Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

Korneliaa (offline)

30-01-2015 01:02:22

Dziekuje kochane za cieple slowa. To dla mnie bardzo wazne w tym ciezkim okresie zaloby. Jednak wiem ze jestem gotowa pokochac kolejna kruszynke ... i myślę ze Igorek chcialby mieć rodzeństwo... będzie się opiekowal dzidziusiem <3

A co dziewczyny sadzicie o tych testach co wykrywają ciążę po 6 dniach. Jest sens robic.? Bo ja tak się nie mogę doczekac... w sobotę minie 10 dni chyba zrobię sobie rano. A co tam...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 01:05 przez Korneliaa.

pregnant (offline)

30-01-2015 07:14:34

Korneliaa
A nie wytrzymasz do dnia spodziewanej @ ? Bo czasami jest tak ze kobieta jest w ciazy a test wychodzi pozytywny dopiero po spoznionym okresie..na Twoim miejscu odczekalabym jeszcze.
No u mnie niestety przylazla łajza sad smiley nie zly kawal mi zrobil wczoraj ten test...smiling smiley ale chociaz przez 2 h czulam sie jak kobieta w ciazy żartowniś trudno trzeba zyc dalej byc silnym i nie poddawac sie...ale wiecie co przrz te dwa dni tak mnie wymeczyl brzuch ze dzis przyszla bezbolesnie..
Ide dzisiaj do gin i jej powiem wszystko chociaz troche sie boje bo mam wrazenie ze ona nie jest do konca normalna
Sarahia
A u Ciebie tam lekarz tez jest od wszystkiego???

Majena (offline)

30-01-2015 09:42:40

Darłowo
hej dziewczyny

nie zaglądałam, bo nie miałam czasu. Synek miał straszne kolki, związane z nietolerancją pokarmową, ma zmienione mleczko i kropleki i jakos dajemy radę. U nas jakos leci, niestety coraz bliżej do wyjazdu męża, i zsotaję sama z dzieciaczkamisad smiley Mały od wczoraj zaczął sie pięknie usmiechaćsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 09:44 przez Majena.

Luna21 (offline)

30-01-2015 11:01:52

Nowy Staw
Dzien dobry Kobitki!

Ja mam dziś wolne ale dużo pracy bo mama ma dziś urodziny i postanowiłam zrobic jej urodzinowa imprezkę niespodziankę smiling smiley tak wiec pięke tort gotuje i w miedzy czasie sprzątam a i będę zaglądać w przerwach do was winking smiley
Tak poza tym to chyba w tym cyklu ovu nie bedzie. Nie czuje wogole jajników. Jak zawsze cos mnie kłuje ciągnie lub boli to tym razem nic a nic i nawet trochu śluzu płodnego nie mam pomimo tego ze łykam wiesiołek w końskich dawkach smiling smiley no cuz next time smiling smiley

Majena ale ten twoj maluszek cie absorbuje smiling smiley przykrymi z powodu tej nietolerancji pokarmowej ale zobaczysz jak tylko uda sie dobrać odpowiednie mleko to juz bedzie wszystko super! No i nie myśl za dużo o czekającej cie rozłące z mężem tylko ciesz sie każda wspolńie spędzona chwila bo jak to moja kuzynka z uk mówi nie liczy sie quantity a quantity ( ilośc a jakość ) smiling smiley także życzę wam duzo fajnych chwil.

Pregnent to ci łajza z tej @ ale przegonimy paskude! Zobaczysz trzeba tylko wierzyć ze w końcu sie uda a tydzien szybko minie i znowu przyjemny okres staranek smiling smiley

Korneliaa możesz spróbować ale ja bym poczekała jeszcze trochę z tym testowaniem do dnia spodziewanej @. Wiem jak sie cieżko czeka i te dwa tygodnie zawsze sie strasznie dłużą ale ja wole poczekać i połudzic sie trochę pomimo ze wszystkie znaki mówią za każdym razem ze jednak sie nie udało .

Noreczka, Pauula a wy jak tam kochane tez takie zajęte dzieciaczkami ? Jak chłopaki rosną zdrowo? Pozdrawiam Was mamuśki forumowe bardzo ciepło !!!

Dziewczynki miłego dnia życzę!!!

sarahia (offline)

30-01-2015 11:40:26

Germany /Bc
Witam

luna usmialam sie, ze ja szalona, aaaa w zyciu, ja taka spokojna jestem az nuudna , takze nic z tych rzeczy . Super ze szykujesz niespodzianke dla mamy, piekne i wzruszajace...ja nigdy nie poznalam swojej, ale za too wiem jak cudnie i pieknie byc Mama! Za to Bogu dziekuje kazdego dnia patrza na moje cudne coreczki...Pamietaj zawze jest nazieja w cyklu, nawrt jak oznak brak..a tu psikus i 2krechy ujzysz piekne! Tego Ci zycze z calego serca....
pregnant u nas jest normalnie, tj lekarz od wzystkiego tylko rodzinny a reszta ma swoje specjalizacje....dentyta, ginekolog, itp....sluzba zdowia w D jest super, jestem zaowolona czy to o sprzet czy o lekarzy....
kornelia postaraj sie wytrzymac do 14dnia od owulacjinz testem, wtedy juz bezie wynik testu wiarygodny...wiem jak ciezko sie czeka, dlatego nie kupuje wczesniej testu i nie korci mnie aby go zrobic wczesniej...moze to jest sposob? Kup test jak juz bedzie ten czas do testowania....
duszek fajnie, ze tu z nami jestes smiling smiley jak sie czujesz?? Mysle ze juz bezie nam o wiele lepiej przyjmowac porazki gdy wiosna zaita, takze to mnie cieszy, bo piekne miesiace przed nami przeciez....cos milego napewno tutaj sie wydazy a i myli beda tez bardziej pogodne, gdy slonko przyswieci....My mamy tez inne plany jak sie nam nie uda z ciaza, takze i tak czeka nas cos fajegoooo i ciekawego w lecie....
madaja oj bieny Synek z tymi kolkami! Ty rowniez sie wymeczysz, oby juz nie dokuczaly Wam, odpedzamy kolki !

