Chcę zostać mamą jeszcze w 2012 rokusmiling smiley

Wysłane przez SlodkoGorzka26 

anka123 (offline)

17-05-2012 18:20:49

szczecin
hej,
piszecie, że mierzycie sobie temperaturę w trakcie cyklu,w trakcie owulacji jest wyższa tak? ale ta różnica jest znaczna?przecież człowiek nie ma ciągle temp. 36,6. mój cykl trwa 25 lub 26 dni to znaczy,że owulację mam 12,13 dnia? im więcej czytam o tym w internecie tym mniej wiem.

czy używałyście kiedyś testów owulacyjnych?ile kosztują?

confused smiley

darinka216 (offline)

18-05-2012 11:57:51

gubin
Witam Was dziewoszkismiling smiley
Co Wam powiem to Wam powiem, ale i tak Wam powiemsmiling smiley jeste dzis tak wku****a ze hej. Drugi weekend z rzedu nie mam meza w domu. Utknął w Anglii i nie maja dla niego ładunkusad smiley Juz nie chodzi o to ze mam płodne teraz- kij z tym ale odólnie! Dziecko moje juz tak płacze za tatą ze szok. co telefon co dzwonek do drzwi to krzyczy o tata!! a jak usłyszy lub zobaczy ze to nie on to jest straszny ryk.Ja juz nie wiem co robic, umowa w jego pracy byla inna a tu widze ze taj w h**a lecą z pracownikami ze mala baniasad smiley Mnie samej sie wyczc juz tak chce, a najgorsze z enie mam sie komu wygadac wiec bardzo mi przykro ale spadło na was i na fo... mam nadzieje ze nie bedziecie mialy mi tego za złe?sad smiley

Kolezaka chce mnie na spacer z dzieckiem wyciągną ale mi sie tak nie chde... wogóle nic mi sie nie chce....;(

Odpisze Wam moze wieczorkiem bo teraz to nie mam checi aln siłsad smiley I przepraszam ze tylko o sobiesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kawcia (offline)

18-05-2012 13:40:54

Witajcie!
DARINKA juz pisalam ,ale powtorzę to tyle razy ile trzeba: to forum sluzy do tego aby sie wspierac.I nie musi to byc koniecznie związane z zajsciem w ciąze.Jesli sa problemy,smutki ,to jesli tylko macie ochotę to piszcie ,piszmy wszystkie ,jak bedziemy mialy gorszy dzień.Moja droga coz ci napisac...Rozumiem Twoje zdenerwowanie..nie widujesz za duzo męza i stąd to wszystko.Nie tylko Ty tęsknisz za nim ale tez Wasze dziecko.Skoro warunki umowy byly inne ,a oni lecą w h...z pracownikami ,to oni pracownicy ,nie mają zadnych praw ? Oj ale dzisiaj to jest porąbane ..pracodawca nie liczy się z pracownikiem..ręce opadaja niestety.Kochana bądz dzielna ,wytrzymaj jeszcze,a jak mąz przyjedzie to porozmawiajcie,powiedz mu o tym wszystkim co Cię boli ,denerwuje.A czy zmiana pracodawcy wchodzi w grę?Moze w innej firmie mają lepsze warunki pracy? Wiem ,ze nie jest to takie proste w dzisiejszych czasach,kiedy tak cięzko o pracę.
A co do spaceru to moze warto się trochę przespacerowac,odetchnąc swiezym powietrzem.Trzymaj się mocno i pisz co i jak.


: )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-18 13:44 przez kawcia.

kawcia (offline)

18-05-2012 13:42:45

Pozdrawiam i pytam gdzie reszta?
A u mnie nic nowego,więc nic nie piszę .Pa kochane.


