

Kosówki
serene5 Uff to dobrze, bo szczerze to jem dużo i ciągle coś przeżuwam. Zaczęłam się trochę martwić gdzie mi się to podziało zwłaszcza że zaparcia to u mnie normalka od pewnego czasu. tylko że teraz dzidzia najwięcej rośnie w tłuszczyk i powinnam przybrać więcej na wadze niz zwykle, ale mój gin mi nic nie powiedział na ten temat, w sumie to nawet nie wiem czy zauważył wpis w karcie ciąży.

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

02-03-2015 19:19:47

Kraków
hej
sprawdzalam w ustawieniach tej tabelki i moge tam wpisac np adresy meilowe osob ktore moga edytowac. Ale nie wiem jak to udostepnic zeby kazdy mogl sam dopisywac. Ale jak umiecie tak zrobic dziewczyny to mozecie przekopiowac tabelke i zrobic taka zeby kazdy sie mogl wpisywac?
W ogole to tez sobie pomyslalam ze tez mozecie wstawic link do tabelki na swoich profilach, to wtedy na kazdej stronie by byly linki dostepne pod kazdym postem smiling smiley bo jak jest tylko u mnie a np bym sie nie odzywala przez kilka stron watku to komus moze byc ciezko sie dokopac do linka.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

wikucha27 (offline)

02-03-2015 19:44:53

Gliwice
Od poczatku czuje sie swietnie smiling smiley obylo sie bez wymiotow i zlego samopoczuciasmiling smiley U mnie juz 30tc +6dni smiling smiley Spodziewam sie synusiasmiling smiley A suwaczka wlasnie jakos nie moge dodac sad smiley kombinuje i mi nie wychodzi


[link widoczny po zalogowaniu]

julia888 (offline)

02-03-2015 20:42:21

Lubominek
Ja tez chcialam dodac suwaczek ale nie wyswietla sie w wpisach ....


Julia

julia888 (offline)

02-03-2015 21:01:26

Lubominek
Nie moge dodac tego suwaczka !!! Ja go widze u siebie ale tutaj sie nie wyswietla. Dzisiaj bylam odebrac wyniki i zauwazylam ze mam ureaplasma urealyticum i mycoplasma hominis , wizyte u lekarza mam dopiero na 16 marca. Mialyscie moze tez cos takiego ? Jest to grozne dla maluszka?


Julia

serene5 (offline)

02-03-2015 21:31:33

Świętochłowice
julia nie mam pojęcią co to jest, nie lubie tak doradzać, ale może poczytaj w necie? A co do suwaczka to ustawia sie go w głównym profilu, w okienku gdzie pisze o tobie jest EDYTUJ, potem po prawej masz ustawienia forum i tam wstawiasz adres url suwaczka. Musi sie udać spróbuj winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

wikucha27 (offline)

02-03-2015 22:09:00

Gliwice
ja tez nie mam pojecia co to jest, ale moze faktycznie w necie poczytaj... I gdyby cos to szybiej ze swoim gin sie skontaktuj


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.