Aktualnie starające się o dzidzie ..winking smiley

Wysłane przez marcelina1990 

gosia1991 (offline)

12-05-2014 21:23:35

Wilkowice
Luna 21 wiesz no nie wiem no bo się nie spotkałam z czymś takim,zawsze wiedziałam ze w dzien spodziewanej trzeba robić test.Może ona się pomyliła w wyliczeniach czy coś... No nie wiem a może ona ma rację.Ale lepiej w dzień spodziewnej robić,bynajmniej mi się tak wydaję.A powiedz kiedy masz dostać?

pauula228 (offline)

12-05-2014 21:59:12

poznan
witajcie
LUNA mi lekarz tez mowil ze lepiej robic w dzien spodziewanej @ ale czasami moze wyjsc wczesniejwinking smiley
dziewczyny ja mam takie koszmary ostatnio ze serduszko nie bije itd,budze sie w nocy zlana potem mam takie schizy az boje sie isc jutro do lekarza
MAMAMILUSI poczekaj jeszcze chwilke jesli jeszcze @ nie ma to jest nadzieja


[link widoczny po zalogowaniu]

Luna21 (offline)

12-05-2014 22:23:29

Nowy Staw
Gosiu tak gadaliśmy dziś bo ona mnie namawiała bym zrobiła test ale ja test zrobię dopiero jak @ mi sie spóźni conajmniej 3 dni zreszta w tym miesiącu to i tak test mi nie potrzebny. Ale w sumie jesli ma nie regularny cykl to mogło jej wyjść przed @ kto to tam wie .
Pauula wiele z moich kolazanek miało koszmary ciekawe dlaczego tak jest czy to chormony tak działają ... Nic sie nie bój twoje maleństwo na pewno ma sie dobrze i zobaczysz czy czekasz na córeczkę czy synka smiling smiley wszystko bedzie ok. Moja kuzynka była bardzo nerwowa w ciąży co złe sie na dzidzi odbijało i zaczęła ćwiczyć jogę dla ciężarnych i wiem ze pomogła ale szczegółów nie znam bo sie poklucilysmy i nie mówimy ze sobą ale moja mama sie tym bardzo ekscytowala smiling smiley moze warto by było byś cos popatrzyła w tym temacie na internecie

uuntouched (offline)

12-05-2014 22:55:03

Bytom
Trzeci dzień z rzędu temperatura 37,8 , piersi bolą, że jakiś koszmar....
Do @ równe 7 dni. Chyba najdłuższe w moim życiu ;p

Madzik81 (offline)

13-05-2014 06:34:37

Gdynia
Cześć dziewczynysmiling smiley
U mnie po starankach męża wymeczylam teraz zobaczymy czy bedą jakieś rezultaty!!!
Dzis na totalnego spontana ( w sobote zakupiona wycieczka) lecę na babski tydzien na urlopa wygrzac troszkę kości wiec nie będę myślec za bardzo czy @przyjdzie czy tez nie.
Jeszcze musze sie spakować zakupic drobiazgi i ziuuuu wiec od rana juz tu zaglądam smiling smiley
Majena trzymam za Ciebie kciuki :joliecouette: oby w czwartek wszystko było oka ale wierze ze Twoja fasolka rośnie i ma sie dobrze smiling smiley
Martucha Nio to widze ze dolegliwości ciążowe zaczęły sie na dobre miejmy nadzieje ze nie potrwają za długo !
Megi28 No tez sie cieszę ze dałam radę w biegusmiling smiley Teraz odliczamy Twoje ostatnie tablety i miejmy nadzieje ze staranka przyniosą upragnione 2 krechy!!!!
Gosia1991trzymam kciuki za te obecne starankasmiling smiley
Noreczka jak dobrze pamietam to chyba w tym tyg poznasz płeć dziecko No oczywiście o ile Maluszek będzie miał na to ochotę smiling smiley czekam na wieści .
mamaMilusi moze jeszcze nie wszystko stracone ja w 1 ciąży nie miałam żadnych objawów tzn nawet tych na okres ale jak zrobiłam test kilka dni wcześniej to wyszed negatywny i tez byłam przekonana ze nic z tego a jakie było zadziwienie jak @ nie przyszła i na 2 dzien wyszły 2 krechy .
paula28 od moich koleżanek tez slyszalm o tych nocnych koszmarach wiec chyba faktycznie te hormony ciążowe robią swoje!!!
Dziewczynki miłego dnia i tygodnia będę o Was myślec i jak tylko będzie okazja na pewno tu do Was zajrze bo tydz bez zagladania nie wchodzi w grę.
Buziakiiiiii smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

mgw87 (offline)

