wciaz czekam na ciaze

Wysłane przez sabaw 

siago (offline)

16-10-2011 21:28:41

Łódź
hej dziewczyny,
współczuję chorujących dzieciaczków - życzę im dużo zdrówka
Wiki Tobie również życzę szybkiego powrotu do zdrowia,
a co do mnie to właśnie wróciłam z Poznania, była piękna pogoda, ale chyba mnie troszkę przewiało bo mi było ciepło i się trochę rozebrałam, ale mam nadzieję, że się w nic poważnego nie rozwinie, a co do testowania to chyba nie ma sensu, bo to raczej zwykła @ tyle, że może bardziej skąpa - w sumie dzisiaj jest 3 dzień i już się kończy, a raczej miałam tak ok 5.
Co do wagi to ogólnie moja mama jest z zawodu dietetyczką, więc zawsze zdrowo się odżywialiśmy, moja mama w sumie trzyma się tych wszytskich zasad i wagę trzyma w ryzach, gorzej ze mną ja mam wieczną niedowagę na granicy normy (168 cm wzrostu a 52 kg) na mnie nic nie działa i nie mogę przytyć sad smiley jestem na diecie wysokokalorycznej, chyba bardziej restrykcyjnej niż na odchudzanie, ale efektów narazie nie ma sad smiley do tego nie trawię laktozy więc musiałam odstawić nabiał.
Patka a co do diety to najważniejsze jeść często (ok 5 posiłków) ale małe porcje, bo jak będziesz miała za duże ostępy między posiłkami to organizm traktuje je jako głodzenia i zwalnia metabolizm, i nawet możesz jeść mniej a waga nie spadnie i ostatni posiłek na 2 godz przed spaniem najlepiej sałatki smiling smiley
a ja teraz męczę się z planami na uczelnie bo studenci na nie czekają z niecierpliwością.


[link widoczny po zalogowaniu]

Kropka9 (offline)

16-10-2011 21:44:34

Warszawa
Tak siedzę i czytam Was... Tracę wiarę, że mi się szybko uda, bo to dopiero mój drugi miesiąc starań, za tydzień się dowiem smiling smiley


_________________________________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.
Alighieri Dante

Ewinek (offline)

17-10-2011 06:39:07

moja mała to ma 40 stopni gorączki rośnie jej w tempie ekspresu na zmiane nurofen z paracetamolem dostaję bo w takim zestawieniu można co 4 godziny, więc same się domyślcie jakie to tempo skoro co 4 godz ma 40 stopni!! Kropka Ty chyba żartujesz że tracisz wiarę. Dwa cykle to jest mało mi co prawda udało się i w pierwszą i w druga ciążę zajść w drugim cylku "starań" więc uwierz takie rzeczy też się zdarzają, ale często trzeba trochę więcej czasu. Cierpliwości i się nie nakręcaj, bo skoro Ty nakręcasz się już to psychika może Wam zamieszać trochę w starankach. Siago takie dziwne @ to na tym wątku ostatnio chleb powszedni ja bym na Twoim miejscu i tak sprawdziła, bo to w sumie nic nie kosztuje, a może jednak...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

siago (offline)

17-10-2011 08:55:27

Łódź
co do tych cykli to w właśnie zauważyłam i się zastanawiam jaka jest ich przyczyna? kupię dzisiaj test i jutro sprawdzę, w sumie to nie mam żadnych objawów żebym była w ciąży, oprócz tego że mnie mdli przy piciu wszystkiego odprócz Kubusiów, a wczoraj miałam ochotę na ciasto, ale jak na nie popatrzyłam to mi przeszło smiling smiley ale akurat często jem oczami więc to mnie nie dziwi grinning smiley ok ale test zrobię dla własnej ciekawoścismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewinek (offline)

17-10-2011 10:38:09

Cytuj
siago
, w sumie to nie mam żadnych objawów żebym była w ciąży, oprócz tego że mnie mdli przy piciu wszystkiego odprócz Kubusiów,
smiling smiley

hahaha ale się uśmiałam!! No mdłości to faktycznie żaden obiawsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

17-10-2011 13:42:55

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Jestem dziewczyny.
Dzisiaj @ ma do mnie przyjść i jej nie ma wredna świ...a!!! Od paru dni wszystko mnie drażni i boli. Mogłaby się pospieszyć bo plany prokreacyjne mi krzyżujediabełek A w ciąży nie jestem na pewno.
PATKA ja schudłam 20kg. na diecie rozdzielczej jak będziesz chciała wiedzieć więcej to daj znaćradość
KROPKA my się staramy od ponad 3 lat czyli kochana tylko cierpliwość Ci pozostaje.

patka19841 (offline)

17-10-2011 17:58:45

Gdańsk
julka - fajnie , gratuluje wytrwałosci w --- 20 kg WoW
no tyle mi do szczescia trzeba,jak mozesz wyslij mi na priv więcej o tym jak tego dokonałas,ja tak jak wspomnialam kupilam ksiązke Adriana Lukoszka ,jadał do 1000 kcal dziennie,jak sobie to rozłozylam na talerzu to takie nic ale hehe ważne ze choc cos..niektorzy mogą jeśc tak jak moj przyszly mąż i nic,ale przemiane materii ma dobrą,ja niestety nie...ale moze wszystko sie ułoży przy terazniejszym jedzeniu

ewinek- wspolczuje , teraz masz sie z choróbskiem córki,40 stopni ja chyba bym zwariowała,latała i nie wiedziala zupelnie co robic,,,biedulka
gdzie to sie te dzieci tak załatwiają,na dworzu? w przedszkolu? ja juz nie wiem . Wiki chodzi do przedszkola,widze ze dzieciaki tam kaszlą jeden na drugiego , teraz juz wogole bedzie taki okres ,mokro i nieprzyjemnie na dworzu.
No i podobno wirus jakis ,na pogotowiu lekarz mi oznajmiła.
Powrotu do zdrowia dla Martynki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kropka9 (offline)

17-10-2011 19:36:08

Warszawa
Mam nadzieję, że u mnie potrwa to nieco krócej... Jestem bardzo młoda, nie miałam jeszcze dziecka, więc nie mam żadnego punktu odniesienia smiling smiley
No, ale cóż, będę się starać dalej smiling smiley


_________________________________________
Trzy rzeczy zostały z raju: gwiazdy, kwiaty i oczy dziecka.
Alighieri Dante

Ewinek (offline)

17-10-2011 19:45:30

Julka ja też chętnie poczytam o tej Twojej diecie na razie nie potrzebuję bo wystarczyłoby tylko jakieś 4 kg zrzucić, ale już myślę o przyszłoścismiling smiley W pierwszej ciąży przytyłam tak 24 kg chyba dokładnie już nie pamiętam, ale wiem że ponad 20 jakieś 12 kg zleciało ekspresem (to tyle ile pisze że powinno się w ciąży przytyć), ale reszta to już powoli i w sumie nie wszystko straciłam ale cieszyłam się że we wszystkie ciuchy się mieściłam. Martwię się o wiki codziennie tu bywała, a teraz dwa dni przerwy mam nadzieję że to nic ze zdrowiemsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

17-10-2011 21:17:39

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
No właśnie ciekawe co z Wiki , nie odzywa sięsmutny
Dziewczyny jutro poskanuje wam info o moim sposobie odżywiania bo jest tego trochę a dzisiaj to ja ledwo siedzę przy kompie bo mnie wszystko skręca a @ brak. Idę po tabletkę i do wyrka. Do jutra.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.