Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

PAOLKA (offline)

11-11-2012 10:19:02

Warszawa
Fresilla ja zobaczę co będzie we wtorek.Z Damianem od razu czułam ,że jestem w ciąży a teraz nic.Czuję się jak co miesiąc wręcz normalnie jak przed @.Ale test był przedziwny prawda?kreska innego koloru,kreska od ciąży jakaś połówkowa hahahaa.Z całej partii testów akurat mi się trafił jakiś nieudany.Do tego test był w gratisie owulacyjny,więc może od tego cyklu spróbuję z tymi testami.Oj gdzie te nasze dziewczyny!!!czekamy :-)))


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

karolcia26 (offline)

11-11-2012 10:20:40

heeeeeeeeej dziewczyny mam dwieeeeeeee kreskiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!! grinning smiley grinning smiley grinning smiley
trochę Was przytrzymałam ale wczoraj u znajomych byliśmy i dopiero teraz wstałam. wogóle ostatnio taki śpioch jestem. A tu już wiadomo dlaczego grinning smiley
Dziękuję kochane za trzymanie kciuków_ pomogło!!!!
Paolka czekamy. może Tobie jednak też się uda bo ta niedziela to strasznie szczęśliwy dzień grinning smiley grinning smiley grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PAOLKA (offline)

11-11-2012 10:22:50

Warszawa
Lenka test quick vue coś takiego .Z synkiem 10 lat temu wyszedł pięknie.A te kreski to :C nie niebieska a czerwona,T słaba i połówkowa.I dalej nic nie wiem smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

PAOLKA (offline)

11-11-2012 10:25:33

Warszawa
Karolcia26 GGGGRRRRRAAAAATTTTTUUUUUUUULLLLLLLLLLLLAAAAAAAAACCCCCCCCCJJJJJJJJJJJJJEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!oj jak super hahahhaha ten listopad jest szczęśliwy już druga z nas!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

karolcia26 (offline)

11-11-2012 10:26:34

Paolka trzeba powtórzyć! ale ta druga kreska to nie pojawia się od tak winking smiley bo w tym miejcsu są przeciwciała które po wyłapaniu hCG wybarwiają się na określony kolor. Może jeszcze za wcześnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

25Moni25 (offline)

11-11-2012 10:31:03

Mikołów
Karolcia gratulacjesmiling smiley smiling smiley Ale fajnie że mamy kolejne brzuszkismiling smiley smiling smiley
Paolka ja myslę że kolejny test za dwa - trzy dni wyjaśni sprawę. Ale ta kreska raczej bez powodu się nie pojawiła. Czekamy na potwierdzeniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Sylwinka413 (offline)

11-11-2012 10:33:40

Chełm
KAROLCIA WIELKIE GRATULACJEwinking smiley)))

Bardzo dobra wiadomość na ten słoneczny niedzielny poranek. Oby częściej takie dobre wiadomoścismiling smiley
Ja będę testować pod koniec listopada i zobaczymy co wyjdziewinking smiley
Miłego świetowaniawinking smiley

karolcia26 (offline)

11-11-2012 10:45:28

dziękuję dziewczynki!!!! to te Wasze mocne kciuki pomogły! (i oczywiście jak to mój mąż dumnie stwierdził- jego super plemniki) buziaczki dla Was !!
Moni ma rację. Ta kreseczka nawet mała cienka i fikuśna bez powodu się nie pojawia. Paolka bądźmy dobrej myśli.
Kaarolka Pazurka a co tam uWas testujecie ?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kami83 (offline)

11-11-2012 10:53:32

kielce
Karolcia wielkie gratulacje!!!!! smiling smiley
Lenka suwaczek wstawie już po wizycie u gina czyli 21.11, bo chcę być pewna że wszystko jest ok. A co do objawów to chyba będzie jak w poprzedniej ciąży - pojawią się w 5-6tyg. także wszystko dopiero przede mnąwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-11 10:54 przez kami83.

Lenka85 (offline)

11-11-2012 10:58:48

Komorów
Karolcia26 moje gratulacje !!!!!!!!!!!!! smiling smiley Oby więcej dziś takich miłych niespodzianek smiling smiley ale fajnie, już 3 brzuszki rosną sobie, hih smiling smiley no w sumie to CHYBA 4, bo Paolka też ma 2 kreski raczej smiling smiley

Kami, na wizycie na pewno wszystko będzie dobrze smiling smiley tak więc po niej czekamy na suwaczek smiling smiley

Qrczę, ale się cieszę smiling smiley

Czekamy na reszte smiling smiley dziewczyny, nie spać, haaaaaaaaaaaaaaallllllllllllllloooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!! winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.