kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

natalia080386 (offline)

12-10-2014 18:18:33

Giemlice
hania_162- mialam takie sam wstret do plynow jak tysad smiley co wypilam to od razu lecialam. Lekarz kazal mi pic wode niegazowana ale to jeszcze bardziej mnie obrzydzalo i tylko wypilam to od razu oddalam, nastomiast kiedy probowalam pic soki bylo jeszcze gorzej...i jeden czas to mialam tak zwatpione ze mialam az chwile slabosci bo juz nie moglam sobie poradzić. Zaczelam pic herbatke mietowa i powiem Ci ze troche pomagalo w brzuszku a bardziej w jelitach, czytalam tez dzis w gazecie ze dobrze jest pic napar z rumiantku szczerze jeszcze tego nie testowalam, bo od kiedy lekarz zapisal mi czopki to moze wkoncu powiedzmy ze normalnie pic i jescsmiling smiley chodz od dzis juz chce odstawic czopki i zobacze co bedzie sie dzialo troche sie boje ale do odwaznych swiat nalezysmiling smiley

mamaMilusi (offline)

12-10-2014 18:26:08

Świdnica
Witaj Julia.

Co do wyprawki to jak pisze Marta dużo rzeczy nie jest potrzebnych. człowiek sie naczyta gazet,a póżniej nakupuje. Ile ja rzeczy kupiłam,a ile leżalo nie używanych-a to podgrzewacz do butelek-tak wolno grzał,ze szybciej podgrzewałam w garnku i wrzącej wodzie, a to jakies kremy-połowa leży niezużyta i przeterminowana,a to jakie krople do czyszczenia noska-tak samo poszło do śmieci nie użyte raz ,bo sie przeterminowały.Teraz będe dużo mądrzejsza i jak cos będe naprawdę potrzebować to kupię. Ciuszków mam od groma,ale dla dziewczynki-wszystkow różu.

Stefanek współczuje dolegliwości. Ty nie masz jeszcze dziecka,więc mozesz leżeć i mieć wszystko w nosie,ale wyobraź sobie coś takiego przy jednym dziecku już w domu.

Coś spadła nasza aktywność znowu-czyżby weekend?

Ja 20.10 mam wizytę,ale raczej się nie łudzę,ze bedzie widać płeć choć bardzo bym chciała juz wiedzieć. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natalia080386 (offline)

12-10-2014 18:32:25

Giemlice
stefanek91-ja caly czas tak samo wymiotowalam po wszystkim nie bylo rożnicy czy jem gotowane czy smazone.Bywaly dni ze nawet nie moglam ugotowac obiadu bo od razu wymiotowalam a surowe mieso to mnie normalnie zabijalo, lecz od kad biore TORECAN czopski jest super wszystko mi przeszlo chodz w dzien mnie mdli ale przynajmniej nie wymiotuje. AAA glowa tez mnie ostatnio caly czas boli ale da sie z tym zyc.smiling smiley

smerfetka32ila (offline)

12-10-2014 18:35:42

Iława
Hej dziewczynki
Czytam własnie Wasze posty i widze ze u niektórych z Was nienajlepiej z samopoczuciem. Wczoraj wieczorem myslałam ze głowa mi pęknie i dzis po przebudzeniu było to samo ale jakos przeszło.Pogoda taka w kratke raz ciepło raz zimno i stad to beznadziejne samopoczucie. Jestem w 12 tygodniu i pomału mdłosci odpusciłysmiling smiley Zaczynam miec powera,wymyslam rózne potrawy i probuje zaspokajac sobie czas aby dni szybciej leciały bo za tydzien wraca moje Kochaniesmiling smiley) Ostatnio miałam nietypowe zachcianki o 21 musiałam isc po kisiel bo taka miałam ochote nie mowiac juz o lodach ktore mogłabym jesc tonami.
Chmurka-spróbuję z tym siemię lnianym bo mam masakrę odkąd dowiedziałam się ze jestem w ciąży i rzuciłam palenie zaparcia się zwiększyły.
Jesli o drazniace mnie zapachy to powywalałam wszystkie zele pod prysznic o drazniacych i intensywnych zapachach i kupiłam sobie bezzapachowy tak samo z płynami do płukaniasmiling smiley) Pozdrawiam Was Kochane i zycze wszystkim zdróweczkasmiling smiley)

natalia080386 (offline)