: )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-18 13:43 przez kawcia.

anka123 (offline)

18-05-2012 13:45:11

szczecin
oj darinka ciężka sprawa, wiem co czujesz. ja z moim mężem jesteśmy jak dwie kaleki.bez siebie ani rusz. w zeszłym roku wybrał się z kolegą do austrii motocyklami (ja na motorze mogę wytrzymać góra godzinę,więc pojechał z kolegą)na tydzień, ale tak tęsknił,że wrócił trzeciego dnia.jeden dzień podróż w tamtą stronę, jeden dzień w górach i kolejny dzień w podróży powrotnej.wszyscy mówią, że wariat,niektórzy pukają się w głowę,ale oni chyba tak nie kochają skoro nie rozumieją.
współczuję wam, że twój mąż musi pracować daleko od domu.ale czasami nie ma innego wyjścia.
musisz sobie znaleźć jakieś zajęcie żeby nie myśleć.ale za to jak wróci to będzie sielanka :romantic_dinner:
trzymaj się!!

kaja_kos (offline)

18-05-2012 14:34:03

Cytuj
anka123
hej,
piszecie, że mierzycie sobie temperaturę w trakcie cyklu,w trakcie owulacji jest wyższa tak? ale ta różnica jest znaczna?przecież człowiek nie ma ciągle temp. 36,6. mój cykl trwa 25 lub 26 dni to znaczy,że owulację mam 12,13 dnia? im więcej czytam o tym w internecie tym mniej wiem.

czy używałyście kiedyś testów owulacyjnych?ile kosztują?

confused smiley
anka123 - temperatura PO owulacji wzrasta i utrzymuje się tak do końca cyklu (do kolejnej miesiączki). Zazywczaj widać dość wyrażny skok temperatury (min. 0,2 stopnia) i widać że przed owulacją były niższe temp a po owulacji już wyższe. Ja tak zaszłam w pierwszą ciążę. Mierzenie temperatury jest najbardziej wiarygodną metodą potwierdzenia wystapienia owulacji (oczywiście pomijając sposoby lekarskie np. monitoring cyklu..). Temperaturę trzeba mierzyć rano, po przebudzeniu zanim wstaniesz z łóżka. Mozna to robić w ustach, w pochwie, albo czasami nawet dziala pod pachą (moja koleżanka mierzyla i widziała skok, ale ogólnie pachy nie są polecane).
Na innym wątku jakiś czas temu zamieściłam link z wejściówką do nowego bardzo fajnego portalu, który interpretuje na bieżąco wprowadzaną temperaturę i inne wskażniki płodności (np. śluz lub testy owulacyjne) i powiadamia o dniach płodnych. Sprawdza również prawidłowość cykli. Bardzo ładnie zrobiony. Dużo dobrego info o staraniu się o dziecko.

[link widoczny po zalogowaniu]

Powodzenia!

kaja_kos (offline)

18-05-2012 14:38:47

Cytuj
anka123
hej,
piszecie, że mierzycie sobie temperaturę w trakcie cyklu,w trakcie owulacji jest wyższa tak? ale ta różnica jest znaczna?przecież człowiek nie ma ciągle temp. 36,6. mój cykl trwa 25 lub 26 dni to znaczy,że owulację mam 12,13 dnia? im więcej czytam o tym w internecie tym mniej wiem.

czy używałyście kiedyś testów owulacyjnych?ile kosztują?

confused smiley

Jeszcze jedno - jeśli Twój cykl trwa 25-26 dni to wcale nie znaczy że owulacje masz 12-13 dnia cyklu. Bez monitoringu cyklu lub pomiaru temperatury nie jesteś w stanie wiedzieć kiedy owulacja wystąpiła i czy wogóle była. Zajrzyj na tą stronę którą podałam, tam wszystko Ci się rozjaśni.

Testy kosztują około 20 zł, zależy od marki.

anka123 (offline)

18-05-2012 15:09:59

szczecin
dziękuję kaju za odpowiedź, bardzo fajna ta stronka.na pewno będę ją odwiedzać i zacznę mierzyć temperaturęsmiling bouncing smiley

gosiaaaaD (offline)

21-05-2012 11:31:12

Środa Wielkopolska
witam dziewczyny smiling smiley nio umnie niestety ale@ się pojawiała kolejny miesiąc nie udany sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Alexast (offline)

21-05-2012 11:41:31

Kędzierzyn-Koźle
ania123 - jeśli chodzi o wykresy to polesam stronę www.skarbmamy.pl rejestracja jest darmowa. Jest też forum (też tam piszę) i można się dużo dowiedzieć, odnośnie mierzenie tempki, hormonów, badań itd ogólnie full service winking smiley
gosia - nie dołuj się, prędzej czy później się uda
ja trochę wyluzowałam. ale tylko trochę! zobaczymy co mi ten cykl przyniesie smiling smiley dzisiaj mam 23dc i mam duuuużo śluzu. Oby to był dobry znak smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545912, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.