13-05-2014 07:58:03

Błogocice
Witam
To mój pierwszy komentarz, choć forum obserwuję już od jakiegoś czasu.
W końcu postanowiłam napisać i "wyrzucić" co nie co z siebie. Pokrótce
opiszę swoją historię. Od roku staramy się z mężem o dziecko. Jak do
tej pory nieskutecznie. Wcześniej przez jakieś 3 lata z małymi przerwami
używałam plastrów Evra. Plastry odstawiłam wszystko wróciło do normy.
Normalnie, regularnie miesiączkuję, mam objawy owulacji itd. Nie
liczyłam że uda się odrazu ale tak pół roku maks. Na początku
mierzyłam tempkę, sprawdzałam testami owulacyjnymi, liczyłam dni itd.
Strasznie się przy tym spinałam, duża presja itd aż w końcu
pomyślałam że może jednak coś jest nie tak choć nigdy nie
przypuszczałam że mogłabym mieć jakieś problemy. Wkoło pełno dzieci,
koleżanki w ciąży, presja otoczenia, kłótnie z mężem, obwiniane się
itd. Oczywiście byłam pod opieką lekarza. Badał mnie i mówił że
wszystko w porządku. Poza podstawowym badaniem ginekologicznym robił mi
jeszcze usg. Chciałam czegoś więcej żeby sprawdził hormony, zrobił
monitoring cyklu. Prosiłam go kilka razy ale mówił że to nie potrzebne.
W końcu się wkurzyłam i poszłam do innego, prywatnie. Ten również
zrobił mi usg ale już mi powiedział że mam dwurożną macicę i lekko
policystyczne jajniki. Powiedział że to może utrudnić zajscie w
ciążę. Zlecił mi badania: prolaktynę, progesteron w 21 dc, kazał
brać inofolic i trochę schudnąć bo mam lekką nadwagę. Fakt od czasu
kiedy zaczęliśmy się starać regularnie tyłam, w sumie 15 kg mi
przybyło. Ogólnie doktor chce sprawdzić czy faktycznie mam tą owulację
czy nie. Do tego jakby było mało mój mąż zrobił badania nasienia,
które wyszły dużo poniżej normy. Mąż jak był nastolatkiem miał
świnkę, której powikłaniem było zapalenie jednego jądra. Byliśmy
już u androloga przepisał mu 3 miesięczną kurację clostybeghyt,
bromergan i euthylox (chyba tak się to pisze). Za ok 2 tygodnie idziemy
znów zbadać nasienie. Mąż ogólnie czuje poprawe (mówi że jakby
nasienia było więcej i wychodziło z większym ciśnieniem) Lekarz
mówił że ta kuracja ma spowodowac przejecie funkcji przez zdrowe jadro
do produkcji odpowiedniej liczby plemnikow. Mam nadzieje ze wyniki sie
poprawia ale boje sie tego badania.

Dziewczyny powiedzcie czy któraś z Was też miała takie problemy. Czy
jakąś kuracją udało się poprawić nasienie męża. Czy ten inofolic
faktycznie może pomóc. Czy wzrost wagi w ostatnim czasie mógł być
przyczyną pcos. czy spadek wagi może pomóc. Proszę o opinie. Pozdrawiam Jula 28

mamaMilusi (offline)

13-05-2014 09:18:40

Świdnica
Madzik81 i dziewczyny troche mnie pocieszylyscie,ale raczej nie mam nadziei. Okresu jeszcze nie mam,cyce bolałe,ale to raczej na okres. No nic co ma być to będzie.

mgw87 niestety nic nie wiem o tym co piszesz. No ,ale mąż to jedno,a sprawdził tobie czy masz tą owulację czy nie.

Majena jak tam??

Mój chce jechać 1.06 do Chorwacji,a mi sie nie chce. Nie mam humoru i ochoty na nic. Bylismy w tamtym roku i nie mam chęci znowu jechac. Zwłaszcza,ze bylismy na Wyspach nie dawno. Zreszta jakbym byla w ciazy to nie pojedziemy,ale znowu lipa.
Za 10 dni moja córcia kończy 3 latka. ale zleciało. Chcialam dla niej braciszka lub siostrzyczke,a tu nie wychodzi.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

martucha_91 (offline)

