Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

sarahia (offline)

25-01-2015 13:38:40

Germany /Bc
Witam ...dzis jakby lepiej bo bolu jakby mniej, tj tego napiecia przed okresem....moglam zjesc sniadanie nawet o normalnej porze, ale wcale mi lzej na zoladku nie jest...no coz juz coraz blizej jutra i wszystkiego sie dowiem, co mi jest i czy kupowac podpaski...bo nawet nic nie mam ....dzis mam 27dzien cyklu i to moj termin okresu, na razie ciszzzzzzza oby tak zostalo....

Witam nowe kolezanki na forum wczesniej nie czulam sie za dobrze dlatego mi umklo przywitanie....
Monique Wiesz co do cesarek, to powinna byc indywidualna decyzja, nikt Ci nie powie czy mozesz miec kolejna cesarke, tylko Twoj lekarz ginekolog! Ktory zbada Ie i wogole...ja jestem po dwoch cesarkach i w stalym kontakcie z moja lekarka, ktora nie widzi przeszkod abym miala jeszcze jedno dziecko, takze ja moge powiedziec tylko o sobie! Jestem spokojna bo w dobrych rekach jestem i ufam mojej ginekolog...oczywiscie powiedziala rowniez ze napewno orod bede miala przez kolejne cieie...i ja sie na to godze...Powiem Ci jeszcze ze przerwy miedzy kolejnymi cesarkami sa bardzo wazne i odstep powinien byc od 1,5-2lat tak najbezpieczniej dla Ciebie ...a o resze pytaj swojego lekarza...powodzenia




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-25 13:41 przez sarahia.

duszek03 (offline)

25-01-2015 15:10:37

Łódź
sarahia fajnie że się pojawiłaś smiling smiley mnie to wszystko pachnie jednym u Ciebie!

Monique niestety ja się zupełnie na tym nie znam więc się nie wypowiem, ale to co pisze sarahia brzmi rozsądnie - i tak zadecyduje lekarz. po cesarce jest przecież świeża blizna, która będzie narażona na mocne rozciąganie...


u mnie znów bez zmian, jak rano dziś miałam mniejsze mdłości tak teraz popołudniu nadganiam... apetyt mi się też dziś zwiększył, mogłabym jeść co godzinę eye rolling smiley
troszkę mnie martwi, że piersi mam lekko mniej opuchnięte i bolą mniej. sutki nadal tkliwe. mam nadzieję że to tylko zmiana ilości wody w organiźmie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kamisia_1989 (offline)

25-01-2015 21:41:21

Turek
A u mnie znowu pod górkęsad smiley
Musze sie wybrać do gina bo nabawiłam się jakiejś grzybicysad smiley nie wiem w jaki sposób. Znacie jakieś domowe sposoby na lagodzenie objawów???


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

noreczka (offline)

25-01-2015 22:42:23

Ostrowiec Świętokrzyski
Hej kobietki!!
U nas wszystko w porządku, Staś rośnie jak na drożdżach, waży już 6,5 kilo smiling smiley Umie się śmiać w głos, piszczeć z radości i złości. Mam teraz troszkę mniej czasu, bo próbuję oduczyć Stasia noszenia na rękach (ciocie, babcie...) i musze poświęcać mu bardzo dużo czasu kiedy marudzi niezadowolony, że nie jest na rękach smiling smiley
Trzymam za Was mocno kciuki!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

25-01-2015 22:50:31

Hej dziewczyny:-)
Ja postanowilam sie wyluzowac i nie myslec. Poszlismy wczoraj z mezem na kolacje, do kina, a pozniej na dyskoteke ;-)
Dokucza mi bol podbrzusza jak na @ ,ale jest duzo miejszy i klucie jajnika od czasu do czas..nie nastawiam sie kompletnie na nic. W piatek mam badania no chyba ,ze nie dostane w czwartek okresu, to bede musiala czekac do poniedzialku :-/.
Jesli chodzi o prl ,to mnie piersi nie bola i licze na to, ze jesli bedzie podwyzszona, to nie o duzo i szybko ja obnize lekami..ale ja moje szczescie napewno bedzie na odwrot ;-)
Bede miala chwile to poczytwam was bo teraz nie bardzo mam czas..buziaki

agnieszka00 (offline)

26-01-2015 09:29:01

Hej Dziewczyny jestem nowa ale postanowiłam napisać może lepiej mi się zrobi smiling smiley
Z mężem staramy sie o dziecko ponad 1 rok i nic sad smiley @ powinnam dostać 2 lutego i niestety czuje ją wielkimi krokami, że nadchodzi, okropny ból brzucha i jajników sad smiley
Dobrze, że są fora gdzie można z siebie to wyrzucić smiling smiley
Pozdrawiam

pregnant (offline)

26-01-2015 10:36:43

Sarahia
Co tam u Ciebie? Wiesz juz cos? Dawaj nam znac...:-)
Ja czuje ze u mnie nic z tego :-) byle do 29!

