Chcę zostać mamą jeszcze w 2012 rokusmiling smiley

Wysłane przez SlodkoGorzka26 

anka123 (offline)

02-05-2012 17:13:17

szczecin
hej
dziękuję darinka216 za odpowiedź.
mam 28 lat, w związku jestem 10 lat a po ślubie 3 (razem mieszkamy od 9 lat także znamy sie jak łyse konie). mąż starszy ode mnie o 6 lat, także jesteśmy dojrzałymi ludźmi, którzy dorośli do tego aby mieć dziecko (tak przynajmniej nam się wydaje).oczywiście przeraża nas odpowiedzialność,finanse itp.myślę że tak jak wszystkich odpowiedzialnych ludzi, ale taka kolej rzeczy...
to że nie można ciągle myśleć o dziecku to ja to wiem, bo słyszę to na każdym kroku.tylko niech ktoś mi powie jak to zrobić??
ciągle sobie przemawiam do rozsądku, że w życiu nie ma tak, że coś się chce i to się ma, że nie da się wszystkiego zaplanować, że powinniśmy się wyluzować ja to wszystko wiem, ale mój mózg nie przyjmuje tego do wiadomości..

nator1 (offline)

02-05-2012 21:31:34

Toruń
Witajcie Kobietki,

wpadam do Was po prośbie. Biorę udział w konkursie brzuszkowym i bardzo potrzebuję głosików. Głosuje się na Facebooku prze "Lubię to"
Moje zdjęcie to zdjęcie nr 4 (mam fioletową bluzeczkę i włosy w kokspinning smiley sticking its tongue out)
Proszę, zajmie Wam to chwilkę a dla mnie jest to ważne!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

Z góry bardzo dziękuję.
ciąża


KACPER!!! grinning smiley 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia
[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kawcia (offline)

03-05-2012 09:50:41

Witajcie smiling smiley)
Anka123 witaj w naszym gronie!
Pisz co ci bedzie na serduchu lezalo,po to tu jestesmy ,zeby sie wspierac i sobie pomagac smiling smiley
Oj cosik malo zaglądacie,ta pogoda tak chyba pozytywnie na Was dziala co? Korzystajcie kochane,bo np.u mnie ciemne chmury wyszly i wygląda jagby miala byc burza ..ok pozdrawiam was mocno i idę sniadanko szamac. Pa.


: )

justyna0381 (offline)

03-05-2012 20:13:46

wejherowo
Moje kochane E-przyjaciółeczkismiling smiley

Adrian dziś w pracy a do mnie przyjechali rodzice, i pojechaliśmy sobie nad jeziorko. Było super, pogoda sierpniowa , Łucja się dotleniła tym bardziej że już jutro ma być brzydko i ma padać. Ogólnie dzień bardzo fajny.
A z nowości to tyle że podjeliśmy dziś z mężem uważam ważną decyzję, może dla mnie nie najlepszą bo wciąż się gryzę w środku czy decyzja jest słuszna, ale podjeliśmy ją jednak wspólnie . A więc zaprzestajemy starań o rodzeństwo dla Łucji. Może kiedyś za kilka lat, teraz nie. Bardzo byśmy chcieli drugie dziecko ale rozważając wszystko co się teraz w naszym życiu dzieje nie możemy sobie na to pozwolić. Adrian ma nie stabilną pracę, są lepsze ale i gorsze miesiące a i tak lecimy z miesiąca na miesiąc, nic nie możemy odłożyć. Adrian i tak się łapie dodatkowych prac ale to wszystko kosztem czasu jaki mógłby spędzić z nami. Jeśli zaszłabym w ciążę znowu koszt mojego leczenia miesięcznie wynosiłby 300-500 zł. Tak jak było z Łucją, a do tego i tak opłat cały czas nam przybywa , nic do przodu. Niestety. Smutno mi że tak nam się na razie życie układa ale dziękuję Bogu że mamy Łucję, nasze wymarzone słoneczko. Więc my na razie odpuszczamy ale marzenia zostają....może kiedyś......

