kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

mania298 (offline)

03-10-2014 16:02:37

Rzeszów
zapisałam sie w tabelce smiling smiley oczywiscie data jakos mi uciekła nie mam zielonego pojecia jak poprawic wiec z gory przepraszam grinning smiley Ja tez dzisiaj byłąm u lekarza grinning smiley jestem zadwolona bo widzialam mojego dzidziusia jejku jak to rosnie grinning smiley az sie nacieszyc nie moge grinning smiley tylko mnie martwi ze do 20tc musze czekac zeby dostac zwolnienie bo mam dosc swojej pracy :/ jak ktos pracował w call center to wie o czym mowie :/ blleeee.... alewlasnie zapisalam sie do innego lekarza oczywiscie wszystko po znajomosci smiling smiley i jak bedzie ok lekarka to bede juz do niej chodzic oczywiscie w lepszym szpitalu bym rodzila a to tez wielki plus smiling smiley

Dziewczyny jesli chodzi o tesciowe to ktoras pisala temat rzeka ja dlatego na temat swojej tez sie nie bede wypowiadała bo mamy teraz piekny okres i szkoda gadac o czyms co nas zlosci i podnosi nam cisnienie.. smiling smiley chociaz u mnie spokojnie mozna bo mam bardzo niskie tongue sticking out smiley grinning smiley

aaa i jesli chodzi o mezow tez mam tylko weekendowego bo jezdzi w delegacje:/ sad smiley ale o tyle dobrze ze mieszkam ze swoja mama to mi pomaga przy mlodej smiling smiley

Miłego wieczoru smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

smerfetka32ila (offline)

03-10-2014 17:41:10

Iława
Czesc dziewczynki

smerfetka32ila (offline)

03-10-2014 17:44:42

Iława
Emi mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. Ja wlasnie wkraczam w 11 tydzien. Zapomnialam dodac ze mam miesniaka i jak to moj lekarz stwierdzil jest to ciaza wysokiego ryzyka.no coz musze wierzyc ze bedzie oki buziaki dla Was

natalia080386 (offline)

03-10-2014 18:16:03

Giemlice
mania298- a powiedz czemu lekarz nie chce Tobie dac zwolnienia??ja chodze prywatnie do lekarza i od 6 tydonia mam zwolnienie ze wzgledu na to ze bym nie dala rady pracowac, poniewaz caly czas wymiotuje nawet wczoraj lekarz przepisal mi czopki TORECAN zeby zaprzestac wymiotowac bo za duzo wymiotuje sad smiley

Wczoraj bylam u leakrza z dzidza jest wszystko dobrze za dwa tygodnie bedze miec badania prenatalna juz zaczynam to przezywac mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. A moja dzidzia wczoraj juz miala 56 mm smiling smiley a jestem w 10 tygodniui 6 dni smiling smiley

emilia_ (offline)

03-10-2014 20:24:52

Skoczów
Haniu, no to rzeczywiście przewalone masz z Tesciem. Nie wiem co Ci mam doradzic bo widze, ze to tez taki typ, ze nic nie dociera...
Podejżewam, że córa ma gorączkę po szczepionce. Pediatra uprzedzał mi, że do 12 dni po szczepieniu moze pojawic sie goraczka. Jak nie przejdzie jej na 4 dobe to pojde do lekarza.
Stefanek - super wiesci !!!
Marta, ja tez sie wlasnie w pierwszej ciazy schizowalam, ale jak widac niepotrzebnie bo odkad pamietam jestem ,,szczesliwa" posiadaczka wirusa HHV-1. JEdynie na co trzeba uwazac to, zeby nie przeniesc opryszczki na narzady rodne bo wtedy faktycznie moze byc niebezpiecznie.
Smerfetka, a cos lekarz zamierza robic z Twoim miesniakiem ? Musisz wierzyc w to, ze bedzie odbrze smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

emi866 (offline)

04-10-2014 12:42:16

Izabelin
Witam. Nadal poleguję. Szlak mnie trafia, pogoda na dworzu super a ja ciągle muszę leżeć, nie mogę nawet jechać z mężem na zakupy :-( Plamienie nadal się utrzymuje. Stale się zastanawiam skąd one się wzięło. Na wypisie ze szpitala mam napisane , że wszystko jest ok, żadnych niepokojących zmian nie widać, żadnych krwiaków ani mięśniaków, kosmówka przylega dobrze, więc o co chodzi? Skąd to leci? W poniedziałek mam USG genetyczne, postaram się też wtedy wkręcić do lekarza, wszystkiego się dopytam.
Myślałam też, że wrócę do pracy, ale chyba się nie uda :-(

