MAJ 2015

Wysłane przez serene5 

blyskotka89 (offline)

26-11-2014 17:35:00

Strumień
Kobity a wy gdzie się podziewacie????? wszystkie pracują? Czy nawał obowiązków w domu... ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kum_pela (offline)

27-11-2014 07:49:36

Zambrów
Witam dziewczyny i dołączam do majóweczek mam termin na 15 maja . Na razie tez pracuje ale juz planuje odpocząć i isc na L4


[link widoczny po zalogowaniu]

magdusia81 (offline)

27-11-2014 21:47:19

Kraków
Hej dziewczyny

Błyskotka ja mojemu synkowi daję caly czas mleko Bebillon i jestem bardzo zadowolona z niego

Witaj Kumpela, napisz coś więcej o sobie. w pierwszej ciąży jesteś?

A ja wczoraj byłam na wizycie, maluszek waży 161 gram, jest już za duży żeby go zmierzyć smiling smiley więc nie wiem ile ma cm.
11.12 mam usg połówkowe, wtedy dłużej popatrzę na maleństwo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lucyna123 (offline)

28-11-2014 13:21:28

Jastrzębie-Zdrój
Czesc
znacie juz płec
bo my juz znamy płec naszego malenstwa
bedzie CHŁOPCZYK bardzo sie cieszymy bo bardzo chcielismy miec chłopca
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

29-11-2014 15:41:56

Kraków
hej smiling smiley
blyskotka moja sasiadka tez sie dowiedziala o ciazy za pozno na badania prenatalne. wczesniej przez tarczyce miala problemy z okresem i dlatego teraz sie pozno zorientowala.
co do mm to bebilon jest na pewno dobre, w szpitalu jak sie P urodzil to go czase mmusialam dokarmiac i wlasnie tym ..a jak Pawelka przestalam karmic piersia to pozniej dostawal jeszcze mleko nestle - sa tez smakowe, co czasem sie przydaje, bo dziecko ktore bylo dlugo na piersi czesto nie chce jesc mm. I czasem takie smakowe np truskawkowe, miodowe pomagaja przekoanc smiling smiley

asiek u mnie jeszcze nie wiadomo, pewnie ejszcze z miesiac zanim sie dowiemy. No trudno, musimy czekac nic nie poradzimy smiling smiley

kumpela witaj, gratuluje dzidziusia smiling smiley

magdusia wow Ty juz polowkowe niedlugo super podgladniecie maluszka smiling smiley i moze pokaze czy jest chlopcem czy dziewczynka grinning smiley

ja dzis mialam isc na uczelnie ale mam wagary. Rano Pawelek mial turniej tanca i nie chcialam przegapic, a potem juz mi sie taak nie chcialo isc na zajecia.. wiec teraz weekendowe lenistwo w domku smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

jula3343 (offline)

30-11-2014 09:45:44

Cześć majówki smiling smiley
Esflores, znam to uczucie "niechcenia" jeśli chodzi o zajęcia...Ja jeszcze "robię" studia podyplomowe, już, co prawda kończę, bo piszę pracę dyplomową, ale mam jeszcze dwa zjazdy, w tym jeden za tydzień i już na myśl o nim, strasznie nie chce mi się siedzieć na zajęciach :/
Lucyna, u nas chyba będzie dziewczynka. Ale lekarz stwierdził tak w 14 tygodniu na usg genetyczym, więc jeszcze się nie nastawiamy. Ale czuję się jak na dziewczynkę i chciałabym drugą dziewczynkę, a obecnie mam już parkę smiling smiley
Magdusia, faktycznie już niedaleko u Ciebie do połówkowego usg. Ja aktualnie jestem w 16 tygodniu (15t i 4 dz) smiling smiley Ale zasadniczo szybko mi płynie czas ciąży. Jeszcze w sumie 4 tygodnie i 3 dni i będzie półmetek smiling smiley
Kumpela, ja jeszcze wstrzymuję się ze zwolnieniem, jeszcze daję radę pracować. Myślę, że tak w szóstym-siódmym miesiącu, wszystko zależy od samopoczucia smiling smiley
A z samopoczuciem jest obecnie różnie. Trzecia ciąża daje mi się we znaki. Boli mnie żyła w prawej nodze, jak chodzę i tak w ogóle szybko się męczę.
A święta niebawem, no i porządki trzeba powoli robić, ehhh tylko czasu i chęci brak na razie.
Coś mi starszak zaczyna znowu kaszleć. Zaczynam kurację miodowo-cytrynowo-inhalacyjną.
Miłej niedzieli smiling smiley


esflores (offline)

30-11-2014 10:02:47

Kraków
jula ja tez podyplomowe robie, tylko przede mna jeszcze letni semestr.. fajnie Ci ze juz piszesz prace i niedlugo bedziesz miec z glowy smiling smiley
ale ja dzis znowu na wagarach - gardlo mnie boli i tak sie srednio czuje. Tez musze zgromadzis jakies cytryny, miod i soczki malinowe..


