STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

misiabella (offline)

17-02-2010 18:09:46

Kraków
Smuteczku, kuchnia śliczna!!!
Cieszę sę, że do K co nieco dotarło, a słoneczniki też ubóstwiam! Nawet do ślubu chciałam mieć z nich bukiet, tyle, że to nie był na nie sezon, a pozatym, że ponoć nie powinno się mieć żółtych kwiatów w bukiecie ślubnym.

Bidonku, kochana, ale zgrozą powiało. Uważaj na siebie i powied mami i siostrze żeby siedziały w domu. Rany, co za świr!

Beatko, już niedługo i będie po żyganiu, zobaczysz! Za to zaczną się inne niedogodności, jak puchnięcie nóg (choć niekoniecznie, ale ja miałam) czy problem z zakładaniem butów albo goleniem nóg, hehehe. Słodkie smiling smiley

Ewcia, ty musisz mieć niezą figurkę jak tak cały czas gdzieś ganiasz i jeszcze chozisz na ten aerobik. Ja przy tobie, to zastana stara baba!

Rurcia, właśnie sobie oglądałam twoją galerię!!! Ślicie i w jasnych włoskach! Naprawdę, sorry, ale duuuuuuużo lepiej! I śliczną miałaś suknię!!!!!

Ulinka, a Ciebie gdzie wywiało?

Helopoli, a czemu spać nie możesz , nie chce ci się? Szkoda. Ja uwielbiam spać i gdybym miała kiedy to spałabym cały czas!

Daria, a ty wogóle masz jakieś nudności i takie tam czy nie? Bo nie pamiętam. I jak tam nasza Alinka?

Witaj Bianka, bardzo mi przykro z powodu twojego synka, napewno Bóg wam to wynagrodzi! I witaj w naszym gronie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

agnieszka79 (offline)

17-02-2010 18:15:27

elblag
witajcie szukam kogos co mial problem z prolaktyna i zwalczyl to !ja juz od 10 lat jestem mezatka i od 6 lat niemoge miec dziecka niemoge zajsc wciaze leczylam sie i niby doszlam do tej rownosci ale nadal nic .ktora sie podzieli zemna dobrymi poradami?pozdrawiam


ak

misiabella (offline)

17-02-2010 18:22:40

Kraków
Acha i jeszcze wiecie co? Od kąd wróciiśmy z Polski, to tak mi dziwnie ręce drętwiały, ale takczasami, ale od dwóch nocy już nie spałam bo mi w nący drętwieją i to boli jak jasna cholera. A dzisiaj oprócz tego, że w nocybudził mnie ból parę razy, to w dzień jak przestaję ruszać ręką, to od razu mi drętwieje! No i poszłam do lekarza, dał mi tabletki narazie, żeb nie bolało ale mam zrobić badania krwi i powtem już będzie wiadomo prawdopodobnie co jest przyczyną, mói, że może to bć naprzykład cukrzyca ale że on podejrzewa raczej coś w stylu zapalenia żył w nadgarstku i że jeśli to to to być może będę musiała iść do szpitala. Mam nadzieję, że to jednak nie to, tylko może na tle stresowym czy coś, bo ja do żadnego szpitala nie idę!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Rurcia (offline)

17-02-2010 18:46:33

Ujazd/Tomaszów Maz.
Smuteczku kuchnia marzenie ja osobiście też lubie małe kuchnie, w dużych jakoś nie moge sie odnaleźć. a no i w moich planach w kuchni zlew bedzie przy oknie żebym w czasie zmywania naczyń mogła popatrzec na świat winking smiley

Natalijka my też jeszcze nie i dlatego min. bierzemy duphaston żeby w razie co to podtrzymał ciąże, a na owulke mamy clostilbegyt

Agnieszko witaj niestety o prolaktynie to ci nic nie powiem sad smiley

Misia dziękuje za szczerość smiling smiley mi sie już znudził czarny kolor ale niestety musze czekać az odrosna bo nie obetnę ich za żadne skarby świata, a po trochu w miare z odrostami bede farbowac na jasniejszy kolor tzn ciemny brąz a potem wracam do naturalnego, a sukienka no cóż podobają mi sie wszystkie suknie ale najbardziej te proste a jak zobaczyłam ja w necie po prostu sie w niej zakochałam i już była moja smiling smiley jakoś nie widziałam siebie w takiej balowej sukni z kołem, czułabym sie strasznie a jeszcze latem (ślub braliśmy 1 sierpnia) to bym sie chyba zagotowała w takiej

dziewczyny musze sie pochwalić ze mój S od poniedziałku zaczyna nową prace smiling smiley blizej domu w normalnych godzinach i przede wszystkim będzie robił to co kocha - grzebanie w ciągnikach, maszynach rolniczych i smarach smiling smiley dziecko z samochodem młody kozak


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kakik28 (offline)

17-02-2010 19:05:36

WrocLove
Wpadam tylko na chwilkę.

