Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

Luna21 (offline)

26-01-2014 20:45:14

Nowy Staw
MamaMilusi no ja już sobie pomyślałam ze nas olalassad smiley tyle tu dziewczyn się pojawia wpisuje 2-3 posty i znka. Cieszymy się ze jesteś z nami! Mam nadzieje ze gin ci pomoże bo z tego co wiem to z tymi cyklamen bezowulacyjnymi można sobie poradzić smiling smiley wiec myśle ze będzie dobrze! Ja tez się teraz wybieram do gina którego poleciła mi znajoma i zobaczymy co mi powie bo w tym cyklu nie wyszedł mi ani jeden test owulacyjny.
Hej Megi28 ty to masz dobrze. Tez bym chciała tak poleniuchowacsmiling smiley A co do ciasta to piekłam takie co kiedyś na internecie znalazłam i nazywa się "kocie oczy" nie jest zbyt skaplikowane a smaczne.

Luna21 (offline)

26-01-2014 20:53:43

Nowy Staw
Noreczka nie stresój się bo jeśli ci się udało to to nic dobrego dla zdrowia nie jest! Czekaj spokojnie i nie łam się.

noreczka (offline)

26-01-2014 23:01:29

Ostrowiec Świętokrzyski
Luna21 będę czekać smiling smiley Staram się być spokojna, choć dużo o tym myślę. Nadzieja umiera ostatnia smiling smiley
Dobrej nocki ;*


[link widoczny po zalogowaniu]

pauula228 (offline)

27-01-2014 09:21:05

poznan
Hej kobietki pisze z telefonu bo jestem w pracy wiec z gory przepraszam za bledy.wstalm rano I tak mysle a zrobie test tak przeciez bedzie negatywny a Tu 2 wyrazne krechy udalo mi sie cuda sie zdazaja modlitwy zostaly wysluchane.jestem w szoku poplakalam sie ze po 10 miesiacach jest fasolka.trzymajcie kciuki .dziewczyny nie traccie nadziejiii bo wam teZ sie uda.kupie jeszcze dzisiaj test I sprawdzie jeszcze raz.to mam prezent dla meza na urodziny.no I bede caly czas z wami


[link widoczny po zalogowaniu]

pauula228 (offline)

27-01-2014 09:28:54

poznan
A zapomnialam jeszcze ze wczoraj spotkalo mnie cos dziwnego robilam obiad nie myslalam ani o dziekuje ani o @ i tak w srodku poczulam udalo ci sie az zdrygnelam sie I ciarki mi przeszly, sprawdzilam tempke I byla wyzsza niz zawsze,bo przed@. Zawsze spadala.i jak ja mam dzisiaj pracowac buziaczki


[link widoczny po zalogowaniu]

gosia1991 (offline)

27-01-2014 11:59:07

Wilkowice
Oczywiście że mam nadzieje i wszystkie powinniśmy mieć, codzień rano budze się ze jednak przyjdzie taki dzień i będzie nasze drugie malenstwo.Narazie się nie spieszymy mówimy będzie co będzie.I tak się będziemy kochać i trzymać razem,to najwaźniejsze. Jak narazie biorę luteinę i zobaczymy co dalej... Pozdrawiam wszystkie i główka do góry,jak to się mówi jak sie bardzo chce to coś nie można a jak nie pach i nagle jest.Zobaczycie przyjdzie te szczęście w tedy kiedy nie będziecie się spodziewać winking smiley

noreczka (offline)

27-01-2014 16:31:05

Ostrowiec Świętokrzyski
pauula228 Jezu tak się cieszę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje kochana moja :* To taka dobra nowina ! Dbaj o siebie kochana i zaglądaj tu do nas i pisz co i jak :*


[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

27-01-2014 16:51:08

Nowy Staw
Olalasmiling smiley No Pauula228 gratuluje 2 kreseczek!!!!!!!!!! Super wiadomosc! Bardzo sie ciesze w koncu troche czekalas i zasluzylassmiling smiley no i widze ze bociany sie juz obudzilysmiling smiley Czyli co dziewczynki... Ktora nastepna?winking smiley Pauula bedziesz miala najlepszy prezent dla meza jaki bys mogla sobie wymarzyc ! Napewno bedzie w niebo wzietysmiling smiley
A ja czekam na @ i powiem wam ze gdybym sie w tym miesiacu starala to juz bym testowala bo zero objawow tej wredoty a zawsze na 2 dni przed juz brzuch daje mi popalic. A tak wogole to mam bardzo dobry nastuj dzis bo od samego rana same dobre wiesci splywajasmiling smiley narazie znikam Buziaczki

Luna21 (offline)

27-01-2014 17:02:16

Nowy Staw
A dziewczynki wybaczcie mi bledy ortograficzne ale od zawsze mam z tym problem i jak chce szybko cos napisac to zawsze strzele byka i dopiero jak czytam tekst jeszcze raz na spokojnie to to widze. Niestety wada fabryczna modeluwinking smiley

noreczka (offline)

27-01-2014 17:36:00

Ostrowiec Świętokrzyski
Luna21 wybaczamy błędy winking smiley
pauula228 ale mam ochotę Cię przutylić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.