Nie wiem czy juz pytalam ,czy nie , ale chcialam was jeszcze zapytac odnosnie sluzu w srodku cyklu..jak juz pisalam okolo 10 dc do 18 dc od dwoch miesiecy nie mam sluzu..czy ktoras z was wie jakie powinnam zrobic badania zeby to sprawdzic z jakiego powodu tak sie dzieje? Moze z jakims hormonem jest cos nie tak? Jestem w tych sprawach zielona i jesli ktoras z was by ni udzielila info na ten temat to byla bym wdzieczna smiling smiley z gory dziekuje



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-26 10:55 przez pregnant.

przyszlamama123 (offline)

26-01-2015 11:05:43

Wąglin
Witam! jestem tutaj nowa. Z mezem staramy sie o dzidzie juz nawet nie pamietam od kiedy..;( w koncu stwierdziłam ze musi byc cos nie tak i poszlam do gina, a meza wyslalam na badania nasienia. Caly czas myslalam ze to ze mna jest cos nie tak, okazalo sie jednak ze to M ma problem z nasieniem....zalamka jak moj gin powiedzial ze sa male szanse ;( kazal mi kupic dla meza PROXEED PLUS, bierze juz 2 miesiace, a pod koniec lutego ma wybrac sie na kolejne badania nasienia...boje sie ze nic to nie dalo a lek nie kosztuje pare zlotych sad smiley. Z miesiaca na miesiac zyje nadzieja ze w koncu sie udalo ale @ wciaz przychodzi bez opoznienia. Najgorsze jednak jest to, ze wciaz kazdy pyta kiedy bedzie dzidzia a my w tedy przezywamy to strasznie bo przecie nikt nie wie jak bardzo bysmy juz chcieli miec malenstwo. Teraz mam dni płodne a jutro owulacje wiec oczywiscie starania na calego...Znowu nadzieja ze tym razem sie uda. A u was jak sprawa wyglada? Pozdrawiam cieplutko smiling smiley

Pirania13 (offline)

26-01-2015 12:18:18

Giebułtów
Cześć dziewczyny,

widzę tutaj wzmożony ruch smiling smiley ale to dobrze. Jak to już kilka razy zostało na tym foru wpomniane " W KUPIE RAŹNIEJ"!!!!!! Ja już w środe wizyta u gina i nagle ogarnął mnie dzisiaj strach czy wszystko z dzidzią wpożądku, czy sie dobrze rozwija, czy pęcherzyk rośnie???!!! Mam nadzieję że wszystko dobrze będzie!!

Witam nowe staraczki i życzę powodzonka.

przyszlamama123 Ciebie równiez witam i klila słów do Ciebie. Ja przed zafasolkowaniem cały czas obwiniałam tylko siebie, badałam się w każdym kierunku zwłaszcza, że mam endometriozę, a to utrudnia zajście w ciążę. Do głowy mi nie przychodziło, że z "żołnierzykami" mojego męża może być coś nie tak. I tak w listopadzie 2014 mój M zrobił badania i wyszedł grubo pod kreską. Wyniki kiepskie. Dostał kuracje witaminową(170zł za opakowanie) i tak juz po miesięcznym zażywaniu witaminek - udało się nam i teraz jestem w 6 tygodniu ciąży. Także nie trać wiary!!!! A na pewno się prędzej czy później uda!!!!
Trzymam mocno kciuki!!!

Pozdrawiam i życze miłego popołudnia smiling smiley

sarahia (offline)

26-01-2015 12:35:17

Germany /Bc
Witam ja juz z samego rana po wizycie u mojej ginki...jednak nadal nic pewnego, bo i badanie reczne i usg dopochwowe na tym etaie ciazy nie widac jeszcze...jedynie piekne duze jajo widac i tyle...moze rowniez ores przyjsc w kazdej chwili...takze ciagle pol na pol....nib wychodzi 4 tydzien u mnie , mam cierpliwie czekac i przyjsc znowuza 2tygodnie jak okresu nie dostane....A czue sie nadal paskudnie bole brzucha i sil brak, mdlisci ...jedynie lezenie pomaga....

pregnant jezeli chodzi o sluz plodny to ponic wiesiolek pomaga, na forum innym pisaky dziewczyny o nim....trzeba go pic tylko z poczatku cyklu do owulacji....pozniej juz nie....Tylko tyle wiem....

kamisia oj biedna, raczej do ginka sie wybierz bo nie wiem co pomoze innego na grzybice czy infekcje....szybciej Ci leki pomoga zwalczyc grzybice...

witam kolejne przyszla Mamy z nami, jak fajne ze ciagle nas tu przybywa.. Nie traccie nadziei bo zawsze jest iskierka, ze sie uda, tak myslimy i do przodu....

pirania spokojnie juz nielugo wizyta, napewno pecherzyk rosnie zdrowo, spokojnie. U mnie dzis tylko jajo na usg bylo widac...takze ciagle nie wiem czyvto wczesna ciaza 4tydzien u mnie na to wyglada....muimy uzbroic sie w cierpliwosc...




[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.