wciaz czekam na ciaze

Wysłane przez sabaw 

malgos741 (offline)

04-01-2014 22:40:02

Witam po nowym roku, u mnie na razie bez zmian. Trochę roboty mam i padam ze zmęczenia i w salonie i z imprezami. Teraz też wpadłam na chwilke na neta bo gramy imprezę. Własnie co ze Slonko ?


[link widoczny po zalogowaniu]

slonkoo6 (offline)

05-01-2014 15:26:38

Ostrów Wlkp.
Hej Myszko moje;*

PRZEPRASZAM ;P Nie było kiedy do was napisaćsmiling smiley Sylwunia bure mi dała na fb wiec się zebrałam na napisaniewinking smiley Ostatnia akcja z testem okazała się fałszywym alarmem;/ dzień przed wigilia @ przylazła;/ ale działamy dalej, teraz mamy kolejna piekna owulke, wiec leki działają, teraz dajemy na luziorasmiling smiley

Kochane w nowym roku zycze wam duuuuuuuuuuuuuuuuużo zdrowia i jeszcze więcej milosciwinking smiley Spelnienia wszystkich marzensmiling smileybuziak od dzieckabuziak od dzieckabuziak od dziecka

wlasnie wrocilam z pracy wiec uciekam cos zjeść a potem w gości jedziemywinking smiley

ps.podgladam was na bierzaco;p BUZKA;*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]










...bo razem jest lepiej...winking smiley

SYLWUNIA8989 (offline)

06-01-2014 12:40:13

kochane słonko, to nie bura tylko lekka przypominajkasmiling smiley Super, że leki masz wreszcie dobresmiling smiley tak jak napisałąs luz blues i do przodusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

malgos741 (offline)