Ale dziękuję Wam za to wsparcie jakie miałam od Was i Obiecuję śledzić Wasze posty. Trzymam za Wszystkie gorąco kciuki.
Będę wpadać, a link do tej strony cały czas zostanie w mojej zakładce,, ulubiomych" . BUŹKA i do usłyszenia smiling smiley

darinka216 (offline)

04-05-2012 13:06:19

gubin
Witam pochmurny dzien za zachodzie Polskismiling smiley
Justynka! pewnie cieżko Wam było podjąc taką decyzje i jestem pełma podziwusmiling smileywidac ze macie wszystko przemyslane i racjonalnie patrzycie na przyszłosc...Wiec pozostaje mi życzyć Wam zeby wszysko ułożyło sie wak jak sobie tego marzycie i jak przyjdzie czas to zebyć zaszła w ciąze bez wiekszych problemówsmiling smileyAle nie opuszczaj nas! i dopinguj pozostałym w miare mozliwosci oczywisciesmiling smiley

Ja dzis dostała @! wiedzialam ze przyjdzie wiec rozczarowania nie bylo. Ja daje sobie czas do konca roku, jezeli do tego czasu nic nie wyjdzie to pójde do lekarza...A na razie to tak na lajcie, na spontana a nóż widelec cos wyjdzietongue sticking out smiley

Lece dzis odwiedzic nowy sklep o twarty u nas a mialowicie Pepco! bardzo sie ciesze z tego sklepu bo są tam fajne rzeczy po niskich cenach i nawet dobrej jakosci.

A póki co ide dac córce jesc bo wstała z południowej drzemi( spała od 11) i bedziemy czekac na meza bo pojechal do roboty auto robic, bo gdzies tam ma lampe wybitą... a wieczorem na imieniny jego siosty.

Miłego weekendu kochane!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kawcia (offline)

04-05-2012 13:52:07

Witajcie smiling smiley
JUSTYNKA rozumiem Waszą decyzję bardzo dobrze.Wiem,ze jak z finansami bywa róznie ,to jest to duzy stres i niepewnośc.Dzisiejsze czasy niestety są brutalne jesli chodzi o pieniądze i dobrą pracę.A o śmieciowych umowach to juz nawet nie ma co pisac,szkoda nerwów.
Zyczę Wam kochana ,aby wszystko układało się po Waszej mysli.A Ty abys zaszla w ciąze kiedy juz uznacie ,ze jest lepsza sytuacja.Najwazniejsze jest jak napisalas,ze macie juz jedno upragnione szczęscie .I moja droga nie tylko obiecuj sledzić nasze forum ,ale i pisac na nim.Pisz co u Was.Juz przyzwyczialam sie do Twojej obecnosci na forum,więc nadal zostań z nami smiling smiley
Darinka ja tez bardzo lunie sklep Pepco.Ceny są przystępne ,a i jakosc dobra.Milego wieczorku na urodzinach.
Pozdrawiam serddecznie wszystkie dziołchy.


: )



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-04 13:52 przez kawcia.

anka123 (offline)

04-05-2012 16:43:02

szczecin
cześć dziewczyny,
jestem tu dopiero od kilku dni, ale bardzo mi się tu podoba. bardzo fajne jest to, że tak się wzajemnie wspieracie,ale też gadacie o pierdołkach,bo czasem i to pomaga.żartowniś u mnie na razie nic się nie zmieniło i też spodziewam sie @, chyba że tym razem się zdziwie spinning smiley sticking its tongue out zoaczymy. pozdrawiam i życzę miłego weekendu

aisha26 (offline)

04-05-2012 18:32:30

Zabrze
Hejowinking smiley witam was w ten deszczowy dzień...troche popadało ochłodziło się...jak dla mnie lepiej, bo w te upały nie dało sie wytrzymac w pracy!
Justynka - wiem co przeżywasz. My z mężem też musialiśmy odłożyc decyzję o pierwszym dzieciątku, bo zaraz po ślubie mąż nie miał pracy a moje dochody wystarczały ledwo na nasza dwójkę. We wrześniu mijają dwa lata od naszego ślubu więc postanowiliśmy się zacząc znowu starac. Mamy odłożone trochę gotówki, mąż pracuje, wiec kiedy jak nie teraz?:>
ale wiem jak ci trudno!
Pozdrawiam pozostałe dziewczętatongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kawcia (offline)

04-05-2012 20:01:32

Hello wieczorkiem!
Aishacieszę,sie bardzo,ze Ci sie tu podobahot smiley
To wazne aby się wspierac w roznych chwilach naszego zycia.Ale tez pisac o pierdolkach.Czyli podpowiedz co na obiadek zrobic(hmm to moje częste pytanieLOL) co porabiacie ,jak spędzacie dzień,co Was zdenerwowalo ,ucieszylo itp itp.A tak swoją droga ,to oby @ się u Ciebie nie zjawila.Ale jak juz przylezie ,no to coz,niech zrobi swoje i uciekagrinning smiley uda sie ,nie teraz to nastepnym razem.Będzie dobrze.Pa milych snow,pa ap.


: )

kawcia (offline)

04-05-2012 20:03:12

Najwazniejsze to nie smutac sie i wierzyc ,ze sie uda i bedzie wszystko dobrze.


: )
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.