kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

mamaMilusi (offline)

10-10-2014 19:18:21

Świdnica
emi866 masakra jakas. Trzeba było zwymiotować na głowę tej co sie do ciebie rzucała. Ja zrezygnowałam z wizyt na NFZ, bo chodzę prywatnie. Ale u mnie takiej masakry nie bylo, a opóźnienia z pól godziny. Są plusy i minusy. Ja dziś zapłaciłam 140zl za badania,a tak sie ma je za darmo. A baby są okropne. Podobnie było u mojego byłego lekarza, dlatego go zmieniłam. Czekało sie godzinę na wejście i w międzyczasie jakies cwaniary sie wypychały po skierowanie i tak co chwile. Cholery można było dostac. Też babki sie burzyły i miały rację.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-10 19:19 przez mamaMilusi.

beataa91 (offline)

10-10-2014 21:33:00

Sępólno Krajeńskie
chmurka_83 - ja jutro robie placki ziemniaczane... zobaczymy jak będzie. Mam czasami mdłości, ale jest coraz lepiej. Ale za to głowa mnie boli niemal codziennie.. Biorę tabletki Prenatal i nie wymiotuje. Wcześniej, kiedy ich nie brałam to zdarzało się.

beataa91 (offline)

10-10-2014 21:47:46

Sępólno Krajeńskie
chmurka_83- byłam prywatnie na wizycie.. tak na szybko. Zastanawiam się właśnie nad lekarzem państwowym. Mieszkam obok przychodni. Sama nie wiem co lepsze.. Zdania są podzielone. Utrzymuje się i mieszkam sama..100zł za wizytę + płatne badania. Becikowego nie dostane, bo za późno zgłosiłam się do lekarza. Przeklinam dzień w którym się wyniosłam od rodziców... Wynajmuje mieszkanie 1000 + opłaty, teraz dojdzie ogrzewanie. Wiem , że na pewno przyjęliby mnie z powrotem, ale nie wiem czy to dobry pomysł...

emilia_ (offline)

10-10-2014 22:07:25

Skoczów
Haniu, ja mam do kupienia tylko kilka rzeczy smiling smiley Reszte mam po corci. Ja oliwki ani myydla nie uzywalam - Plyn z szamponem 2w1 NIVEA a zamiast oliwki - balsam do ciała Nivea smiling smiley
Musze kupic łozeczko, materacyk, 2 komplety poscieli + kołdra i podusia i w zasadzie to wszystko. Oczywiscie jeszcze kilka kosmetykow dla noworodka, a przede wszystkim musze pomyslec o wiekszej szafie dla dzieci. Przynajmniej wyprawka zbyt duzo mnie nie wyniesie smiling smiley
Adela, przykro mi sad smiley Ale poprę dziewczyny - myśl teraz o swoim maluszku smiling smiley

My bedziemy walczyc , zeby udowodnic niewinnosc mojego, ale czy sie uda to sie okaze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

marta_vn (offline)

11-10-2014 12:30:42

zawiercie
hania ja na szczęście większość rzeczy mam po moich dzieciach. Na pewno nie muszę kupować żadnych ubranek, bo mam i na chłopca i na dziewczynkę. Muszę kupić łóżeczko i materacyk, bo z tamtego córeczka jeszcze korzysta winking smiley
Niektóre przybory zawarte w tej wyprawce moim zdaniem nie są konieczne (płatki kosmetyczne dla dzieci, mata antypoślizgowa do wanienki, monitor oddechu/ruchu, butelki, sterylizator do butelek i smoczków). Butelka moim zdaniem wytarczy jedna, na wszelki wypadek, gdyby coś z karmieniem naturalnym było nie tak. Poza tym ja nie używałam żadnej oliwki, ani kremów nawilżających, ani mydełka. Wystarczył płyn do kąpieli np. Oilatum, Oilan, Emolium. To już nawilża i nie trzeba nic później stosować.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

stefanek91 (offline)

11-10-2014 14:01:51

Hej dziewczyny,
Ja miałam okropne ostatnie dni.. sad smiley Prawie po wszystkim wymiotuję.. sad smiley Nic nie robię tylko leże i się czuję fatalnie.. Jest coraz gorzej zamiast lepiej ale mam nadzieję że niedługo przejdzie.. Spać prawie wcale nie mogę a jestem ciągle zmęczona i już od tego mnie głowa boli ;(
Czytam Was na komórce ale dopiero teraz się zwlekłam z łóżka żeby coś napisać..
;(


[link widoczny po zalogowaniu]

emilia_ (offline)

11-10-2014 21:47:19

Skoczów
Marta ja uzywalam balsamu do ciala i uzywam nadal, poniewaz zawsze po kapieli robie córce Masaż Szantala smiling smiley

Stefanek, oj... to życzę Ci , aby było lepiej ! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-10-11 21:52 przez emilia_.

chmurka_83 (offline)

12-10-2014 00:21:29

beata_91 w normalnych okolicznościach stawialabym na niezależność pod każdym względem, jednak w obecnej Twojej sytuacji zastanawiałabym się czy warto komuś coś udowadniać. Myślę, że warto skorzystać z pomocy rodziców by móc nawet trochę przyoszczedzic, nie wiem jaki możesz mieć układ z Twoimi rodzicami może akurat na to pójdą. Wynająć zawsze będziesz mogła, w każdej chwili o ile dysponujesz kasą, która zresztą teraz i później będzie potrzebna. Ja gdybym była na Twoim miejscu i nic by nie zapowiadało zmian przeprowadzilabym się do rodziców i tyle o ile oczywiście są odpowiednio nastawieni do całej sytuacji.

chmurka_83 (offline)

12-10-2014 00:29:42

beata_91 w kwestii gina, spróbuj najpierw panstwowo i zobacz jak to wygląda, będziesz sama wiedziała czy się uzerac z ludźmi w kolejkach czy nie, czy może lepiej iść prywatnie i elegancko na umiowioną godzinę. Jak to się mówi - jak stać to płać. Takie moje skromne zdanie.Moja koleżanka na przykład
była bardzo zadowolona z państwowej opieki. Zależy jak się trafi.

Julia23 (offline)

12-10-2014 16:40:18

Wejherowo
Witam.nazywam sie Julia i mam 23 lata. To moja pierwsza ciąża. Jestem w 13 tyg 4 dzien ciąży. Specjalnych zachcianek nie mam ,i nie mialam,spac śpię w miarę normalnie. Do ginekologa chodze na NFZ ,nie narzekam ,kolejki są normalne ,terminy dogodne a w kolejce jest moze 15-20 minutowe opóźnienie max ,jak to u lekarza. Jeśli chodzi o temat o tesciowych to jeszcze jest jej nie mam. Czytam was od początku i prawie codziennie.Pracuje w sklepie sobie ,mam luzik jedli chodzi o dźwiganie i wgl. 15 października idę na usg prenatalne tak to sie nazywa tak? Wiem ze nie musze isc ,ale wysyla wszystkie babki na to wiec pójdę i sie upewnię czy wszystko w porządku. smiling smiley pozdrawiam wszystkich
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547350, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.