kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

Adela (offline)

21-08-2014 17:15:48

Dziewczyny po wizytach u lekarza GRATULUJĘ i zazdroszczę że Wy już po smiling smiley

Mnie dziś kłuje coś na dole brzucha z lewej strony jakby jajnik, chwilami bardzo mocno, co to ma byćsad smiley Jutro wieczorem lekarz może jakoś wytrzymam sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamaMilusi (offline)

21-08-2014 18:18:36

Świdnica
hania ja dostałam skierowanie na morfologię, mocz, toksoplazmę i mam prywatnie zrobić, bo tego nie refundują HTC -to hormon tarczycy z tego co pamiętam.
Ja mam tylko jedną siostrę na szczęście mamy dobry kontakt teraz,ale ona 6 lat młodsza i inne zycie prowadzi. Nie ma jeszcze męża i dzieci.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

emilia_ (offline)

21-08-2014 19:59:43

Skoczów
nstankie, no moj juz tez chcial od razu wszystkim wypaplac ale mu zabronilam hahaha z pierwszym dzieckiem tez tak bylo... przynajmniej w jednej kwestii sie mnie słucha hahahaa
Haniu, współczuję Ci bardzo tych mdłości...trzymam kciuki aby szybko minęły smiling smiley
Shila... ja tez ostatnio chodze zmeczona, nic mi sie nie chce... nawet obiadow gotowac hahahha moze bedziemy przechodzic tę ciążę zupełnie odwrotnie niz poprzednia ? OBY NIE !!!!! grinning smiley
MamaMilusi, uuu widze, ze i Ciebie dopadla migrena... łączę się z Tobą w bólu bo wiem doskonale co to oznacza... :/
Co do rodziny to ja juz moglabym nikomu wiecej nie mowic. No , jeszcze moim Dziadkom smiling smiley Tesciowa wcale nie musi wiedziec hahaha
Szkoda Twojego Wujka... ale Ty juz tego nie zmienisz... Ludzie sa okropni, szczegolnie w rodzinie. Wiem co mowie. Jakbym Wam poopowiadala o mojej Tesciowej to z jednej strony płakałybyscie ze smiechu, a z 2 współczułybyście mi i podziwialybyscie mnie, ze tak dlugo wytrzymalam z nia pod jednym dachem smiling smiley Ale to baaaaardzo dluga opowiesc smiling smiley Kiedys Wam poopowiadam smiling smiley Moze jak przejdzie mi to megazmęczenie smiling smiley
Adela, kłuciem sie nie przejmuj. Mnie bardzo ostatnio bolał lewy jajnik, jakby mi ktoś szpilki wbijał , ale to naprawde bardzo. Mialam to gdzies bo fasolka jest po prawej winking smiley hahahah

U mnie ,,stara bida". Jestem bardzo zmeczona, nic mi sie nie chce, a gdy juz Mloda pojdzie spac to ja zamiast sie polozyc o cywilizowanej porze to nie... wtedy mam najwiecej do roboty. W ogole łapię jakieś doły.Tęsknię za moim i zaczynam miec do niego pretensje, ze nie ma go z nami. Juz to przechodzilam w ciąży z Ingą , takze to mi minie winking smiley hahaha ( Moj jest kierowcą miedzynarodowym, w domu jest raz na 1,5 - 2 tyg. Zmienil prace na aktualna gdy bylam z Inga w 7 miesiacu ciazy... czyli bardzo madre posuniecie... :/ ale przy poroodzie byl ! Do dzis sie cieszy, ze córunia go posłuchala smiling smiley Zawsze mowil do brzucha : ,, Poczekaj na Tatusia, nie ródź się jak mnie nie będzie" smiling smiley heheh ).

Do tego przygotowuje roczek Inguli. Zrobimy go w mojej byłej pracy smiling smiley w restauracji. Bo naprawde nie chcialoby mi sie gotowac dla 12-13 osob, latac i usługiwac. Wystarczy, ze mam tort na głowie. Tylko jak ja go zrobie, skoro mam takiego lenia ??? A zas mi pewnie z pol nocy zejdzie same ozdabianie... Ale coz , czego sie dla dziecka nie robi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hania_162 (offline)