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

madziuss21 (offline)

30-11-2014 11:10:09

Warszawa
Cześćsmiling smiley
Witam nowe majóweczki smiling smiley super, że nasze grono się powiększa winking smiley
Ja po ostatniej wizycie się uspokoiłam, dzidzia zdrowa i bardzo ruchliwa grinning smiley tylko mam ciśnienie za duże - muszę je sprawdzać i brać magnez. Mam nadzieje że to tylko chwilowe bo miałam mała aferę w pracy - babsztyl mi skargę wymalował - na szczęście nie było tak źle.
Teraz mam wizytę 22 grudnia i może poznam płeć maleństwasmiling smiley A tak bym chciała już coś kupować dla dzidziusia winking smiley
Dziewczyny robicie usg 4d? bo przyznam, że trochę zgłupiałam. Jak wchodzę na strony warszawskich klinik to jedne podają, że robi się je między 20 a 24,25 miesiącem a inne że 28 a 32.

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

blyskotka89 (offline)

30-11-2014 17:41:51

Strumień
Witam wszystkie nowe majuweczki smiling smiley)
Morfologie odbieram jutro wiec sobie lookne jak to wygląda mam nadzieje że wszystko wporządku a tak z życia wziete to cos wam opowiem:
Mój mąż pokazuje właśnie swoje prawdziwe oblicze.. jutro przyjezdza z Włoch wedzma tzn moja teściowa po roku czasu nieobecności przyjezdza na miesiąc mega pedantka wiec wiadomo tez po kim moj maż ma takiegi chopla na przesadnym porządku ale ona to niewolnik swojego domu raczej bo ona ciagle sprzata.. i mój mąż przy niedzieli jak zawsze leży cały dzien przed tv tak teraz lata ze szmata i sprzata oczywiscie ja to mam gdzies zrobiłm sobie paznokcie algi na twarz i wyjebane bo sprzatałam wkońcu wczoraj od rana do poznego popołudnia a ten chodzi i szuka pajeczyn wszystko myje jak na dole tam gdzie teraz mam pralnie i moj mąż ma swoje sprzety a w przyszłości bedzie pokoik dla dzieci był wiecznie burdel nagle... wszystko znalazło swoje miejsce rowerki pochowane porzadek wszedzie no szok ale siostra jego mówi że zawsze to robi przed przyjazdem mamusi
No wiec czeka mnie ciezki miesiac bo niestety trudno mi sie dogadac z moja tesciową to ciezki charakter zreszta ona to samo twierdzi i o mnie w tamtym roku wyłam okropnie i bardzo teskniłam do mamy pierwszy raz to był okres przed swiateczny a ona sie pokłuciła o pierdołe ze mna dzien po ślubie ja w ciazy znowu wyłam... ahh szkoda gadac moja szwagierka to jeszcze panna ale ma tyle zajec jako logopeda i nauczycielka że nie wyrabia z czasem.. a ta jak przyjedzie bedzie jej sama planowała dzien załatwiania zakupy itp itd dlatego ona tez juz stresuje sie przyjazdem swojej mamusi. Wszystko fajnie bo mamunia robi i śniadanka jej do łózka i rozpieszcza ale nie ma nic za darmo ;/
Lenki rok nie widziała bedzie chciała sie nacieszyć pewnie bedzie mi ja rozpieszzac zeby ja przekupic do siebie nooo może być ciezki miesiac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kasiaha (offline)

30-11-2014 19:18:50

Hejka!

Ale historia błyskotka, współczuję z jednej strony, ale z drugiej masz przynajmniej wysprzątane na swiętasmiling smiley)) Hehe
U mnie w sumie nic ciekawego, wsłuchuję się w brzusio, ale jeszcze ciężko coś wyczuć, wogóle to nie pamietam, kiedy w poprzedniej ciąży czułam ruchy, ale wydaje mi się, że w 17 tygodniu. Wieć juz tuż, tuż. Mdłości mi już minęły, prawie całkiem, chociaż tak jak dziś w kościele, trochę mnie zmuliło i myślałam, że zemdleję i musiałam wyjść.
Czasem pobolewa mnie też brzuch - najgorzej jak cały dzień jestem na nogach - wiem, jestem na l4, ale to nowe mieszkanie aż się prosi, żeby o nie dbać, jeszcze rzeczy są nierozpakowane - więc roboty jest. Staram się jednak choć 2 godziny dziennie poleżeć.
A Wy dziewczyny zdrowiejcie, zwolnijcie też trochęsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.