Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

paulinadorota (offline)

27-01-2014 18:08:16

dolnoslaskie
Kurczę na wpisei Pauli228 na tej stronie pokazuje mi się jakas reklama i nie wiem co napisałaś tam,ale wnioskuję,że dwie kreseczki na teście!!!
Ogromnie sie cieszę!!!! Brawo!!!!!
Świetna wiadomość!!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

paulinadorota (offline)

27-01-2014 18:10:26

dolnoslaskie
Jezu,dopiero teraz przeczytałam wpis Pauli228,aż mi twarz poczerwieniała! Gratuluję Ci kochana,nalezało sie w końcu.


[link widoczny po zalogowaniu]

paulinadorota (offline)

27-01-2014 18:11:13

dolnoslaskie
Widocznie odblokowałaś sie w głowie,bo pisałaś,ze przestałaś sie aż tak przejmować.No i stało się!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Megi28 (offline)

27-01-2014 18:37:32

Konopki-Awissa
Hej kochane
Kurczę przez to,że ciągle mam ten pasek z reklamą ledwo co udało mi się przeczytać wpis Pauuli!
Kochana tak bardzo Ci gratuluję. Super wiadomość. Dbaj teraz o siebie i zaglądaj tu do nas, żeby dodawać nam otuchy.
Swoją drogą to coś czuję, że następna w kolejce po swoje szczęście będzie Noreczka, bo miała prorocze sny, a Pauula dziwne przeczuciesmiling smiley
Pozdrawiam Was gorąco;-)

pauula228 (offline)

27-01-2014 21:40:17

poznan
WITAM WAS WIECZOROWA PORA
dziekuje za dobre slowa i gratulacje,dziewczyny jestescie kochane, emocje opadly dzien byl zakrecony. @ brak wiec jest ok za jakis czas wizyta u lekarza.piersi bola i dziwne jazdy w brzuchu.trzymam mocno kciuki za was zobaczycie ze bedzie ok.


[link widoczny po zalogowaniu]

aldona4 (offline)

28-01-2014 10:12:57

Rzeszów
pauula228 – WOW winking smiley To wspaniała nowina! Moje najserdeczniejsze gratulacje dla Ciebie i maleństwa. A propos modlitwy, to wyczytałam ostatnio w „Miłujcie się”, że patronem kobiet chcących mieć dziecko jak i matek w ciąży jest św. Gerard i można się do niego modlić w tych sprawach.

Ja dziś w domu pracuję aż do końca tygodnia. Amelka nadal chora i chcę jej doglądać. Szczególnie, że katar trwa już tydzień, teściowa jej nosa nie wyczyści, ani temp. nie zmierzy. Jutro idziemy z nią do lekarza.

Kurcze, mdłości nie ustępują. Dobrze chociaż, że nie mam wymiotów, to idzie jakoś wytrzymać. Oprócz tego już cała rodzinka wie o ciąży, a szefowi powiem za 3 tygodnie, bo wtedy wezmę zaśw. o ciąży.

Pozdrawiam was serdecznie winking smiley




noreczka (offline)

28-01-2014 15:56:28

Ostrowiec Świętokrzyski
Hej kobietki smiling smiley Jak mija dzionek ? ja mam wolne do piątku, więc nadrabiam porządki w domku. A niedługo idziemy do naszego kolegi odwiedzić go.
Jak tam sie czuje nasza mamusia ? Napisz nam pauula228 jak zareagował mężulo na dobrą wiadomość smiling smiley
Buziaki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

mamaMilusi (offline)

28-01-2014 18:46:41

Świdnica
Wchodzę,a tu taka pozytywna wiadomośćsmiling smiley Super Paula-ciesze sie waszym szczesciemsmiling smiley

Ja jestem po lekarzu i wszyskto jasne. Jak to powiedział lekarz po USG mam "lichy pęcherzyk",więc małe szanse na zajście i dlatego nie zachodze. Potwierdziły sie moje przypuszczenia,ze cos jest z tymi cyklami. Cóż moze raz na ileś tam cykli mam normalny pęcherzyk, bo raz zaszłam w ciaze. Ale nie chce teraz latami czekać,az moze sie trafi. Dostałam leki-duphaston. To ma podniesc poziom hormonu progesteronu i pomóc mi zajść. No zobaczymy,mam 3 miesace to brac. Jak dalej nic to bedzie lekarz myślał co dalej. Pozostaje mi być dobrej myśli,że teraz sie uda.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

pauula228 (offline)

28-01-2014 18:51:04

poznan
HEJ KOBIETKI
ja tez teraz wolne wiec bede odpoczywac dzisiaj mialam juz pierwsze rewolucje mdlilo mnie od samego rana ale tylko jakas chwile,a maz hehe myslalam ze padne ze smiechu,kupilam male ozdobne pudeleczko do srodka wlozylam malutkie buciki a na wierz test i dalam mu jako prezent,nie zaskoczyl o co chodzi mowie halo zostaniesz tata i wtedy zaczol sie telepac i tekst ide sie napic oczywiscie nie poszedl wygladalo to wszysto bardzo smiesznie,
ALDONA ja wlasnie przez ostatnie 3 miesiace modlilam sie do swietego gerarda,moze to smieszne ale ja czuje ze cos w tym jest.
teraz mam stresa aby wszystko bylo ok nie wiem kiedy wybrac sie do lekarza bo nie chce isc za wczesnie a wy jak myslicie
trzymajcie sie dziewczynki buzka czekam za nowymi fasolkami


[link widoczny po zalogowaniu]

mamaMilusi (offline)

28-01-2014 19:03:57

Świdnica
Paula za wcześnie na ma co iść. Tak 5-6 tydz wystarczy. Wczesniej to i tak jeszcze za wiele nie widać na USG.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546840, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.