22-08-2014 11:24:44

mama Milusi dzięki, tak też zrobię. Jak siostra nie ma rodziny to inna bajka, masz lepiej.
Adela czekam z niecierpliwością na relację z wizyty, mnie w 1 ciąży też brzuch bolała ale nie pamietam dokładnie czy to było z którejś strony czy ogólnie, 4 lata minęły sad smiley
emilia to ale masz spokój bez Twojego lubego smiling smiley ja czasem a nawet często lubię odpocząć od mojego smiling smiley Co do urodzin to zrobiłabym tak jak ty – zamówić jedzenie i nie latać, mój Mimi ma 9 września 3 lata a ja nawet tortu nie robię – mam koleżankę w pracy, która mi robi cuda, jak się nauczę wstawiać foty to Ci pokażę winking smiley Ty serio tak się dobrze czujesz? Nie licząc zmęczenia?

mamaMilusi (offline)

22-08-2014 13:12:17

Świdnica
Dziewczyny co sądzicie o farbowaniu włosów w pierwszych tygodniach?? Ja w sumie tylko rozjasniam pojedyńcze pasma-bajelaż robię. fryzjerka powiedziała,ze jesli nie ma od lekarza przeciwwskazań to mozna. Umówiłam sie już w sumie na czwartek. Nie jestem jakas przesądna raczej. w 1 ciąży też robiłam włosy.

hania Ty mówisz na synka Mimi,a moja córcia mówi tak na siebie i jest Mimi. Ona nie powie swojego imienia Milenka tylko Mimi. W ogóle moja córcia zaczeła mówić dopiero jak skonczyła 3 lata,więc jej mowa nie jest jeszcze taka jak innych 3 latków. choc ostatnio poznałyśmy dziewczynke, ktora dla mnie wogóle nie mówiła-nic nie rozumiałam,a tez ma 3 latka. A moja robi postępy.

Kurde dalej mam te bóle glowy.

emilia masz rację z tymi urodzinkami,ze robisz w lokalu. Co sie bedziesz przemęczać i stać przy garach. A dla dziecka to sie wszystko zrobi smiling smiley Ja mam męża co też często w trasie,ale on bardziej sezonowo-od września do grudnia to go ciągle nie ma prawie. Przynajmniej spokój mam tongue sticking out smiley A jak jest za długo w domu to nieraz ciężko z nim wytrzymać winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hania_162 (offline)

22-08-2014 14:02:52

mamaMilusi zobacz jaki zbieg okoliczności Miłosz i Milena he he smiling smiley dobre! Mój syn zaczął mówić mając 1,5 roku, w wieku 2 lat składał zdania a teraz by Cię sprzedał taka mądrala z niego. Jak mała robi postępy to masz powód do dumy, każde dziecko ma swój czas, mój Miłosz pół roku nie mógł załapać, że nie sika się w pieluchy - oj było cieżko...
Co do farbowania włosów - ja myślę, że tu nie chodzi o przesądy tylko o toksyny bo w farbach masz substancje toksyczne, które przez skórę wchłaniają się do ciała dlatego ja w pierwszej ciąży nie farbowałam, przez okre ciąży wróciłam do swojego naturalnego koloru i cieszę się z tego bardzo. Żadna fryzjerka nie powie Ci nie bo to jej zarobek, ja bym nie farbowała ale oczywiście zrobisz jak uważasz.

aworma (offline)

22-08-2014 14:13:40

mamaMilusi ja farbowałam w pierwszej ciąży i też się pytałam innych dziewczyn, teraz też zdarzyłam zrobić sobie pasemka.

Wiecie może czy można brać jakieś tabletki na bolące gardło??

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hania_162 (offline)

22-08-2014 15:01:31

aworma możesz kupić sobie spray tantum verde do psikania, a jak jesteś przeziebiona polecam syrop Prenatal. To jest w 100% bezpieczne. Zdrówka dla Ciebie.

mamaMilusi (offline)

22-08-2014 15:49:32

Świdnica
Tylko,ze ja robie pojedyncze pasma i ona mi to zwija w sreberka i ta farba nie dotyka skóry w ogóle.

Co do bólu gardła polecam to samo. Tantum Verde to psikania.

Mnie od 3 dni boli głowa,a raczej mam bóle z tyłu głowy. Nie dość ,ze to uciążliwe to martwi mnie to. Męczę się bez tabletek sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

shila (offline)

22-08-2014 20:44:05

Iława
Ciągle mam mdłości i słabo mi. Teraz mam urlop to jeszcze odpocznę jak córcia śpi w dzień, ale za tydzień wracam do pracy i nie wiem jak to będzie. Co zjem to za 15 minut mnie mdli...na szczescie nie wymiotuje. Jak długo może potrwać taki stan? W pierwszej ciązy w ogole nic mi nie dolegało i byłam pełna energii...może tym razem chłopak że tak się źle czuje smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.