Pomóc naturze - wspomagacze by zajść w ciążę

Wysłane przez kasia_basia 

motylek8585 (offline)

18-08-2011 17:10:49

Rzeszów
Witam wszystkich! To moje pierwsze forum o tej tematyce i wogóle pierwszy post.Od 3,5 roku nie zabezpieczaliśmy się z męzem w zaden sposób ale bez zbytniego parcia na ciąże ( zastanawia mnie to że nie wpadliśmy ) potem ponad rok miałam babskie problemy, zła cytologia kolposkopia, zabieg itd dlatego dopiero od tego miesiąca tak na dobrą sprawe możemy z męzem działać Jak każda z nas chciałabym aby stało sie to jak najszybciej smiling smiley Dziś zdecydowałam sie poszukać jakichś wspomagaczy dla nas. Stwierdzam że już dłużej nie ma co liczyć na cud tylko postanawiam wziąć sprawy w swoje ręce. O wspomagaczach wyczytałam dziś tyle że już wszystko mi sie pomieszało Czy ktoś z Was stosuje może takie zioła jak "olej z wiesiołka" czy też "castagnus"? Pewna Pani twierdzi że je stosowała a jej mąż "salfazin" i że bardzo szybko sie im udało Zastanawiam się czy też nie podjąć takiej ziołowej kuracji smiling smiley Prosze napiszcie czy któras próbowała tych ziół. I jeszcze jedno pytanko wyczytałam dzis tez o super suplemencie diety zwanym "FEMIFERTIL" na ich stronce sa opinie kobiet które ekspresowo po tym leku zaszły w ciąże tylko nie wiem czy w to wierzyć smiling smiley jeśli ktoś wie coś na ten temat proszę napiszcie smiling smiley Dziekuje Asia

Operetka (offline)

25-08-2011 01:36:36

drugi koniec swiata
Czesc Motylek. Ja stosowalam wiesiolek, a moj M niedlugo bedzie bral Salfazin. Femifertilu nie bralam wiec nie wiem czy dziala. Zapraszam na forum, na ktorym najczesciej bywam. Zapewniam Cie, ze znajdziesz na nim wiele dobrych porad i poczujesz, ze nie jestes samasmiling smiley. Oto link do forum: [ebobas.pl]

Do zobaczenia
Operetka


------------------------------------------------------------
Depresja, to choroba ludzi bogatych

apaulaa (offline)

30-05-2018 11:14:08

u mnie dodatkowo jest problemem moja choroba otóż zdiagnozowali u mnie 3 lata temu PCOS. Tym bardziej cięzko mi było zajśc w druga ciąze, bo pierwsze dziecko urodziłam normalnie. Ale PCOS to nie wyrok, należy uregulować hormony no i waga odpowiednia jest wymagana. Tu są fajne porady [link widoczny po zalogowaniu]

AnnaJoanna (offline)

18-06-2018 10:04:38

Warszawa
Myślę, że przede wszystkim trzeba wyluzować i odpuścić. Zauważyłam że większość moich koleżanek w momencie kiedy zafiksowała się na zajściu w ciąże, miała z tym problem. Kiedy odpuszczały magicznie zaskakiwało i pojawiały się bobasy.
Oczywiście równolegle warto się przebadać, żeby mieć pewność, ze wszystko jest ok.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.