Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

Zanetka (offline)

15-01-2015 09:31:56

Stargard
Cześć Dziewczyny!
fioletowa,Imelin!Ja też koniecznie mycie głowy -poprzedni też myłam przed wyjazdem do szpitala i prysznic,aby było nieco świeżo tam,golę się co dwa dni,więc aż tak nie zarosnę chyba:-)
Wczoraj ok 23 znowu byłam w szpitalu,bo mała strasznie się wierciła w brzuchu,wyszły skurcze dość spore,napinanie brzucha,ale w środku pozamykane i wypuścili mnie,mam łykać nospę,wizyta w pon.
Pozdr.Żaneta.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

Imelin (offline)

15-01-2015 10:44:40

Brusy
Hej Żanetka smiling smiley
Ty to się najeździsz do tego szpitala smiling smiley ja no spe biorę codziennie na ten mój wredny pęcherzyk żółciowy smiling smiley
Wizytę mam jutro smiling smiley napisze więc jutro co i jak tam słychać u mnie w środku grinning smiley
Pozdrowionka
[link widoczny po zalogowaniu]

fioletowa (offline)

15-01-2015 12:24:38

Ja mam wizytę dopiero za tydzień... Chodzę jak paralityk dosłownie, z każdym dniem gorzej. Kłuje mnie na samym dole brzucha. Porażka :confused:



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-15 12:25 przez fioletowa.

Imelin (offline)

15-01-2015 13:10:33

Brusy
Mnie też kłuje na dole i kolebię się jak Titanic smiling smiley
Ale już ostatnia prosta damy radę smiling smiley ino nadymać się i wypchnąć grinning smiley hehe
[link widoczny po zalogowaniu]

katka (offline)

16-01-2015 11:34:45

Witam
Przede wszystkim gratuluję ciąży i już niebawem spotkania z maluszkami... Sama spędziłam na ebobasowym forum obie swoje ciąże smiling smiley
Chciałabym zaprosić na zakupy w mojej firmie, mam wyprawki okołoporodowe dla mamy do szpitala, noworodka i niemowlaka oraz markowe kosmetyki w świetnych cenach bez marż sklepowych. Ceny wprost z serwisu Allegro. Mimo niskich cen i tak dodaję jeszcze gratisy... Możliwy odbiór osobisty na Śląsku lub wysyłka.
Cała oferta na www.kosmed-hurt.pl poprzez mailowe zamówienie i tu można zobaczyć jakie rzeczy w wyprawce mogą lub powinny się znaleźć lub na OLX [link widoczny po zalogowaniu] lub na Allegro katharsis82 [link widoczny po zalogowaniu] Wszystko nowe i oryginalne, wystawiam paragony lub faktury. Bezpieczne zakupy. Polecam i zapraszam! Wszystkim przyszłym mamom życzę szczęśliwego rozwiązania.


[link widoczny po zalogowaniu]

gosia1991 (offline)

16-01-2015 12:19:44

Wilkowice
Hej ciąża jak się czujecie? Za tydzień mam ostatnią wizytę coraz bardziej boję się porodu chodzę rozdrażniona i zdenerwowana jestem już spakowana. Już byśmy chcieli żeby maleństwo było z nami winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]
[link widoczny po zalogowaniu]][/url]

fioletowa (offline)

16-01-2015 12:57:05

Mi jakoś strach przeszedł. Teraz już sie nie mogę doczekac końca. Wiem, że będzie cholernie boleć, ale nic na to nie poradzę, to po co sie zadręczać rozmyślaniem? Tez już jestem spakowana. Czekam aż się zacznie smiling smiley Oby szybko, bo już jestem cała obolała.
Ciekawe którą weźmie pierwszą dziecko ze smoczkiem
:joliecouette: trzymajcie się




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-16 13:02 przez fioletowa.

Imelin (offline)

16-01-2015 13:55:00

Brusy
Hej dziewczyny smiling smiley
Ja właśnie zlądowałam po wizycie od lekarza smiling smiley
wszystko jest ok smiling smiley Seba waży 3277 g i wygląda na to że jak nie wyjdzie szybciej to pewnie dobije do 4 kg choć mam nadzieję na szybsze rozwiązanie grinning smiley
ja już te nie przejmuję się porodem smiling smiley psychicznie nastawiona jestem na ból więc myślę że będzie ok grinning smiley
wszystko mam już spakowane a dzisiaj chyba albo jutro ubierzemy łóżeczko dla małego smiling smiley
pozdrowionka smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

16-01-2015 14:20:49

Stargard
Cześć Dziewczyny!
gosia!Ja też jakaś rozdrażniona jestem,już nie mogę doczekać się małej!Na kiedy masz termin?
Imelin!To dobrze,że wszystko ok,no Seba całkiem spory chłopak:-)no to czekamy,która pierwsza?
fioletowa!Nie ukrywam boli i to cholernie,ale na pocieszenie o bólu się zapomina,jak ma się przy sobie dzidziulka:-)
Też siedzę jak na szpilkach,skurcze łapią,ale lekkie,w pon.wizyta,ciekawe co lek.powie,ja już dziś mogę rodzić bo to czekanie tylko mnie denerwuje.
Pozdrawiam Żaneta.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

Imelin (offline)

16-01-2015 16:06:40

Brusy
Ja się uśmiałam bo lekarz pokazał nam małego w 3D bo fajnie się ustawił i najlepsze w tym jest to że mały z wyglądu przypomina męża brata grinning smiley jak był niemowlakiem miał zdjęcie zrobione i akurat w 3D Seba wygląda identycznie grinning smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.