MAJ 2015

Wysłane przez serene5 

blyskotka89 (offline)

13-01-2015 19:35:49

Strumień

joanka106259 (offline)

14-01-2015 11:40:12

Lublin
Ja nie robiłam badań prenatalnych. Lekarz wspominał mi o możliwości wykonania badania USG genetycznego i jeszcze jednego, ale nie pamiętam jak się nazywało, miało pomóc ustalić np.czy dziecko nie choruje na zespół Downa. W trakcie rozmowy na ten temat padło pytanie czy zdecydowałabym się przerwać ciążę, gdyby okazało się, że dziecko jest chore, gdy odparłam, że nie, lekarz stwierdził, że nie w takim razie senu robić i narażać się na stres.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

kum_pela (offline)

14-01-2015 14:20:32

Zambrów
no wlasnie ja usg genetyczne mialam kolo 14 tc i to ono mialo na celu wykluczyc jakies nieprawidlowosci bo badał przeziernośc i cos tam jeszcze.


[link widoczny po zalogowaniu]

Gosiaczek504 (offline)

14-01-2015 16:00:33

Hej dziewczyny smiling smiley niedawno dołączyłam do ebobasa, jestem tegoroczną kwietniówką, mam termin na 5.04 , córcia będzie miała na imię Lena ciąża pomożecie mi w "Przygotowaniach do powitania" i zalajkujecie to zdjęcie [ebobas.pl] ? Teraz wprowadzili nowe reguły i trzeba pod przynajmniej jednym zdjęciem zebrać minimum 15 polubień. Z góry dzięki, będę tu do was zaglądać winking smiley

margolciaBB (offline)

14-01-2015 22:54:07

Bielsko - Biala
Cześć dziewczyny ;-) Mam termin na marzec tego roku i biorę udział w Przygotowaniach do powitania. Proszę Was bardzo o polubienie mojego zdjęcia: [ebobas.pl] Już dwa razy udało mi się coś dostać w poprzedniej edycji, tym razem zmieniono jednak zasady a bardzo bym chciała wygrać jakąś zabawkę dla Hani. Bardzo Wam dziękuję z góry za pomoc ;-)

kasiaha (offline)

15-01-2015 09:59:48

Hejka!

Ja też nie robiłam badań prenatalnych, tylko te co u ginekologa. Ja mam usg co 3 tyg., mam zaufanie do mojego gin, poza tym ja się już dość nastresowałam w tej ciąży, mam już dość, mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze z maluszkiem, modlę się o to.
A tak poza tym co tam u Was? Ja mam Wikę ostatnio w domu bo wymiotowała i miała biegunkę - to przez to ocieplenie wirusy wyłażą. Poza tym w sumie wszystko ok, ostatnio dużo sprzątam, coś mnie tak wzięło po świętachsmiling smiley I pomału też zaczynam myśleć o ciuszkach dla maleństwa, ale narazie tylko myślę, wcześniej muszę kupić meble do jadalni, żeby zwolnić komodę, w której będę je układać.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kum_pela (offline)

15-01-2015 10:35:59

Zambrów
Ja dziś robiłam wyniki mocz , krew i test obiciążenia glukozą. Nie było tak źle , lubię słodkie wiec spokojnie wypilam z tym ze dodałam sobie sok z cytryny. W poniedziałek mam wizyte u lekarza . Na pewno usg zrobi zeby sprawdzic co i jak z dzidziusiem i jak serduszko bije. kasiaha nie stresuj się bo to szkodzi i Tobie i maluszkowi na pewno wszytko będzie dobrze a już jak powierzasz to Panu Bogu to on nie zawiedzie. Ja również modle się by z dzidziusiem było wszytko ok więc badania prenatalne schodzą na dalszy plan, poza tym nie wyobrażam sobie usunięcia ciąży nawet jakby cos wykryli. A słyszałyscie o tabletce "dzień po " , że komisja europejska we wsystkich krajach członkowskich wprowadza i u nas maja byc dostępne w aptekach?


[link widoczny po zalogowaniu]

joanka106259 (offline)

15-01-2015 10:57:05

Lublin
Kumpela odnośnie tabletek "dzień po" wczoraj w Faktach słyszłam, że już to u nas przeszło i są bez recepty. A ten test na glukozę mówisz nie jest taki straszny? smiling smiley Ja mam w piątek USG a w sobotę wizytę u lekarza i już zapowiedział ostatnio, że trzeba będzie test na glukozę robić. Koleżanka wspominała mi, że ten preparat można dostać o smaku cytrynowym i podobno lepszy jest. Długo trwa to badanie?bo to chyba kilka prób pobierają w jakichś odstępach czasu.


Zapraszam do głosowania na Marcelka smiling smiley
[ebobas.pl]
[ebobas.pl]

blyskotka89 (offline)

15-01-2015 11:09:04

Strumień
hej mamusie akurat prenatalne w 20 tygodniu badaja serduszko nie wady genetyczne ja nie byłam na tych w 14 tygodniu dla mnie ważniejsze są teraz połówkowe ale wiadomo jak kto woli.. moj lekarz nie ma tez super usg i fajnie by było zobaczyc bobasa w rozmiarze 4d i nagrac sobie pamiatkową płyte
Dziś o 17 15 dowim sie kogo mam pod sercem <3


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kum_pela (offline)

15-01-2015 11:32:57

Zambrów
blyskotka89 to dziś czekamy z niecierpliwością na informacje, kogo pod sercem nosisz.


joanka106259 mi panie pozwoliły dolac sobie cytryny bo to baardzo słodkie jest i podobno niektorym jest ciężko wypić taki roztwór i wymiotują. Ja mialam badanie rano wyszlo mi 91 cukier potem wypiłam roztwor po 1 h pobierają krew i potem po 2 h. Ja akurat moglam isc do domu i tak czekac tylko nie kazala mi duzo chodzic a ze bylam autem to powiedzialam ze bede siedziec bo jak wysilek to wiadomo ze wyniki sa nie prawidlowe takze najlepiej usiasc i przeczekac, no i trzeba isc na czczo myslalam ze z tym bedzie ciężko ale dalam rade tylko mialam ZGAGE!! po słodkim ale dacie rade wierze ze nie będzie tak strasznie.

mogłybyście i u mnie zagłosować [ebobas.pl]

Dziękuje z góry


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548260, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.