wciaz czekam na ciaze

Wysłane przez sabaw 

Strawberry (offline)

17-11-2011 21:10:08

Zamość
slonkoo6 - dziekuje smiling smiley

patka19841 - Ciagle sie zastanawiam dlaczego?! i napewno nikt mi na to pytanie nie odpowie...Sama na wlasna reke szukalam przyczyny i poddalam sie teraz tylko njagorsze jest to,ze nie umiem znalesc ukojenia. Zastanawiam sie nad symbolicznym grobem lub tablica upamietniajaca nasze malenstwo...Moze wtedy odzyskam spokoj sumienia.

julka2404 - powiadasz,ze bedzie mi tu dobrze?winking smiley No to stawiam dzisiaj dla wszystkich drinki na wpisowe hehewinking smiley smileys with beer Kanapki robi ktos inny winking smiley

Ewinek - Przykro mi z powodu utraty malesntwa sad smiley .Co do PCO to narazie tylko podejrzenie,jest duza liczna pecherzykow w jajniku jednak sa one prawidlowej wielkosci. Wyniki badan jeszcze musza potwierdzic diagnoze...Mam nadzieje,ze to zaburzenia hormonalne...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

slonkoo6 (offline)

17-11-2011 21:23:47

Ostrów Wlkp.
Strawberry...może rzeczywiście jakiś "symbol" upamiętniający wasze maleństwo pomoże Ci żyć dalej. 3mam kciuki,abyś odzyskała spokój no i radość smiling smiley

patka ja też coś czuje,że rok 2012 będzie gitwinking smiley W ogóle mam jakieś dobre przeczucia co do tego cykluwinking smiley Ale nic nie mówię,żeby nie zapeszyćwinking smiley

julka u nas też zawsze ponad 20 osób przy stoje, dzieciaki dokazują i ogólnie wesoło jestwinking smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Duża rodzinka to jest towinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]










...bo razem jest lepiej...winking smiley

Strawberry (offline)

17-11-2011 21:27:55

Zamość
Cytuj
slonkoo6
Strawberry...może rzeczywiście jakiś "symbol" upamiętniający wasze maleństwo pomoże Ci żyć dalej. 3mam kciuki,abyś odzyskała spokój no i radość smiling smiley

Tez mam taka nadzieje.Czekam tylko na meza chcialabym z nim to przedyskutowac.A ze maz z zawodu jest kierowca miedzynarodowym ciezarowki to rzadko bywa w domu niestety,ale w sobote w nocy po prawie dwoch miesiacach nieobecnosci bedzie juz w domkusmiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

slonkoo6 (offline)

17-11-2011 21:42:58

Ostrów Wlkp.
No koniecznie musicie razem nad tym popracowaćwinking smiley Wzajemne wsparcie to podstawawinking smiley O kierowcach to coś wiem, bo mój teść jeździ TIR-em a mój mąż ma firmę transportowąwinking smiley Podziwiam Ciebie i inne kobietki,które czekają na tych swoich mężczyzn tyle czasu...ja bym chyba nie mogła;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]










...bo razem jest lepiej...winking smiley

Strawberry (offline)

17-11-2011 21:47:11

Zamość
Cytuj
slonkoo6
No koniecznie musicie razem nad tym popracowaćwinking smiley Wzajemne wsparcie to podstawawinking smiley O kierowcach to coś wiem, bo mój teść jeździ TIR-em a mój mąż ma firmę transportowąwinking smiley Podziwiam Ciebie i inne kobietki,które czekają na tych swoich mężczyzn tyle czasu...ja bym chyba nie mogła;/

Ja rowniez podzielam te zainteresowania winking smiley jestem przyszlym spedytorem.Moj maz jezdzi i tesc jezdzi ciezarowkami. Firme rowniez mielismy jednak nie wytrzymala proby kryzysu.To nic podniesiemy sie i od nowa maz bierze ciezarowki a ja zajme sie spedycja winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Strawberry (offline)

