Pomóc naturze - wspomagacze by zajść w ciążę

Wysłane przez kasia_basia 

kasia_basia (offline)

08-09-2009 07:29:14

Witam wszystkich zainteresowanym tym tematem smiling smiley Przeglądając inne wątki widzę, że są wśrod Was takie osoby, które starają się już dłuższy czas. W moim przypadku to czas 1,5 roku płonnych nadziei, rozczarowań i zmartwień. Ktoś mi kiedyś powiedział, że jeśli przez rok nie zajdzie się w ciąże chodząc do dotychczasowego lekarza to się powinno go zmienić. Więc zmieniłam. Nowy lekarz wprowadził małe "leczenie" bo wszystko niby jest w porządku tylko trzeba trochę tej naturze pomóc.

Obecnie przeszłam stymulację owulacji, ale to jest 12d.c. więc jeszcze jestem przed owulacją - w środę dokładnie się dowiem kiedy ona będzie.

Czy któraś z Was również stosuje/stosowała jakieś leczenie? I jakie są/były tego efekty??

Pozdrawiam serdecznie wszystkich czytających i piszących w tym wątku :-)

kropka (offline)

09-09-2009 09:48:43

czesc kasia_basia
jeżeli w tym cyklu nie uda mi się zajść w ciążę to od października też będę z ginem i mężem pomagać naturze. jeszcze nie wiem na czym będzie to dokładnie polegać. tak więc w październiku mogę napisać winking smiley pozdrawiam.

[link widoczny po zalogowaniu]
........................................................................
Mikołaj [*] na zawsze w moim sercu skarbie!

kasia_basia (offline)

09-09-2009 12:29:43

Cześć kropka smiling smiley w październiku to ja też już będę wiedziała na czym stoję bo być może już będę w ciąży smiling smiley oby tak było!! i Tobie również życzę powodzenia w tym miesiącu!!
Dziś idę na wizytę i zobaczymy jak poszła stymulacja i kiedy będzie owulacja.
Pozdrawiam!

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-09-09 12:43 przez kasia_basia.

kropka (offline)

09-09-2009 12:41:07

życzę Tobie i sobie ciąży smiling smiley

lady_blue (offline)

09-09-2009 13:07:21

Południowa Wielkopolska
hejka

to i mnie dziewczyny życzcie szczęścia - jeśli w tym miesiącu nie zaciąże to czeka mnie HSG uuuuu

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

kropka (offline)

09-09-2009 13:42:34

no własnie lady ja się zastanawiam po co Ci to HSG jak zachodzisz w ciąże. przeciez to na drożność jajowodów a Ty masz je drożne...
czy cos mi się pomyliło?

no i oczywiście trzymam kciuki!!

lady_blue (offline)

09-09-2009 13:59:50

Południowa Wielkopolska
tak kropka - niby mam drożne jajowody, ale z tych obliczeń, które prowadze oznacza, ze tylko jeden jajowód jest drozny tylko nie wiadomo na 100% który, dlatego lekarz postanowił zrobić HSG

moje aniołki [*][*]

[ebobas.pl]

kasia_basia (offline)

09-09-2009 14:02:01

a skąd to wiadomo, że jajowód nie jest drożny??

kropka (offline)

09-09-2009 16:29:36

to wiadomo dopiero przy HSG...jezeli długo nie mozna zajsc w ciąże to lekarz zleca to badanie.

kurcze lady to nieciekawie, oby HSG pomogło. a najlepiej gdybys zaciążyła.

kasia_basia (offline)

10-09-2009 07:34:13

Witajcie, wczoraj się okazało u lekarza, że jestem jeszcze przed owulacją, trochę mnie to zasmuciło bo nastawiałam się na cudowne hiperszybkie działanie zastrzyków, które przyśpieszy moją owulację... A ona dopiero sobota - niedziela 16-17dc. Choc zwykle niby miałam koło 20 dc to moze i jakies przyspieszenie... No ale najważniejsze, że szansa jeszcze jest i mam nadzieje, że duża.
Czytałam trochę pobieżnie o tym HSG i kurcze mam nadzieje, że nie będzie potrzeby bym miała to robione. Czy to jest bolesne??

Pozdrawiam wszystkich i życzę miłego dnia! Niech szybko minie (w pracy hihihihi przede wszystkim)!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5207, Posty: 1287474, Użytkownicy: 72832.
Ostatnio dołączył/a gabrielalukaszewicz12.

Statystyki tego forum
Wątki: 348, Posty: 109249.