12-10-2014 18:40:21

Giemlice
Jeśli chodzi i wyprawke to prawie wszystko mam. chodzi mi o podstawowe rzeczy jak wozek, lóżeczko, przewijak, lezaczek, bujaczek, mate dla dziecka, ciuszki,rozek itp. wszystko dostalam w spadku od mojej siostry po jej coreczce. Fakt musze kupic jakies ciuszki na wyprawke kocyki posciel i wszystkie kosmetyczki dla dziecka. Mam nadzieje ze bedzie dziewczyna tak bardzo bysmy chcieli miec coreczke ZUZIEsmiling smiley ale jak bedzie chłopiec czyli synek tak samo bedziemy do kochacsmiling smiley

marta_vn (offline)

13-10-2014 08:30:35

zawiercie
mamaMilusi a czemu mówisz że jeszcze nie będzie widać płci? przecież będziesz już w 16 tygodniu, ja z tego co pamiętam w poprzednich ciążach właśnie w 16 tyg.wiedziałam już na 100% co będzie smiling smiley a Ty kiedy z Milenką się dowiedziałaś?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hania_162 (offline)

13-10-2014 09:18:24

marta_vn wypisywaliśmy wszystko od podstaw co jest dostępne dla niemowląt, też uważam sporo rzeczy jako zbędnych ale co do butelek to się z Tobą nie zgodzę, ja nie karmiłam piersią i nie zamierzam więc dla mnie 4 butelki są optymalne – nie będę w nocy biegać z myciem butelki co chwila – nie pamietam czy Ci pisałam mój syn co 2,5 godziny pił mleko w dzień i w nocy, mało spał przez kolki i nie miałam czasu na mycie butelek. Płatki kosmetyczne przydawały nam się do przecierania oczek, sterylizator do butelek przy butelkowym dziecku to też super sprawa – myjesz od razu 4 i się wszystkie sterylizują smiling smiley Tak więc wszystko zależy od sytuacji, mi za to nie były potrzebne wkładki laktacyjne, staniki do karmienia i poduszka do karmienia. Co do płci, mój lekarz powiedziałmi ok 20 tygodnia, wcześniej nie był pewny, nie każdy umie tak szybko powiedzieć – myślę, że ja wcześniej niż pod koniec listopada się nie dowiem.
stefanek91 biedna sad smiley bardzo Ci współczuję, też nie mam lekko ale sporadycznie wymiotuję. Miejmy nadzieję, że to już niedługo się skończy.
mamaMilusi rozumiem, łatwo się mówi położyć jak jesteś sama ale wykorzystuj każdą wolna chwilę na odpoczynek. Je też będę miała drugą cc, też miałam planowaną bez bóli i teraz najprawdopodobniej będzie tak samo – mam wskazania okulistyczne. Bynajmniej miałam 3 lata temu, teraz musze odwiedzić okulistę. Co do wyprawki masz rację sporo rzeczy jest zbędne ale są ludzie, którzy lubią gadżety, każdy ma inną sytuację – ja nie będę karmić piersią więc butelek musze mieć dużo żeby w nocy nie latać co chwile myć, sterylizator u mnie na wagę złota za to wkładki laktacyjne, poducha i staniki do karmienia zbędne smiling smiley KAżdy musi rozważyć względem siebie.
emi866 masz rację, ludzie potrafią zachowywać się jak bydło a to wszystko kwestia organizacji, której po prostu w naszej służbie zdrowia najzwyczajniej w świecie brak. Nie jesteś sama – ja też nadal zdycham sad smiley
emilia_ sporo z tych rzeczy, które wypisałam są zbędne – wypisaliśmy cały wachlarz. Ja też mam bardzo dużo po synku, będę miała tylko 1 spory wydatek bo chcę wózek x-landera.
natalia080386 to nie jestem sama a już myślałam, że jestem jakaś niemormalna. Ja mam lepsze i gorsze dni na picie ale zazwyczaj gorsze, mam ochotę na czerwone wytrawne wino ale oczywiści zakazane.
smerfetka32ila super, że u Ciebie lepiej teraz nas zaraź tym stanem smiling smiley