13-05-2014 09:43:44

Lębork
mgw87- witam Cię. Ja mam policystyczne jajniki i z tego co wiem na ten temat to charakterystyczne jajniki, nieregularne miesiączki to są pierwsze objawy. Ja też przerabiałam lekarza, który mówił że wszystko jest ok, a jak zmieniłam lekarza to na pierwszej wizycie dowiedziałam się że lekarz podejrzewa policystyczne jajniki już po wykonaniu usg. Co prawda ja też mam nadwagę (ale jest bardzo wysoka więc tego aż tak nie widać) ale lekarz sam mi mówił ze kobiety które mają PCO całe życie spędzą na diecie, bo ciężko nam schudnąć i ciągle trzeba się kontrolować żeby utracone kg nie wracały ;/ Nie ma lekko... Sama ciągle byłam na jakiś dietach ale gdy tylko trochę odpuszczałam to tyłam i wcale nie było tak że dużo jadłam po prostu tyłam ;/ Lekarz chciał żeby schudła i starałam się ale czasem było tak że jak chudłam to wyniki wcale się nie polepszały a jak przybrałam to miałam regularnie @ i tak w kółko, ale to i tak nie zmniejsza faktu, że spadek wagi jest jak najbardziej pożądany. Polecam Ci kontrolowanie swoich hormonów nie jest to takie ale wtedy jest wszystko jasne. Skoro lekarz chce sprawdzić czy masz owulację to zapewne przeprowadzi stymulację owulacji (ja dzięki temu jestem dziś w ciąży). Wtedy będzie wiadomo jak to u Ciebie wygląda. Co do poprawy nasienia to mój mąż miał bardzo dobre wyniki więc nie wiem z własnego doświadczenia jak to jest ale czytałam o tym że możliwa jest poprawa nasienia przy stosowaniu różnych leków dla mężczyzn więc na pewno będzie dobrze nie martw się winking smiley)


Majena- już nie mogę się doczekać Twojej wizyty u lekarza winking smiley Moja już dzisiaj winking smiley

Megi81- zazdroszczę wyjazdu winking smiley Wypocznij i zrelaksuj się winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Majena (offline)

13-05-2014 13:53:59

Darłowo
Hej dziewczyny
Jakoś ostatnio brakuje mi energii wieczorem, nie mam siły oglądać tv, ani zaglądać do neta…W prac dużo roboty, mam nadzieje na to przeniesienie, i na jakaś sensowną umowę która by mnie zabezpieczyła, chociażby na okres próbny… Czekam do tego czwartku, na szczęście jeszcze 2 dni, i się wszystkiego dowiem, będę mogła się zacząć cieszyć

Paulla współczuję koszmarów, z córcia tez tak miałam, ale to chyba dlatego że te całe 9 miesięcy to przeplatanka radości i strachu…tym bardziej jak ktoś ma za sobą smutne przejścia.

Mika to może być wszystko, także tzw. Plamienie implantacyjne…bolesne piersi pojaiwaja się także przy zaburzeniach hormonalnych, ja tak miałam przez ostatnie kilka mies.

Megi dzięki, ja tez się niecierpliwie, ale jakos mi raźniej z wami

Martucha oj biedulko ty;/współczuję wymiotów, kup sobie jakiś nawadnaijacy płyn w aptece żeby się nie odwodniła, takie cos jak dla maluchów aminodral, czy hydronea, po każdych wymiotach powinno się to wypić, żeby wszystko wrocilo do normy, i jakoś przytłumi te wymioty…Czekam na twoje wrazenia z wizyty powodzonka

Anulla wspólczuje chorby, czas same kody pod nogi. Co do niedowierzania, naprawdę po takim czasie myślę że to jakiś psikus organizmu…heehe ale na pewno nie


Mamamilusi może jeszcze z awczesnie na test, tak mi nie pekały pęcherzyki, dostawałam zastrzyki z pregnylu, ale jak pęcherzyk nie peknie to się czuje, boli brzuch. Z dzidziolkiem na pewno wyjdzie, mam nadzieje ze jednak ten ból pirsi zwiastuje cos innego niż @smiling smiley

Luna biedulo co cie tak męczy, podejrzane to…;P co do testu, ja robiłam w 26 dc, ale ze względu na to ze owulka była w 12 dc, wiem ze z córką wyszedł mi jeszcze wcześniej

Madzik super miłego wypoczynku zyczę:0 a gdzie wypadzik?

Mgw witaj, mogę powiedzieć tylko tyle że słyszałam ze spadek wagi ciała nawet o ten 1 kg, może sprawić ze wszystko wróci do normy. Dobrze ze w w końcu jesteś pod opieka dobrego lekarza.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

noreczka (offline)

13-05-2014 14:25:22

Ostrowiec Świętokrzyski
Madzik81 tak, w piątek o ile dzidzia zechce to może poznam płeć smiling smiley Napiszę Wam smiling smiley
mamaMilusi póki co jeszcze czekajmy, może akurat smiling smiley Słyszałam, że niektórym test wychodził negatywny do kilku dni po spodziewanym terminie @. Wszystko zależy od organizmu.
Witaj mgw. Co do wagi to owszem, spadek moze pomóc. Trzymam kciuki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.