Chcę zostać mamą jeszcze w 2012 rokusmiling smiley

Wysłane przez SlodkoGorzka26 

Alexast (offline)

07-05-2012 14:03:44

Kędzierzyn-Koźle
Cześć laseczki smiling smiley widzę, że przybyło nam koleżanek... witam wszystkie
Ja od 9ciu dni łykam ten estrofem i mam nadzieję, że mi to pomoże. Jeszcze 5dni muszę go brać, potem dzień przerwy i od 16dc duphaston smiling smiley Oby tym razem się udało, bo 20tego moje kochanie jedzie na miesiąc w delegację. Pewnie się nie uda, bo tylko cud tu pomoże, ale jakoś mam ciągle nadzieję

ania123 - moim zdaniem powinnaś już robić badania, twój mąż również. Nie ma na co czekać i marnować czas smiling smiley

Kawcia co tam u ciebie???


[link widoczny po zalogowaniu]

anka123 (offline)

07-05-2012 17:07:52

szczecin
no i mnie znowu dopadła @. jak ja jej nienawidzę!!!! w dwa pierwsze dni tak się męczę, że bez tabletek przeciwbólowych nie da rady.aż strach pomyśleć jak boli poród eye popping smiley niektóre z Was to przeżyły, podobno po pierwszym porodzie łatwiej znosi się @. czy to prawda? ak radzicie sobie z bólami i ogólną niedyspozycją?zarumieniony

anka123 (offline)

07-05-2012 17:16:12

szczecin
dziewczynki a a propos badań to jakie powinniśmy z mężem zrobić? wszystkie pewnie odpłatnie? jakie to koszty? mój lekarz uważa,że za wcześnie na badania a my to już rok się staramy..:bebe:

kawcia (offline)

07-05-2012 17:17:59

Hej!
Alexast pytasz co u mnie? Ogolnie dobrze ,jakos leci do przpdu.Dzięki,ze pytaszsmiling smiley
Anka 123 mnie rowniez dopadla @ .I tez mnie denerwuje to ,ze bez tabletek u mnie się nie obejdzie bo boli,ze zwariowac mozna.Ja tez slyszalam ,ze po pierwszym porodzie nie ma takich problemow,moze wypowiedzą sie kolezanki z dziecmi?smiling smiley
Ja sobie radzę glownie za pomocą tabletek.Nie chce sie nimi faszerowac ,ale co mam zrobic to nie wiem.Na mnie nie dzialają zadne cieple oklady,więc co mi pozostaje..tabletki.I pomaga tez jak polozę sie w miare wygodnej pozycji i tak lezę i czekam ,az przejdzie.
A tak poza tym to zimno sie zrobilo nawet.Jestem w domu a zimno mi ,ze hej.
Alexast trzymam kciuki,zeby sie wam udalo !!Pozdrawiam wszystkie babeczki papa.


: )

kawcia (offline)

07-05-2012 17:19:00

Ps.za wszystkie trzymam kciuki oczywisciesmiling smiley


: )

zoska_toska (offline)

07-05-2012 17:33:29

Hej dziewczyny smiling smiley 04.05 powinnam dostac miesiaczke, ale zamiast jej mam bialt sluz, czy moge byc w ciazy ??smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kawcia (offline)

07-05-2012 19:51:52

Ania 123 ,więc jesli chodzi o badania to nie za wszystkie trzeba placic.Wiesz to lekarz powinien Wam powiedziec dokladnie co i jak.Dziwna reakcja lekarza.Rok staran to juz jak najbardziej mozna robic rozne badania.Przede wszystkim jesli chodzi o męza ,to badanie nasienia .Jesli chodzi o Ciebie to zrób sobie cytologię,badanie ogolne krwi,ob,mocz,zrób rowniez hormony ,tsh w pierwszej kolejnosci ,bo bywa ,ze mamy zaburzenia tarczycy nawet o tym nie wiedząc,a od tego tez duzo zalezy.Te wszystkie badania oprucz badania nasienia (o ile się nie mylę z tym nasieniem) są na kase chorych.To tyle chyba ...jak cosik mi sie przypomi to dam znac.Paaa


: )

kawcia (offline)

07-05-2012 19:53:32

Zoska-toska hmm,no nie wiem,zrob test jesli masz jakies podejrzenia,ze moglo sie udacsmiling smiley


: )

anka123 (offline)

07-05-2012 21:43:22

szczecin
zoska leć do apteki po test i daj znać!!!

Alexast (offline)

08-05-2012 08:54:06

Kędzierzyn-Koźle
anka123 - tak jak Kawcia pisała, trzeba zbadać nasienie męża, ja badałam Lh, FSH, prolaktynę estradiol i to w 3dniu cykly zapłaciłam 120zl w 19 dniu cyklu badałam progesteron TSH, T4 estradiol.
Mój jeszcze nie badał nasienia, ale muszę go jak najszybciej pogonić, choć wiem, że we mnie tkwi problem - niestety sad smiley biorę teraz hormonki i liczę na cud w tym cyklu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.