Przyszłe mamusie na luty 2015

Wysłane przez marga2456 

Zanetka (offline)

09-01-2015 13:44:25

Stargard
Hej Dziewczyny!
Ja znowu byłam w szpitalu,tym razem mała miała szybkie tętno,już jest ok,lek.powiedział,że mogę rodzić,mała waży 3280g,łożysko się starzeje,rozwarcie mam 2/1.5/0.5 czyli się rozkręca,poza tym w porządku,trzeci alarm już będzie finałowy!
CreerAn!Już się martwiłam co z Tobą,dobrze,że jesteś:-)
Imelin!Ja też stawiam na mleko raczej.
fioletowa!Ja figurą się nie przejmuję,jaka będę to będę Miss już raczej nie będę ale raczej do szczupłych należę.Rozstępów nie mam w ogóle.
gosia!Gosia nie martw się wszystko będzie ok,pamiętaj sami kreujemy swoją rzeczywistość!
Pozdrawaim Żaneta.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

fioletowa (offline)

11-01-2015 16:20:25

Ja chcę znów być szczupła i żeby mnie nic nie bolało buuu....... płacz
DOŁEK MNIE DOPADŁ I NIE CHCE SOBIE PÓJŚĆ

Imelin (offline)

11-01-2015 17:21:49

Brusy
ja dołek miałam dwa dni temu aż się pobeczałam i mój mąż nie wiedział co się dzieje...
też chce być juz szczupła, nie mieć duszności, normalnie skarpety ubrać i ogolić się tam na dole spokojnie a nie wyginając się i nie wiedząc czy jednak wszystko ogoliłam czy nie smiling smiley
jeszcze trochę a potem będzie już lepiej grinning smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

Zanetka (offline)

13-01-2015 14:14:45

Stargard
Hej Dziewczyny!
Jak Wasze samopoczucie?
Mnie dziś bardzo kłuje w kroczu,myślałam,że ze sklepu nie dojdę tak bolało.Mała dziś dziwnie spokojna.Rano mnie przeczyściłó,od kilku dni mam mdłości wieczorne.Czuję,że finał blisko!!!
A Wy jak?
Pozdr.Żaneta.


Aleksander ur. 21.04.2010r.waga 3750 dł.54cm

Imelin (offline)

13-01-2015 15:55:21

Brusy
Hej Żanetka smiling smiley
ja do toalety na to "drugie" biegam 3-4 razy dziennie, nie wiem czy to normalne czy nie, ale czuję się lżej troszkę smiling smiley
Seba też spokojny wieczorem szaleje może troszkę bardziej smiling smiley w kroczu trochę mniej mnie kłuje ale za to od pępka w dół mnie naciąga tak jakoś i to mnie drażni smiling smiley słabo mi się robi zawsze z rana, kręci się w głowie, pod wieczór przechodzi ale to może dlatego że zawsze ok 20 zwijam się na łóżku i czytam książkę smiling smiley
wydaje mi się że mały będzie chciał szybciej wyleźć smiling smiley
a co tam u reszty dziewczyn? dajcie znać jak tam wasze samopoczucie na ostatniej prostej smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

fioletowa (offline)

13-01-2015 16:15:41

Cześć dziewczyny Spotkajmy się w realu!

U mnie samopoczucie średnio...

W piątek miałam trochę załatwień i się ochodziłam jak głupia w dodatku na mrozie. Do tej pory nie mogę się po tym dniu pozbierać - boli mnie podbrzusze i krocze. Wstając z łóżka nie dam rady bez pomocy rąk dosunąć lewej nogi do prawej.
Poza tym znów się przyplątało do mnie zakażenie grzybicze (które przez cały 7 miesiąc leczyłam) i wszystko od nowa :/

Młody sobie upatrzył żebra po prawej stronie i ciągle mi tam wpycha nogę eye popping smiley niezbyt to przyjemne, boli mnie już ta okolica, ale co poradzić? Prawa łopatka też się na mnie uwzięła i spanie na prawym boku jest niemożliwe. Zostaje mi tylko lewy.

Jestem w połowie 37 tygodnia i już bym chciała urodzić, ale kto to może wiedzieć, kiedy się zacznie? Mam dosyć serdecznie.

P.S. Mąż w końcu zrozumiał, że prowadzenie auta w 9 miesiącu to przeginka i dał mi spokój. Alleluja!

Trzymajcie się Głowa do góry! Miłego dnia!

Gosiaczek504 (offline)

14-01-2015 16:06:02

Hej dziewczyny smiling smiley niedawno dołączyłam do ebobasa, jestem tegoroczną kwietniówką, mam termin na 5.04 , córcia będzie miała na imię Lena ciąża pomożecie mi w "Przygotowaniach do powitania" i zalajkujecie to zdjęcie [ebobas.pl] ? Teraz wprowadzili nowe reguły i trzeba pod przynajmniej jednym zdjęciem zebrać minimum 15 polubień. Z góry dzięki, będę tu do was zaglądać winking smiley

fioletowa (offline)

14-01-2015 20:07:59

Hej dziewczyny, zamierzacie się jakoś specjalnie przygotować do porodu? Kąpiel czy prysznic przed wyjazdem do szpitala to raczej wiadomo. A co z goleniem okolic intymnych?

Imelin (offline)

14-01-2015 21:06:58

Brusy
Hej fioletowa smiling smiley
Ja już mam plan! smiling smiley specjalny grinning smiley
wykąpać się, ogolić wszystko tam na dole, z pomocą lusterka i męża grinning smiley hehe ale najważniejsze żeby włosy umyć przed porodem, bo jak leżałam w listopadzie w szpitalu, to w pośpiechu, bo tak mnie bolało w brzuchu, nie umyłam włosów i potem cały następny dzień w szpitalu leżałam i czekałam do wieczora aż mąż przywiezie butelkę szamponu, to był koszmar więc właściwie włosy na 1 miejscu grinning smiley
A golę się co drugi - trzeci dzień ciężko jest już teraz ale tam na dole nie jest tak źle co na wzgórku łonowym smiling smiley tu się muszę namęczyć bo brzucha nie wciągnę ;D
[link widoczny po zalogowaniu]

margolciaBB (offline)

14-01-2015 21:27:59

Bielsko - Biala
Cześć dziewczyny ;-) Mam termin na marzec tego roku i biorę udział w Przygotowaniach do powitania. Proszę Was bardzo o polubienie mojego zdjęcia: [ebobas.pl] Już dwa razy udało mi się coś dostać w poprzedniej edycji, tym razem zmieniono jednak zasady a bardzo bym chciała wygrać jakąś zabawkę dla Hani. Bardzo Wam dziękuję z góry za pomoc ;-)

Wasze terminy już nie długo więc życzę Wam samych szybkich porodów i zdrowych dzieciaczków! Pozdrawiam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548340, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.