[link widoczny po zalogowaniu]

smerfetka32ila (offline)

04-10-2014 14:00:56

Iława
Emilia z miesniakiem w ciazy nic sie nie robi poza tym moj jest umiejscowiony tak ze narazie niczemu to nie zagraza ale obawy sa. Emi866 ja tez mialam 1,5tyg plamienia,po wizycie okazalo sie ze prawdopodobnie to nadzerka ale lekarz do ktorego chodze czasem mam wrazenie ze nie wie co mowi dlatego jade 20pazdziernika na konsultacje do innego lekarza tylko on potrafi mnie uspokoic bo jest naprawde swietnym ginekologiem

marta_vn (offline)

06-10-2014 09:18:16

zawiercie
Witam Was Dziewczyny!
Co tu taka cisza? Czyżby wszystkie kwietniówki korzystały ze słonecznego weekendu?
My rodzinnie korzystaliśmy z końcówki lata (albo raczej z początku jesieni), robiliśmy ognisko, były spotkania rodzinne itd. Jutro też planujemy ognisko i tzw. prażonki (albo pieczonki), ale zanim jutro zrobimy ognisko, najpierw o godz.13 mam wizytę u lekarza, której już nie mogę się doczekać... Chciałabym już sprawdzić czy u dzidzi wszystko ok... Od ostatniej wizyty miałam krwawienia, kilka razy bolał mnie brzuch (ale to akurat myślę że jest normalne), poza tym przezostatnie dni bardzo bolała mnie głowa (w poprzednich ciążach to się raczej nie zdarzało, więc terazjest to dla mnie dziwne)... Czekam z niecierpliwością na jutro.
Pozdrawiam Was wszystkie i życzę słonecznego i udanego dnia!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamaMilusi (offline)

06-10-2014 09:38:54

Świdnica
No ja właśnie zaglądałam cały weekend i sie dziwiłam,ze tu taka cisza.
U nas wszystko ok. Czuję się bardzo dobrze,może Bóg mi wynagrodzi to co przeszłam w pierwszej ciąży.

emi866 nie dziwię ci się,ze sie martwisz. Też bym sie martwiła takim krwawieniem bez przyczyny. To taki strach jakby nie patrzeć.

Wczoraj strasznie mnie ruszyła śmierć Ani Przybylskiej. Nie mogłam,aż w nocy spać. Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe? Młoda, piękna kobieta mająca troje małych dzieci umiera w wieku 35 lat. A moja babcia ma 80 lat, ma Alzheimera, nie ma już życia i jest ciężarem dla wszystkich i zyje i się męczy. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić co jej najmłodsze 3-letnie dziecko przeżywa. Dla takiego dziecka matka jest całym światem. Widzę to po córeczce, która jest bardzo związana ze mną.

Miałam coś jeszcze napisać,ale zapomniałam przez to wszystko.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Motylek3 (offline)

06-10-2014 14:44:48

Wrocław
Dzień dobrysmiling smiley

marta_vn - synek ma 6 lat, a córka 3 latasmiling smiley

emi866 - wystraszyłam się jak przeczytałam co się stało. Jak się czujesz?

emilia - dziękujęsmiling smiley mam taką nadzieję.

erii - gastroskopia to troszkę nie przyjemne badanie, ale da się przeżyć. Chcesz bym więcej o tym napisała? Podobno to badanie bardzo dużo wyjaśnia, także warto ją zrobić.

stefanek - cieszę się, że już jest lepiej. Uważaj na siebie.

smerfetka - trzymam mocno kciuki żeby wszystko było w porządku.

Ja także dźwigam czasem moje dzieci, ale oczywiście nie przesadzam bo wiem czym sie to może skończyć. Weekend był ciężki i długi i nie miałam nawet kiedy do Was zajrzeć, dopiero teraz chwila się znalazła.
Co do teściowych to wiem, że potrafią być okropne ale teraz faktycznie lepiej nie słuchać ich komentarzy bo szkoda nerwów, oczywiście wiem, że cieżko. Ja dałam swojej szanse, ale jej nie wykorzystała i już nie wtrąca się do naszego życia.
Chciałabym znów zobaczyć moje maleństwo, ale wizyta dopiero za tydzień. Nie mogę się doczekaćsmiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.