Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

fresilla (offline)

02-08-2013 08:50:11

Gdańsk
anessiana pierwsze o czymś takim słyszę po poronieniu. Mi jedyną jaką dali rade po szpitalu to aby wstrzymać się przez 3 miesiące ze staraniem. Nic poza tym. Może inne dziewczyny coś slyszały bo ja Ci niestety nie pomogę sad smiley Trzymaj się kochana smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

anesiaana (offline)

03-08-2013 14:10:11

fresilla - mnie zwrócono uwagę już na początku tej ciąży ze takich rzeczy mi nie wolno
- a nigdzie w książkach nie piszą o takich dziwnych zakazach
Dzięki kochana za wsparcie i porady smiling smiley

Mam jeszcze inne pytanko: kiedy można zrobić test ciążowy? Podobno według mojego gin mam mieć teraz cały cykl płodny i mamy się starać

I robić test co jakiś czas ewentualnie jak mi się spóźni @ o 2 dni to już mam mieć test HCG i jeśli wyjdzie pozytywny mam się niezwłocznie do niego zgłosić.

Wyczytałam, że są testy które wykrywają już 6 dniową ciąże i nie wiem czy robić i ewentualnie kiedy sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

03-08-2013 16:32:14

Gdańsk
anesianna potwierdzam jeśli chodzi o ciążę to nie myjemy okien, nie podnosimy na długo rąk, nie dźwigamy a przede wszystkim najważniejsze ZAPOMINAMY O GORĄCYCH KĄPIELACH.... Ogólnie żyjemy normalnie jak do tej pory uważając na jakieś cięższe prace. Test ciążowy najlepiej zrobić dzień po spodziewanym okresie wtedy jest najbardziej wiarygodny. Oczywiście są dziewczyny co robią go wcześniej bo nie mogą wytrzymać smiling smiley Ale przy regularnych cyklach to 28 dzień cyklu powinien być ok smiling smiley Co do testow wykrywających 6 dniową ciążę to nie bardzo w to wierzę ale dokladniej chodzi o 6 dzień od zapłodnienia a nie od stosunku! Więc najlepiej jednak poczekać do dnia spodziewanego okresu i wtedy testować z pierwszego moczu rano smiling smiley Jeżeli test wyjdzie negatywny a okresu nie będzie dalej to powtórz tak za dwa dni mniej więcej smiling smiley Pamiętaj że trzymam za Ciebie kciuki i bardzo Ci kibicuję smiling smiley Skoro lekarz dał zielone światło po pierwszym okresie to gratuluję i do roboty Kochana tongue sticking out smiley Trzymaj się :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

anesiaana (offline)

03-08-2013 20:44:30

fresilla dziękuje Ci bardzo za wszystkie wskazówki - nie ma to jednak jak informacje od starających się i już szczęśliwie zafasolkowanych.

Rady są bezcenne no i z pierwszego źródełka winking smiley

Trzymajcie za mnie kciuki może się uda szczeliwie tym razem smiling smiley

A ja za swojej skromnej strony życzę WAM kobietki :joliecouette: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

03-08-2013 21:06:16

Gdańsk
anesiaana jesteśmy z Tobą i trzymamy bez przerwy kciuki thumbs up Będzie dobrze, zobaczysz smiling smiley niebawem i Ty zobaczysz dwie kreseczki i będziesz najszczęśliwsza na świecie. Tego Ci życzę z całego serca :joliecouette: I jeszcze jedna bardzo ważna rada: nie możesz myśleć bez przerwy że musi się udać, że jak się nie uda to będzie koniec świata.... lepiej myśleć co ma być to będzie i jak jest mi dane to się uda a jak nie to może za miesiąc lub dwa. Podejście ma naprawdę olbrzymie znaczenie i im bardziej się nastawiasz tym bardziej nie wychodzi sad smiley Sama to przerabiałam i się przekonałam że niestety ale tak jest sad smiley Więc głowa do góry i do roboty LOL byle z luzem podejść do tematu the finger smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-03 21:10 przez fresilla.

CarAllowa (offline)

05-08-2013 16:28:31

Warszawa
Dziewczyny, trzymam kciuki za wszystkie ktore sie wciaz staraja!
i oczywiscie gratuluje tym ktorym sie udalosmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

anesiaana (offline)

09-08-2013 20:00:18

Hej dziewczynki,

czy w trakcie starań w połowie cyklu 15-16 dzień może wystąpić maleńkie plamienie?
wcześniej nic takiego nie miałam - czy to z powodu tego ze poroniłam w ubiegłym miesiącu?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paulinadorota (offline)

11-08-2013 11:03:01

dolnoslaskie
Siema dziewczyny!No ja nie jestem jeszcze starajaca sie,bo najpierw rana musi sie zagoić,ale gdyby sie zdarzyło..:-)
Fresilla czujesz jakieś zmiany po sobie? Kiedy idziesz do lekarza?


[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

11-08-2013 20:21:44

Gdańsk
paulinadorota smiling smiley we wtorek i błagam wszystkie trzymajcie kciuki jak najmocniej możecie smiling smiley ja się odwdzięczę tym samym smiling smiley
No tak zaczynają się smiling smiley ból piersi, mdłości częstomocz, potrojny apetyt smiling smiley i takie tam inne smiling smiley nawet nie wiesz jak mnie cieszą te objawy smiling smiley Ale i tak tak baaaardzo się boję wtorku i tego co usłyszę sad smiley jak zwykle za dużo internetu się naczytałam i w mojej głowie czarne scenariusze się rysują sad smiley ale to już niedługo smiling smiley A jak rana? Dalej się nie goi? a to nie jest tak że jesteś za chuda i dlatego słabo się goi? mam kuzynkę która miała usuwaną pierś i potem ją rekonstruowali pobierając materiał z brzucha. Efekt jest taki że pierś ok a brzuch juz tyle czasu i się nie może zagoić bo dziewczyna jest zwyczajnie za chuda sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

mamaMilusi (offline)

11-08-2013 22:24:33

Świdnica
fresilla trzymam kciuki, będzie dobrze i nie czytaj głupot w necie, bo człowiek się tylko nakręca.

U nas staranie trwa, jakby sie udało to drugi raz bede majówką,ale to się okaże po 25.08, czy przyjedzie @ czy nie,a mam jak w zegarku regularny.

Powodzenia w staraniach dziewczynywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.