Nie byłam dziś u gina bo nie miałam czasu. Wrocilam z roboty kolo 16, potem gotowałam z M obiadek. Pozniej poszlismy wplacic kaske na wakcje i wiece co w koncu nie lecimy do Bułgarii tylko na ... Majorkę Pani z biura znalazla nam super oferte i wyliczylismy, ze damy rade i lecimy 23.06

Jutro tez nie zdaze isc, bo mam rade w szkole do 19, a gin przyjmuje do 18. Musze poczekac do poniedzialkusmiling smiley

Pozdrawiam nowe dziewczyny no i te "stare"


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

17-02-2010 19:14:45

płock
Miśkadobrze, że poszłaś do lekarza...mam nadzieję , że to nic poważnego i szybko przejdzie.... co do żyganka to mam nadzieję, że mnie opuszcza ale za to dopadło mnie spanie, dzisiaj pół dnia przespałam dosłownie teraz wróciłam od Mamuśki bo robiłyśmy sałatkę jarzynową smiling smileyi się ze mnie śmiała bo ja myślałam, że mi się buzia rozerwie od ziewania a jak oglądałyśmy Majkę to już odlatywałam smiling smiley
Smuteczkukuchnia super bardzo mi się podoba! pewnie już siedzicie przy stole i wcinacie, smacznego smiling smiley
Rurciami osobiście też bardziej podobasz się w wersji blond smiling smiley
Kaki28Majorka...och bajka!!!superancko my nigdzie nie polecimy ale jak już będzie Maluszek to będziemy latać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

17-02-2010 19:16:56

Gdynia
misiabella Do pracy mnie wywiało, mam strasznie dużo do zrobienia i mało czasu i do tego wkurzającą szefową. W sobotę Piotruś ma urodzinki, więc czeka mnie jeszcze sprzątanie całego mieszkania i zrobienie jedzonka.

smuteczku Bardzo ładna kuchnia i wcale nie taka mała, ja mam mniejszą i bardzo dobrze się w niej czuję i wcale większa mi nie jest potrzebna.

Nie odpiszę wszystkim bo padam na pyszczek.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agawka1981 (offline)

17-02-2010 21:51:47

Żyrardów
Hej wszystkim mamom i starającym się, widzę, że się tu wszystkie dobrze znacie. Ja od 3 miesięcy staram się z mężem o drugiego dzidziusia, jak na razie nic, ale mam nadzieję , że wkrótce zobaczę te uprganione 2 kreski na teście. Pozdrawiam wszystkie serdecznie smiling smiley

bidonek86 (offline)

18-02-2010 08:55:05

Świętoszów
daria co do tego świra to szuka go jeszcze straż graniczna, specjalnie powołana jednostka i patrole obywatelskie ale niestety bezskutecznie narazie nie dość że świr to zobaczcie jeszcze jaki sprytny trzy obławy udało mu się ominąć w sobote widziany był gdzieś w markecie i teraz każdy czeka gdzie zaatakuje bo on najpierw obczaja a potem atakuje . Nawet babki z psami
misiabellai smuteczku co do wychodzenia to nie sposób siedzieć cały czas w domku chociażby że mam psiaka, moja siostra pracuje i też musi chodzić do pracy więc musimy się ruszać, no ja czekam na gaz mam nadzieje że dzisiaj przyjdzie, powstał na internecie nawet specjalny filmik na potrzeby tego gnojka prowadzi instruktor samoobrony i udziela rad jak się oswobodzić i tak dalej.
Ja na weekend jade do mamuśki a w poniedziałek ide do gina już zapowiedziałm mojemu M że będzie wszędzie ze mną chodził nie uśmiecha się to mu ale cóż musze go przekonać.

Witam nowe koleżanki napiszcie coś więcej o sobie, skąd jesteście, ile macie lat czym się zajmujecie i jak długo się staracie

rurcia ty przyjmujesz teraz w tym cyklu jakieś leki?


[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

18-02-2010 11:56:20

italia
czesc dziewczyny.

nie uwierzycie, u mnie dzisiaj jest 18 st, slonko swieci i jest przepieknie. Z tej radosci az umylam okna, podloge i dalej mam chcec na robote. Miejmy nadzieje, ze jutro tez bedzie taka piekna pogoda.

Smuteczku jak sie udala kolacyjka?

Dobra dziewczynki klikne pozniej bo musze isc odebrac moja coreczke i zrobic zakupki. pa pa


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.