Moj bocian na suwaczku szuka pracy, takze dziewczyny ktora przygarnie biedne ptaszyskoooo.....lapcie te bociany, noo smiling smiley))))




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-30 11:42 przez sarahia.

Skarb15 (offline)

30-01-2015 15:56:25

Spisówka
Dziekuje kochane bardzo za miłe przyjecie , bo na innym forum na ktorym goscilam od parunastu miesiecy i po czasie wróciłam ale na inny watek , to dziewczyny na mnie na skoczyly ze wszystko sobie wymyslam ze jestem oszustka i wgl . byłam w szoku, a to po historii pewnej Moniki ktora ich oszukala a ja po tym sie pojawilam i stwierdzily ze jestem jedna i to sama osoba , masakra jakas ;O ja po prostu chcialam podyskutowac i wgl z innymi a tam takie rzeczy się dzieją . Nie wiem czemu to pisze ale chyba potrzebowalam sie wygadac.

A co do @ nie pojawil sie jak narazie dzisiaj mam nadzieje ze to cholerstwo nie przyjdzie grinning smiley

pregnant (offline)

30-01-2015 16:12:18

Sarahia
no u nas jest troche dziwnie bo tutaj gin prowadzil moja ciaze badal synka i mnie jak jestem chora
wrocilam od lekarza pobrala mi krew i powiedziala ze mam sie nie martwic ze moze byc to podwyzszona prl albo moze byc tak ze nic mi nie jest. Chociaz wkurzyla mine bo jak jej powiedzialam ze nie mam sluz plodnego tylko suchosc to ona do mnie ze mam sie tym nie przejmowac ....przeciez to nie jest normalne. 22 dc mam przyjsc na zbadanie progesteronu zeby sprawdzic czy mialam owulacje. Wyniki bede miala albo w poniedzialek albo w srode

Pirania13 (offline)

30-01-2015 19:18:43

Giebułtów
Hej Hej dziewczyny!!!

Ja dalej tu zaglądam, czytam na bieżąco i kibicuje każdej z Was!!!!! Nie pisałam ostatnimi czasy, bo nawet nie wiem co miałabym napisać. Ostatni tydzień to dla mnie straszne samopoczucie, całodzienne mdłości, wstręt do jedzenia czegokolwiek i wmuszanie na siłę posiłków ;( Wizytę u gina zaliczona. Maleństwo jest i czuje się dobrze. Serducho już biło jak szalone. A ja jak zobaczyłam tą maleńka kropę na monitorze tak się cieszyłam jak dziecko!! Uśmiech od ucha do ucha. Z resztą nie ja jedna, bo mój mąż też nie mógł się napatrzeć, na To małe cudeńko!!
Lekarz przepisał witaminki i Magne B6 na mdłości i zaprosił do siebie za dwa tygodnie. Karta już założona, część badań już zrobionych i czekamy na kolejną wizytę –może dostane już takie śliczne foto fasolki, na której już będzie konkretnie widać dzidziusia, bo narazie to mam taka małą kropę w dużym pęcherzyku smiling smiley
Duszek no widzę, że już zaglądnęłaś do wrześniówek smiling smiley Ja jeszcze poczekam te dwa tygodnie i dopiero przyłącze się do Was!
A Wy dziewczyny, zwłaszcza Ty saharia (bo musze to napisać i nie gniewaj się, ale niby się nie nakręcasz, nie nastawiasz a jednak mam wrażenie, że najbardziej się jednak nakręciłaś na szybkie powodzenie). Trzeba odpuścić i zająć głowę czymś innym – i będę to powtarzać do znudzenia każdej z Was!!!! Wiem to z własnego doświadczenia!!!
Pozdrawiam serdecznie i życzę udanego weekendu!

sarahia (offline)

30-01-2015 20:15:29

Germany /Bc
pirania milo, ze i Ty tu zagladasz, ciesz sie swoim stanem i fasolka...co do nakrecania, to jakbys nie zauwazyla, jestem juz Mama i mam co robic...takze nie pisz mi o nakrecaniu sie, bo tak nie jest...mam prawo wierzyc ze kazdy kolejny cykl, bedzie tym na ktory czekamy....poza tym pisalam, ze jestesmy 1szy raz w takiej sytuacji i mam prawo przezywac to, tak jak chce...a tutaj sie wspieramy a nie nakrecamy! Najwieksze emocje przyhodza w okolicy oresu i Ty to rowniez wiesz...czekalas tak samo jak kazda z nas...Tyle w temacie....




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.