17-11-2011 23:56:58

Zamość
Wiki na sluz moge Ci polecic Wiesiołek Opearol w kapsulkach.Mi pomoglo juz po dwoch cyklach byla widoczna poprawa.A cykle mas zdlugie to fakt moze chcialabys sie zaczac obserwowac?Codzienne pomiary temperatury i obserwacje termiczno objawowe sa bardzo pomocne przy staraniu sie o ciaze....Wykresy prowadze na ''Moje28dni'',polecam.Naprawde wiele mozna sie nauczyc nawet w trakcie leczeniasmiling smileyRozumiem,ze masz monitoring co miesiac?U mnie cykle przed ciaza pozamaciczna byly piekne 29 dniowe teraz sie przeciagnely do 33 niby nie wielka roznica,ale owulacja sie przesunelawinking smileyOosboscie uwazam,ze gdyby nie obserwacje zbahatelizowalabym ten brak miesiaczki prz CP i moglo to by sie ksonczyc tragedia.A tlumaczylabym sobie to,ze pewnie zaburzenia hormonalne dlatego ja dopoki nie urodze drugi i trzeci raz bo planujemy trojke to nie skoncze sie obserwowac winking smiley


Zmykam juz dzisiaj spac,jutro rano powinnam byc to pogadamywinking smileyDobranoc!winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-18 00:04 przez Strawberry.

Strawberry (offline)

18-11-2011 10:08:35

Zamość
Ewinek,ja wiedzialam czym zjamuje sie moj maz i swiadomie podjelam decyzje o takim zwiazku to naprawde kwestia przyzwyczajenia a ze ja tez w trasporcie to podzielamy swoje zainteresowania i mamy o czym rozmawiac hehe winking smileySmigam do szwagierki na kawke winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

18-11-2011 10:32:38

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Strawberry my planujemy z mężem w przyszłym roku otworzyć firmę transportową.
Ja też straciłam swoją dzidzię (w tamtym roku w listopadzie). Serduszko się nie wykształciło i miałam zabieg. Więc wiem co czujesz.
Dziewczyny uda nam się. Czasami na szczęście trzeba trochę poczekać radość

Strawberry (offline)

18-11-2011 12:15:19

Zamość
Cytuj
julka2404
Strawberry my planujemy z mężem w przyszłym roku otworzyć firmę transportową.
Ja też straciłam swoją dzidzię (w tamtym roku w listopadzie). Serduszko się nie wykształciło i miałam zabieg. Więc wiem co czujesz.
Dziewczyny uda nam się. Czasami na szczęście trzeba trochę poczekać radość


Gdyby transport nie byl moja pasja i nie mialabym sie czym zajac to bym zwiariowala. Bylam moderatorem na dwoch stronach stransportowych,tez bylo troche roboty.Teraz jestem w szkole spedycyjnej i w grudniu ide na praktyki spedycyjnegrinning smiley. Teraz ucze sie prawa transportowego i powiem wam,ze jestem przyszlym spedytorem z powolania hehehe .Moje kolezanki patrza na mnie jak na d**bila bo one pracuja jako fryzjerki,kosmetyczki itd a ja kocham ciezarowki hehe,ale jak to mowia kazdy ma swojego zajoba i go cwiczy grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Co do straty malensta powoli sie podnosze,ale czasami mam chwile wiekszego i mniejszego kryzysu....Tak jeszcze bedzie bardzo dlugi,wazne,ze ma sie pasje,ktora pozwala psychice odpoczac chociaz na chwilewinking smiley

Zaraz zmykam kupic sobie jakas bielizne na przyjazd mezagrinning smiley to musi byc cos sexy crazy grinning smileygrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-18 12:15 przez Strawberry.

Ewinek (offline)

18-11-2011 13:20:17

trochę się martwię o zawziętą już prawie tydzień się nie odzywasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546590, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.