13-01-2014 22:27:09

Cześć dziewczynki :-)
widzę że wątek umiera mało nas zostało ;-(


[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

14-01-2014 14:33:17

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Witajcie, dawno mnie nie było, chciałabym opisać Wam moją historię. Napiszę od początku. 23 grudnia( poniedziałek) miałam planowaną wizytę u hematologa po receptę na zastrzyki ( mam zespół atnyfosfolipidowy i biorę clexane 0,6 i acard) . W przychodni zrobiło mi się słabo więc lekarz spytał co się stało no to mu mówię że jestem w ciąży. To zrobił na szybko betę z krwi i wyszło 1355. Pogratulował, dał leki mówi że obok jest klinika ginekologii i żebym poszła bo tam jest poradnia patologii ciąży to oni się mną dobrze zajmą. (bo jestem już po 2 stratach). Powiem wam że nogi same mnie tak poniosły i po zarejestrowaniu czekałam na badanie i usg. Na usg okazało się że w macicy nic nie ma a na jajniku jest torbiel, która zasłania jajowód i podejrzewali że właśnie za nią w jajowodzie jest dziecko- diagnoza ciąża pozamaciczna i torbiel jajnika i tak z ulicy trafiłam do szpitala.Ile ja się napłakałam z nerwów. We wtorek powtórzyli usg i dalej nic w macicy nie było a torbiel rosła. lekarz dał czas do piątku i powiedział że jak w piątek nic w macicy nie będzie to po usg porannym na stół do cięcia bo wychodzi na to że ciąża w jajowodzie za jajnikiem z torbielą. .smutny
Od czwartku byłam przygotowywana na operacje w piątek. W czwartek zrobili jeszcze raz betę i wyszła 4 tyś. Tak bardzo się ucieszyłam bo wierzyłam że dzidzia zejdzie do macicy W piątek na usg pokazał się pęcherzyk w macicy ale torbiel się powiększała i była krew w brzuchu. Lekarz jednak odwołał operację ufff i powiedział że czekamy do poniedziałku ( 30 grudnia) i po usg się wszystko okaże.Dziewczyny jaka ja byłam szczęśliwa to wy sobie nawet nie wyobrażacie!!!
W poniedziałek rano po usg okazało się że ten pęcherzyk od piątku nic nie urósł czyli wyszło na to że to krew schodzi z brzucha a torbiel niestety urosła i coraz mocniej lała się do brzucha więc decyzja na stół . Boszzzeee jak ja wyłam!!!! Pocięli mi brzuch jak do cesarki usunęli torbiel która była wielkości mandarynki i się rozlewała do brzucha. Krew z brzuch też usunęli.Lekarz powiedział że lada chwila by pękła, dostałabym krwotok i bym umarła Już wiem jak się czują kobiety po cesarce , masakra ból niesamowity, zresztą te co miały wiedzą. I jeszcze niektóre kobiety za to płacą!!! wariatki Operacja była w poniedziałek o 16tej i trwała 1,5 godziny. Wegetuje we wtorek wieczorem na wyrku (sylwester) i mąż przyjechał z moją kochaną sąsiadką a tu wchodzi dwóch lekarzy z wózkiem i mówią że jedziemy na usg szok!! No to ja do nich że chyba zwariowali bo jestem dobę po operacji nie mam siły wstać do wc a oni chcą mi robić usg, idioci!!!! jadę na tym wózku łzy mi lecą bo myśle jak wleze na ten wysoki stół i jeszcze nogi mam rozkraczyć.Wyje i klne w duchu co ja takiego komu zrobiłam że tak mnie los każe? Robi faceci usg ( dwóch ich było) i się śmieją, to sobie myśle że jest sylwester i pewnie sobie coś chlapnęli już!!! i nagle jeden pyta czy mam dzieci? to mówie że syna i się pyta CZY CHCIAŁABYM DRUGIE????? no to mu mówię że jakoś mi nie po drodze a on to niech pani popatrzy!!!!!!!!!!!!!!! Odwraca monitor a tam MAŁY GROSZEK Z BIJĄCYM SERDUSZKIEM!!!!!!!!!! myślałam że zejdę na zawał!!!! i mówi 5 tydzień, groszek 2mm i serduszko piękne. ( a usg zrobili bo po operacji beta powinna spaść a ona podskoczyła do 7 tyś.!!!) W klinice określili to jako CUD!!!!!!!!!!!! winking smileybyście musieli zobaczyć minę mojego męża i sąsiadki jak im powiedziałam od razu odstawili wszystkie leki przeciwbólowe tylko paracetamol mogli podawać. Mój dzielny groszek dał radę narkozie, tramalowi, ketonalowi i mnóstwu innego gówna. Wszystko mnie bolało ale wiedziałam że muszę dać radę, walczyć o moje dziecko!!! w czwartek wróciliśmy do domku, miałam leżec i mnóstwo leków na podtrzymanie i we wtorek na ściągniecie szwów i na kontrol. Klinika miała zapewnić mi opiekę do czasu porodu. Jak powiedzieli jestem ewenementem, ich cudem i zrobią wszystko żeby się udało . W czwartek przed wypisem było jeszcze usg i było 10 lekarzy każdy chciał zobaczyć .Powiedzieli że nie będzie lekko ale musimy myśleć pozytywnie ciąża jest bardzo wczesna i wszystko jest możliwe.Słyszałam serduszko, moje dzieciątko tak chciało żyć. W piątek zaczełam krwawić, i zanim dojechałam do kliniki było już po wszystkim sad Nasze dzieciątko umarło razem z nim umarła cząstka mnie Przez operację nie miało siły by walczyc a bez tej operacji ja bym umarła .Pod koniec stycznia mam kontrolne usg . A od kwietnia walczymy o kolejne serduszko,tak bardzo się boję ale muszę dac sobie tą ostatnią szansę cieszę się tylko z jednej rzeczy, że przed operacją nie wiedziałam o dzidzi bo ona i tak by się odbyła a ja musiałabym świadomie podpisać zgodę wiedząc o tym że groszek może nie przeżyć smutny
Lekarz mówi że jest postęp w moim przypadku. Poprzednia ciąża skończyła się w 10 tyg. a dzieciątko przestało się rozwijać w 6 tyg. a kolejna poleciała w 6 tyg. O tą walczyłam 2 lata ale już wiem że leki które biorę są w stanie mi pomóc, bo słyszałam serduszko, którego wcześniej nie było! Tak więc daję sobie tą ostatnią szansę, co ma być to będzie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 14:34 przez julka2404.

ewelinka0605 (offline)

14-01-2014 17:38:54

Marciszów
julka2404
Przeczytałam Twoją historię i tak strasznie mi przykro z powodu tego co Ci się przytrafiło ;( ale trzymam kciuki aby los otarł Twoje łzy i abyś ujrzała 2 upragnione kreseczki i aby maleństwo przetrwało 40 tygodni. Życzę Ci szczęścia i powodzenia z całego serca. Pozdrawiam Ewelina;*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

SYLWUNIA8989 (offline)

14-01-2014 21:05:03

Julcia ja nie wiem co napisać, b ęczę tylko jak bóbr, Ściskam Cię najmocniej jak potrafię...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-14 21:06 przez SYLWUNIA8989.

Holly82 (offline)

14-01-2014 23:20:19

Bydgoszcz/Birmingham
Julka bardzo mi przykro z powodu twojej straty. Dzielny maluszek walczył. Mimo,ze Twoja historia jest smutna, to bije z niej nadzieja, a ta umiera ostatnia.
Nie było mnie trochę bo miesiąc w pl siedziałam. Wiem,że mało nas, ale mam sentyment do tego wątku. Tyle fajnych dziewczyn się tu przewinęło. Tyle robaków 'urodziło' mam nadzieję,że jeszcze wiele 'happy endow' przed nami.
pozdrawiam.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

staraczkaKLA (offline)

16-01-2014 18:52:38

Julka i ja sie popłakałam ostatecznie, przez chwile czułam ta radość którą ty Musiałaś czuć a poźniej doczytalam

ściskam mocno kochana. !!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546130, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.