Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

paulinadorota (offline)

23-07-2013 21:50:37

dolnoslaskie
Kasiulla to stre ovu,ja nie mogę być teraz w ciąży.Niestety


[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

24-07-2013 15:14:11

Gdańsk
Paulinko wszystko na to wskazuje że chyba w końcu się udało smiling smiley Dziś mam termin @ więc jeszcze wszystko może się zdażyć ale mam nadzieję że jednak nie przyjdzie. Mi też się wydaje że dwa testy się nie mylą ale dopiero 13 sierpnia lekarz potwierdzi mam nadzieję smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012

kropeczka24 (offline)

24-07-2013 20:35:13

Klonówka
fresilla kochana GRatuluję i trzymam kciukasy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:joliecouette::joliecouette:
paulinadorota jak się czujesz kochana już wszystko oki??

ja tu zaglądam od czasu do czasu ale martwa cisza mi odpowiada


/f2w3gox1jyuspnb2.png[/img][/url] [link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna_kasia (offline)

26-07-2013 09:42:30

kraków
fresilla gratulacjegrinning smiley

paulinadorota (offline)

26-07-2013 11:44:48

dolnoslaskie
Fresilla to jedna z lepszych wiadomości miesiaca,ba! Roku.Zacznijmy sie udzielać na forum,chciałabym wiedzieć na bieżąco co u Ciebie.
No i witam serdecznie Kropeczkę! ja jeszcze choruję ,ale juz zbliżam sie do finiszu tego horroru,rana zaczęła się goić (po 4 m-cach),wciąż jestem na L4,bo mam zakaz pracy,brzuch rozkurwiony okropnie,w sumie miałam 14 operacji pod narkozą,włosy mi wypadają,ale forma jest.Najważniejsze,że narazie nie grozi mi szpital a spędziłam w nim 32 dni w ciężkim stanie.teraz jestem normalnie na chodzie.jeśli chodzi o @ to ma sie zjawić 1go,ale wciąż wierzę,że los pozwoli mi na spokojną ciążę.


[link widoczny po zalogowaniu]

arya85 (offline)

26-07-2013 11:58:56

Świdnica/Legnica
A nam się chyba nie udało znowu.... Jeszcze mam niby czas do @,ale czuje,ze nic z tego.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anulka55 (offline)

26-07-2013 13:53:51

powiedzcie mi jeszcze baby jak ja mogę zmienić zdjęcie profilowe??? bo zmieniam a tu dalej to samo :/ tylko jak wejde w profil to pokazuje się to co chce :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

bursztynek25 (offline)

28-07-2013 09:35:50

Grzawa
Fresilla gratuluje smiling smiley ale wspaniała nowina :* smiling smiley ja jakos powoli sie załamuje bo czuje ze zas sie nie uda :/


[link widoczny po zalogowaniu]

fresilla (offline)

28-07-2013 10:11:01

Gdańsk
Anulka musisz wejść tak jak do podpisu - swój profil - edytuj - ustawienia forum - i tu zamiast podpis klikasz mój avatar i tam się zmienia. Tylko koniecznie wciśnij po zmianie zapisz. I witaj z powrotem smiling smiley

Bursztynku napiszę Ci to co jest wlaściwie wiadome od dawna ale jak się właśnie sama przekonałam jedyna droga do szczęśliwych dwóch kresek. Może się mylę ale półki miałam podejście że teraz się uda w tym miesiącu już muszę zajść na pewno się udało..... to właśnie wtedy nic z tego. Dopiero faktycznie się udało jak wyluzowałam tak w 200% ale powiem szczerze nie było to łatwe! Ale miałam podejście że tyle się nie udawało to czemu teraz ma się udać a zrobię ten test aby mnie nie kusil i tak będzie ujemny a ja będe spokojniesza.... Serio dziewczyny nie mam pojęcia jak to się dzieje że ta psychika nas tak blokuje że zwykłe myśli sprawiaja że nie zachodzimy w ciążę....
Bursztynku to że mi się udalo to prawdziwy cud i wiem że i dla Ciebie taki się zdarzy i to całkiem niedługo :joliecouette: ale podstawowa sprawa to nie myśleć non stop że teraz muszę być w ciąży, że ten miesiąc będzie mój.... raczej a co ma być to będzie trudno nie mam na to wpływu..... Zresztą podobną radę dawała mi zawsze Madia ale troszkę to trwało aż udalo mi się ją wcielić w zycie sad smiley Kochana będzie dobrze zobaczysz wykrzyknik Pamiętaj że jesteśmy z Tobą :joliecouette:

Dora oj nie mialam pojęcia że aż tak źle bylo! Na forum ucichłaś tak nagle myślałam że odpuścilaś sobie.... Biedna Ty nasza sad smiley Ale najważniejsze że już powracasz do normy i niedługo będziesz mogla ponowić starania smiling smiley Trzymam za Cibie kciuki abyś już zupelnie wrociła do siebie i abyś w najbliższym cyklu wraz z Bursztynkiem :joliecouette: cieszyla się dwoma cimnymi kreskami na teście ciążowym smiling smiley Trzymajcie się cieplutko i odzywajcie się choć raz na jakiś czas smiling smiley Wątek wciąż istnieje nie opuszczajmy go.... smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] Mój Aniołek [*]24.06.2012
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.