stefanek91 (offline)

13-10-2014 09:32:43

Hej dziewczyny smiling smiley
u mnie już lepiej.. wczoraj wymiotowałam tylko raz- rano smiling smiley
Ale nie męczą mnie już mdłości tylko jak zjem rano to zwymiotuję a potem jest ok.
To był chyba jakiś chwilowy gorszy stan smiling smiley
Za to energii mam już więcej, nie chce mi się non stop spać..
Zauważyłam u siebie straszny wzrost libido, ciągle mam ochotę.. winking smiley Ale już mi wolno więc nie narzekam a w szczególności nie narzeka mój mąż tongue sticking out smiley
Coś boli mnie dzisiaj głowa, ale to da się przeżyć. W środę idę na USG i już nie mogę się doczekać smiling smiley
Macie rację dziewczyny, że mam ten plus i mogę sobie pozwolić na spanie cały dzień.. Jak nie będzie posprzątane to nikt nie umrze a jak obiadu nie zrobię to mąż ma dwie ręce i musi sam sobie poradzić..
Ale chciałabym dosyć szybko drugie dziecko, żeby nie było za dużej różnicy między nimi..
Mam nadzieję, że następne ciąże będę trochę lepiej i spokojniej znosić tongue sticking out smiley Chociaż mój mąż na razie jest zdania, że jedno dziecko wystarczy. Zobaczymy co ja będę mówić po porodzie tongue sticking out smiley Najpierw będę musiała sporo zrzucić po tej ciąży a potem myśleć o kolejnej grinning smiley
Co do wyprawki to ja jeszcze się tym nie zamartwiam, zacznę za około miesiąc. Mam sporo rzeczy od mojej siostry np. wanienkę ze stelażem, sporo ubranek malutkich, poduszkę.. Ale czekają nie wydatki te największe: łóżeczko i wózek bo tego nie mam. Mój siostrzeniec zaraz dopiero kończy rok więc jeszcze po siostrze nie zdążę "odziedziczyć" smiling smiley
Życzę wszystkim miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

mamaMilusi (offline)

13-10-2014 10:26:22

Świdnica
marta jak w pierwszej ciąży chodziłam do lekarza,ktory nie miał USG w gabinecie, więc miałam robione tylko 3 USG,a poźniej juz był szpital od 31 tyg. Dlatego dowiedziałam się późno w 24 tygodniu chyba. Myslałam,ze jeszcze za wcześnie teraz poznać płeć. Mój ginekolog ma takie zwykle USG nie jakies ta m3 czy 4 D. No zobaczymy na wizycie sie wszystko okaże.

hania rozumiem,ze masz wadę wzroku? Bo ja też mam -4,5 i pewnie jak bym poszla do okulisty to by mi dał zaświadczenie ,ze mam mieć cc. A ty jaką masz wadę, jeśli moge wiedzieć? Choć mi kiedyś okulista powiedział,ze wiecej widzi zagrożeń przez cc niż związynych z moją wadą. Ale to facet był;/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hania_162 (offline)

13-10-2014 10:50:39

mamaMilusi ja mam wade w plusie z tym, że na prawe oko nie widze w 80% a w pracym mam zagrożenie odklejeniem się siatkówki więc wysiłek nie jest wskazany.
stefanek91 super, że lepiej się czujesz, ja za to dziś znów po kilku dniach wymiotowałam.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.