Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

Megi28 (offline)

17-05-2014 17:47:23

Konopki-Awissa
Hej
Witam sobotniesmiling smiley no pogoda się w końcu poprawiła, popracowałam dziś w ogródku i złapałam pierwszą opaleniznę. Kurczę po deszczu chwasty rosną jak nie wiem co i to bez żadnego nawozugrinning smiley, ale uporałam się z nimi.
Lunka kochana śniłaś mi się dzisiaj, że byłam na chrzcie twojej córeczki, więc może to dobry znak. Dużo o Tobie myślę, wiec stąd pewnie ten sen. Nadal przeganiam twoją @, a to, że w nocy 2 razy wstawałaś na siku, może być objawem ciąży i taką mam nadzieję. Informuj nas na bieżąco.
Anulla do wzięcia zostało mi już tylko 11 tabsów, prawdę mówiąc nie zastanawiam się co będzie potem, mam tylko nadzieję, że organizm i cykle szybko wrócą do stanu sprzed brania i endo tak szybko się nie obudzi. Co do ciąży to nie mam złudzeń, tabletki tak szybko cudów nie zdziałają, cieszę się ostatnimi dniami luzu, bo jak znam siebie to za parę tygodni znów będę fiksować. Zaczną się wizyty u lekarza, znów powrót do badań, buu, jak mi się tego nie chce.
Paulinadorota dzięki kochana, ja również serdecznie Cię pozdrawiam, ale obawiam się, że na dobre wieści z mojej strony będziesz musiała jeszcze troszkę poczekać.
Mika głowa do góry, nawet jak w tym cyklu się nie udało, to przyjdzie w końcu ten, który zaowocuje w fasolkę.
Miłego weekendu kobietki, ja uciekam na trening, o dziwo jeszcze mi się nie znudziłosmiling smiley

mamaMilusi (offline)

17-05-2014 18:27:48

Świdnica
Dzięki dziewczyny za wsparcie. Macie rację-nie wolno sie poddawać. Trzeba dalej walczyć. Tylko za bardzo sie to wszsystko przeżywa. Ja należę do osób,które za bardzo sie wszystkim stresują i stresuję sie nawet tym,ze musze znowu dzownic do lekarza i mówić mu o swoim problemie itp.

Ogólnie to mam doła. Od 2 dni u nas leje non stop. Oszaleć idzie w domu-tylko tv i komputer, dziecko wariuje,bo jej sie nudzi. Obłęd.

Gosiu dziwna ta nasza sytuacja. Nie rozumiem tej natury. Co nagle bezpłodna jestem. najlepsze ,ze z 1 bobo nie było żadnego problemu. Praktycznie odrazu zaszłam. Więc o co kaman? Zwłaszcza,ze teraz sie leczę.Czy ta psychika tak nas blokuje??????????????????

Pozdrowionka


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mgw87 (offline)

17-05-2014 19:05:18

Błogocice
mamaMilusi ja bym na Twoim miejscu chciała byc. Jakby nie było już jedno dziecko masz. Ja bym chciała chociaż to jedno... smutny
Luna 3mamy kciuki za Ciebie!


U mnie w piątek @ przybyła. Trochę mnie to zdziwiło że tak szybko. Zwykle moje cykle trwają 31 dni (ostatnio nawet 35!) a tym razem książkowo 28. I zaczynamy kolejny miesiąc starania. Gdzieś od tygodnia piję ten Infolic. Zobaczymy czy to pomoże. Za jakieś dwa tygodnie idziemy na badanie nasienia - po 3 miesięcznej kuracji .
Ostatnio jak rozmawiałam z mamą to powiedziała że śniło jej się że pojechałam do Wrocławia do kliniki leczenia niepłodności bo nie mogłam w ciąże zajść. Masakra!!! jak to usłyszałam to mnie zamurowało i pomyślałam sobie że oby to nie był sen proroczy. Moja mama nie wie nic o naszych problemach ale wiem że chciałaby żebym miała już dziecko bo to już najwyższy czas - za chwilę 30-tka stuknie. W życiu bym nie przypuszczała że będę mieć takie problemy. Wiem że najgorsza psychika. Choc się nie chce myśleć o dzieciach to się myśli. Staram się jak mogę - zaczęłam się odchudzać i głownie na tym się skupiam ale łatwo nie jest.

A Wy jak radzicie sobie żeby ciągle nie myśleć o ciąża ???

pauula228 (offline)

17-05-2014 19:33:28

poznan
hej
LUNA trzymam kciuki jeszcze mocniej
MAMAMILUSIE glowka do gory zobaczysz ze ci sie uda
MEGII super ze ten czas tak zlecial i jeszcze chwilke i zaczniesz staranka
a co do snow to w czasie staranek miala gupkowate ale te teraz to juz masakragrinning smiley
dzisiaj 3 razy poczulam kopniecia pierwszy raz takie mocne czuje sie dobrze zmeczenie nie mija juz odliczam dni do usg
nie poddawajcie sie trzymam kciuki


[link widoczny po zalogowaniu]

Madzik81 (offline)

17-05-2014 20:46:06

Gdynia
Majena gratulacje strasznie sie ciesze z Twojej fasolki jesteś juz spokojniejszasmiling smiley
MamaMilusi spokojnie bedzie dobrze staramy sie dalej nie poddajemy się nie jestes sama!!!
Reszte doczytam jak wrócę bo tu szaleństwo pozdrowienia z upalnego Egiptusmiling smiley

mika31 (offline)

