Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

justine (offline)

12-11-2012 15:59:31

Bydgoszcz
kaarolinaa246 GRATULACJE GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ALE CUDOWNE WIESCI smiling smiley jej jak sie cieszę smiling smiley kochana smiling smiley !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justine (offline)

12-11-2012 16:02:49

Bydgoszcz
kaarolinaa246 no i udalo się smiling smiley ale serce się raduje smiling bouncing smiley

kochane to teraz nasza kolej smiling smiley do roboty dziewczyneczki winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwinka413 (offline)

12-11-2012 16:03:01

Chełm
Kaarolina SUPER, SUPER,

Bardzo się cieszęsmiling smiley))Wiesz, coś mi mówiło cały czas, że Tobie się tym razem UDAsmiling smiley)Gratulacje Kochana i mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze.
Mi się też marzą dwie kreseczki. Pod koniec miesiąca będę testować, zobaczymy.

kaarolinaa246 (offline)

12-11-2012 16:04:11

Boże Dziękuję smiling smiley chodzę i się cieszę cały czas z testem i patrzę na niego aż M mówi nie patrz tak na pewno ta kreseczka nie zniknie. Aż się popłakał mój.
Nadal mnie bolą plecy uznaje to jako objaw smiling smiley
Tak się bałam tego testu jejku nadal nie mogę w to uwierzyć smiling smiley

Paolka ja z okolic Warszawy smiling smiley trzymam mocno kciuki za Ciebie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justine (offline)

12-11-2012 16:05:16

Bydgoszcz
Sylwinka413 a moze teraz tez tobie cos mowi której się uda ? smiling smiley ile nas zostało testujących pod koniec miesiąca???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

justine (offline)

12-11-2012 16:07:07

Bydgoszcz
kaarolinaa246 teraz az ja sie popłakałam bo przypomniałam sobie chwile jak testowałam dwa lata temu smiling smiley znam tą radość smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwinka413 (offline)

12-11-2012 16:12:12

Chełm
Mam małą nadzieję,że się uda, ale jak pomyślę,że mam już 31 dych na karku to się gorąco robisad smiley Staram się z mężem od 2 miesięcy o dzidzię). Zobaczymy, co wyjdzie. Mimo wszystko Trzymam mocno kciuki za Nas Wszystkiewinking smiley

Sylwinka413 (offline)

12-11-2012 16:14:27

Chełm
ps. teraz cieszę,że radością Kaaroliny!! jak znowu jakieś prorocze myśli w mojej główce zawitają to dam Wam znaćwinking smiley

justine (offline)

12-11-2012 16:19:30

Bydgoszcz
Sylwinka413 damy rade winking smiley po to tu jestesmy zeby sie wspierac winking smiley ja tez tak bardzo sie ciesze ze korolinie sie udało winking smiley
a mam pytanko ... starasz sie o pierwszą dzidzie?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwinka413 (offline)

12-11-2012 16:24:20

Chełm
Tak, dokładnie tak. Staramy się o pierwszą dzidzię.Jakiś czas temu zrobiłam sobie wszystkie badania, hormony, USG etc.....i wszystko wygląda prawidłowo. Cykle mam regularne, ale jakoś w głębi serca czuję, jakiś wewnętrzny niepokój, że coś może byc nie tak. Nawet mój mąż dla mojego spokoju zrobiłam sobie badanie nasienia i wyniki ma bardzo dobre, ale cóż drugi miesiąc i nicsad smiley(Zobaczymy, jak będzie teraz???Ja już nie mogę się doczekać tej ciąży!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.