Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

pregnant (offline)

27-10-2015 09:49:44

Wisienka
Myślę że to ciaza smiling smiley no rączej 3 testy by się nie pomyliły smiling smiley a masz jakieś objawy?

Wisienka742 (offline)

27-10-2015 09:54:19

Dąbrowa Górnicza
no wszystko jest inaczej niz w poprzednich cyklach, bardzo nie miesiaczkowo.
Boli mnie rbzuch , znaczy podbrzusze ale inaczej, nie jak na okres czy na owulacje ale jakby mi sie tam cos rozpulchnialo, jakby sie cos powiekszalo..i niesamowicie bola mnie piersi, zawsze przed @ mnie bola ale teraz to jest gruubo;/
hm.. od owulacji mnie bola a tak to zawsze bola jakies 5 dni po,kloja jajniki, ciagnie cos w brzuchu. dziwnie jest ogolnie, tak inaczej przede wszystkim. czytalam,ze objawy sa najczesciej takie miesiaczkowe a u mnie jest tak jakbym wcale nie miala jej dostac za 3 dni.
jest dziwnie.

pregnant (offline)

27-10-2015 09:59:37

Wisienka
No ja miałam objawy miesiączkowe ale ja wiedziałam że jestem w ciąży bo testy wychodziły pozytywne smiling smiley pamiętam że w dzień kiedy powinnam dostać okres bolal mnie tak.Strasznie brzuch że płakałam ale okres nie przyszedł smiling smiley piersi też bolaly smiling smiley długo się staraliscie?

pregnant (offline)

27-10-2015 10:00:30

Wisienka
No ja miałam objawy miesiączkowe ale ja wiedziałam że jestem w ciąży bo testy wychodziły pozytywne smiling smiley pamiętam że w dzień kiedy powinnam dostać okres bolal mnie tak.Strasznie brzuch że płakałam ale okres nie przyszedł smiling smiley piersi też bolaly smiling smiley długo się staraliscie?
A do tego.uczucia powiększania Się to tez tak miałam smiling smiley

Mala1987 (offline)

27-10-2015 10:04:16

Jankowo Gdańskie
No dzisiaj Wisienko kreseczka jest już wyraźniejszasmiling smiley Fajniesmiling smiley
A mnie dziś obudził ból jajników i miałam plamienie więc pewnie niedługo będę miała @. Co prawda nigdy przed @ nie miałam żadnych plamień tylko od razu krew no ale z tym cyklem może być różnie. No na ciąże się na pewno już nie nastawiamsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Mala1987 (offline)

27-10-2015 10:13:04

Jankowo Gdańskie
Dziewczyny nie wiem czy wiecie ale zauważyłam, że żeby zobaczyć nowe wpisy, których teoretycznie nie widać bo wpis na stronie np 1925 a wyświetlają się tylko do 1924 wystarczy ręcznie wpisać stronę 1925 zamiast 1924 u góry w polu w którym wyświetla się adres strony. Czyli macie np [ebobas.pl] zmieniacie na kolejną czyli w tym przypadku [ebobas.pl] i jeśli jest tam pusto tzn, że rzeczywiście brak wpisów a jak są to się normalnie pokazują. Mam nadzieję, że chociaż niektórym pomogłamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka_glabicka (offline)

27-10-2015 10:30:12

Kwidzyn
Wisienka to ciaza :-)

Mala1987 (offline)

27-10-2015 10:47:20

Jankowo Gdańskie
Dziewczyny założyłam nowy wątek na forum "Ciąg dalszy: Aktualnie starające się o dzidzię" Może to nie wina całej strony tylko ten wątek jest już przeciążony ilością stron i dlatego wariuje? Spróbujmy może tam się przenieść a jak to nic nie da i nadal będą takie problemy to normalnie wrócimy tutajsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

monique203 (offline)

27-10-2015 10:48:05

Wisienka gratuluje widze kreseczke i do piatku bedzie juz rozowa


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Wisienka742 (offline)

27-10-2015 10:51:31

Dąbrowa Górnicza
jestem przerazona i bardzo sie boje,ze znow sie rozczarujesad smiley

staramy sie 3 cykl dopiero..
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114716.