Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

Agusia1504 (offline)

14-03-2015 12:55:54

Zaręby-Skórki
ewunia85 śliczny jest smiling smiley Ja nadal czekam na mojego szkraba

mamusia1987 (offline)

14-03-2015 18:00:51

Wrocław
Ewunia oj tak chlopcy są prosciejsi w obsludze winking smiley aż się boje swojej winking smiley
Ewunia jak ty się doprosilas o ten antybiotyk na gbs mi powiedzieli,ze przy cesarce mi nie trzeba i mi nie dadzą.
Dziś byla u mnie anestezjolog i mówila,ze mam dostać.
Zabieg mam o 8 rano wiec kogo mam prosić lekarze dopiero będą się o tej z chodzić.

mamusia1987 (offline)

14-03-2015 18:03:37

Wrocław
Aaaaa Ewunia zapomnialam napisać sliczny pyzaty synus smiling smiley

ewunia85 (offline)

15-03-2015 08:03:15

kutno
Mamusua-spokojnie z dziewczynka tez dasz rade :-)
Dziwne ze tak Cie traktuja.... ja jak powiedzialam lekarzowi kierujacemu mnie na cc o dodatnim Gbs to przyjal to bardzo powaznie... i szczerze traktowali mnie z uwaga jakbym faktycznie trypla miala;-) a mowilam wszystkim nawet neonatologowi.. i nawet dodatkowe badania mu zrobili.... bo wedlug nich dodatni gbs to dziecko nalezy do wysokiej grupy ryzyka... i jak co to od razu i jemu by podali antybiotyk po urodzeniu...
Musisz przyjac antybiotyk przynajmniej 4 h przed cc zeby zdazyl dzialac.... upominaj sie...
Lekarzy na obchodzie.... swojego kierujacego na cc... przeciez prowadzil z Toba wywiad...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

15-03-2015 08:05:23

kutno
A moj mal schudl ;-) i sie wydluzyl i juz nie jest taki pucolowaty... ale to pozniej cos podrzuce....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiuniaaaa (offline)

15-03-2015 12:05:38

Katowice
Witajcie dziewczynysmiling smiley w wtorek urodzilam coreczke o 12:02 przez cc ma 52cm i wazyla 3110 smiling smiley juz w piatek wrocilysmy do domu...a wczoraj wrocila moja druga coreczka i nawet dobrze zaregowala na siostrzyczke i ciagle chce ja calowac przytulac i glaskac po glowce smiling smiley))

basiuniaaaa (offline)

15-03-2015 12:06:56

Katowice
Ewunia 85 sliczny synus smiling smiley))

ewunia85 (offline)

15-03-2015 12:17:01

kutno
gratulacje Basiunnnia:-)
czekamy też za Zdjęciem Twojej Królewny:-)

cyk cyk cyk zegarek cyka..... która następna?:-)


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agusia1504 (offline)

15-03-2015 12:22:38

Zaręby-Skórki
Ewunia 85 może ja haha grinning smiley Na dzisiaj termin,a le chyba sobie jeszcze poczekam eh...

Ashamz (offline)

15-03-2015 23:21:33

Londyn
My juz tez rozpakowani :-) Samuel urodzil sie wczoraj -14 marca o 2.30 po poludniu przez porod w wodzie... Wspanialy porod I niesamowite doswiadczenie....Jakbyscie mialy kiedys okazje to polecam - woda naprawde sie sprawdza...I dziecko jest bardziej zrelaksowane I wyciszone...I od razu umyte ;-)
Maly wazyl 3800 i mial 59 cm..
Mielismy wspaniala opieke szpitalna - cudowna polozna, pomocny personel.., dzieki czemu szybko sie zapomina o bolu i ciemnych stronach porodu..
Od poludnia dzis jestesmy juz w domu...Z dzieckiem i ze mna wszystko ok...Tylko nie wiem czy czesto I jak czesto budzic malego do karmienia, bo potrafi przespac 6-7 godz bez przerwy.
Jest w ogole bardzo spokojnym dzieckiem....Nasz starszy syn byl najglosniejszym I najbardziej glodym dzieckiem w calym szpitalu- karmilam go co pol godz...plus byl dokarmiany butelka, bo mleka nie starczalo...a tu wszystko odwrotnie...
Jak sobie radzicie z obolalymi brodawkami?


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546320, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.