17-05-2014 21:49:54

Bagno
Od kwietnia biorę luteinę bo miałam krótkie cykle 25-26 dni a owulacja była poźno bo w 16 dc. Moja gin powiedziała, że mam za krótką drugą fazę cyklu i dlatego przepisała mi luteinę. Mam ją brać od 17 dc przez 11 dni. W sumie to ja czuje ból jajnika już w 12 dc, więc nie wiem, może nie pękają te pęcherzyki. I tak jak piewrszy cykl z luteiną był piękny tzn. wydłużył mi cykl do 29 dni, żadnych plamień przed okresem jak zwykle. Tak ten cykl jakieś dziwne plamienia niby po owulacji której w ogóle nie czułam. A dziś choć dopiero 25 dc zaczęły mi się standardowe brązowe plamienia. Więc nie wiem co z tą luteiną, trochę mnie to podłamało. Martwię się, bo mam wysoką tendencję do robienia się torbieli. Już dwukrotnie byłam operowana, przy pierwszej operacji musieli mi usunąć lewy jajnik. Zobaczę jak w następnym cyklu. Jesli znów będą jakieś plamienia, to idę do lekarza.
Pozdrowienia dziewczyny!smiling smiley

uuntouched (offline)

17-05-2014 22:00:35

Bytom
Co tam u was kobietki? winking smiley Jak samopoczucie?
U mnie niestety kiepsko, wczoraj wieczorem po siusianiu zobaczyłam w muszli dziwne... 'coś' . Była to kuleczka śluzu - żelowatej konsystencji, na sobie miała czarną plamkę ok. 0,5 cm. Przestraszyłam się jak cholera, pooglądałam, pomacałam, nie wyciągnęłam niestety żadnych wniosków. A rano w toalecie nie miła niespodzianka... silne krwawienie, bardzo silne, zmieniam podpaskę i tampona co 2 godziny max, bo inaczej przemoknę. Nie wspominając, że @ przyszła na 3 dni wcześniej niż powinna, po raz pierwszy w życiu. Zawsze idealne co do dnia... No trudno, nie tym razem... Kolejne cykle czekają.
Idę poszydełkować winking smiley
Buziaczki ;*

P.S. Czy to mogło być poronienie? Bo od razu ta myśl przyszła mi wczoraj do głowy, zresztą mój facet podobnie zareagował. Pokazałam mu ten śluź, skomentował tylko 'a nie jest to... a nie nic' . Nie chciał mnie marwić, ale wiedziałam o co mu chodzi...

Kobietki, jeśli któreś zalegają w domu jakieś kartki urodzinowe, mogą być zapisane - niepotrzebne proszę o odzew, pilnie potrzebne do akcji winking smiley

mamaMilusi (offline)

18-05-2014 09:26:02

Świdnica
HEJ.
U nas w końcu nie pada. Ale mam dziwny okkres w tym miesiacu, moze po tych lekach. Taki śluz jakby z krwią. jutro dzwonie do lekarza i zobaczymy co dalej zaproponuje.

mgw87 mam dziecko, jednak boli to,ze nie wychodzi z drugim. I rozumiem Ciebie i dziewczyny, bo na pewno jestem w lepszej sytuacji od was, bo mam juz 1 skarba. Dlatego bardzo wam wspólczuję,ale na pewno każda predzej czy później bedzie miała dzidziusia.

Madzik81 wygrzewaj sie i zbieraj siły na staranka.

uuntouched dziwna sytuacja. Najlepiej spytaj sie lekarza czy to mogło być pronienie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

18-05-2014 11:54:26

Nowy Staw
Hej Dziewczynki!
Ja mam zamiar umówić sie na piątek do lekarza (mam nadzieje ze sie wcisnę ) bo @ nadal brak ale i jakichkolwiek objawów na fasolkę tez. Przegrzebalam trochę internet i wiele dziewczyn pisze ze to moze byc spowodowane zaburzeniami chormonalnymi co u mnie jest bardzo możliwe bo jako nastolatka miałam z tym problem. Mam tylko nadzieje ze to nic poważnego sad smiley
Megi moja mama tez walczy z chwastami na działaczce i myśle ze jesli jutro bedzie w miarę dobra pogoda to po pracy wpadnę jej pomoc. Chciałabym by twój sen był proroczym ale raczej nic na to nie wskazuje. Podlamalam sie tym trochę ale na szczęście nic jeszcze mężowi nie powiedziałam.
Mika no trzymam kciuki by ci sie już żadne torbiel nie zrobiła i by twój cykl w końcu sie uregulował.
Madzik korzystaj z pogody i urlopiku bo jak dzidzi bedzie to już bedzie trudniej o taka swobodę smiling smiley babcie sie dobrze i racja do nas bespiecznie !
Uuntouched współczuję ci bo sama bym chyba sie przeraziła widząc cos takiego. Nie mam pojęcia co to mogło byc ale ja na twoim miejscu zapytalabym lekarza chociaż z samej ciekawości. Tylko bez stresu i czekaj az @ sie skończy i do dzieła smiling smiley

Majena (offline)

18-05-2014 21:48:49

Darłowo
hej kobietki melduje ze zyje ledwo...wymioty mnie donijaja a jutro do pracy, nie mam na nic sily buzki


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.