Starające, którym się udało smiling smiley

Wysłane przez ulinka 

Aguska24 (offline)

20-04-2011 21:18:05

Tychy
Dobrywieczór :*

Hmm a co tu się dzieje laski! nie kłócić się mi tu dajcie se po razie i będzie okeytongue sticking out smiley hehe szczerze to każda jest z Nas inna jak Ewcia mówi i moim zdaniem każda z nas powinna mówić to co myśli nawet jeśli myśli zle przeciez nie bedziemy wiecznie dla siebie milutkie...

Becia Fajne znowu masz fotki;p i plac też fajny

Bidonku pokaż się grinning smiley

Oliwko jeeeep to ci zazdroszczę maleńka zakupu chociaż ja dzisiaj kupiłam sobie spódnicę taka do kolan szarą na komunię, do tego założę bluzkę z żabotem i marynarkę tongue sticking out smiley

Ewcia no teraz kolej na mnie na II kreski obiecuję , że pójdę już w maju do gina chociaż niewiem którego wrrr;/

eva2009 (offline)

20-04-2011 21:19:46

Aguśka no w końcu!! Trzymam za słowo!!! Jak mebelki? ja się nie biję winking smiley

Aguska24 (offline)

20-04-2011 21:22:22

Tychy
Ewcia grinning smileyNo jeszcze facet nie dzwonił mam nadzieję, że zdążą do świąt! noo pójdę bo jak trzymam takie maleństwa jeszcze od koleżanek to mi tak smutno chce już bardzo drugiego bobasa jakoś damy radę smiling smiley

Oliwia28 (offline)

20-04-2011 21:31:23

Warszawa
evcia-a u innego znalazłam tą dłuuugą za 18,00 a nie za 23,00smiling smiley o matko ale są różnice w cenach nawet na takich szmatkachsmiling smiley
aguska - żeby pójść do gina lub innego dowonego elkarza trzeba sie umówić na wizytęgrinning smileygrinning smileygrinning smiley rozumiem, że się już zapisałaś?grinning smiley bo wiesz-inaczej się nie dagrinning smiley
a tu mam coś dla beatki, która ma podobno mnóóóóstwo apaszek: [link widoczny po zalogowaniu]
i to w róznych kolorachgrinning smiley kurde za wysoki do komody mi się nie zmieścismiling smiley
Dobra lecę na you can dancegrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aguska24 (offline)

20-04-2011 21:39:46

Tychy
Hi nie umówiłam się bo mam okres dostałam od lutego grinning smiley

ulinka (offline)

20-04-2011 21:41:19

Gdynia
eva Owszem, na niektóre Twoje posty odpowiadam i nie piszę nic między wierszami. Przestałam odpisywać jak się zorientowałam że Ty na moje nie odpisujesz, z jednym wyjątkiem - pogratulowałam Ci ciązy. Tamtego tematu nie zamknęłam milczeniem, napisałam tak żebyś się domyśliła o co chodzi, no ale się nie domyśliłaś, teraz już dokładnie nie pamiętam a szukać tego to jak igły w stogu siana, ale chodziło o to że przy okazji dyskusji o myciu oczu coś tam napisałaś uszczypliwego w stosunku do mnie. Mniej więcej chodziło o to że chyba Oliwia napisała - kurcze no nie pamiętam dokładnie - ale coś w stylu "o co chodzi w tej dyskusji" a Ty odpisałaś że ktoś na forum na pewno wie o co chodzi, potem misia się pytała czy Ty masz jakieś tajemnice lub coś w tym stylu, bo tego też już dokładnie nie pamiętam, a nie chcę czegoś przekręcić a Ty odpisałaś jej że powinna wiedzieć o co lotto. A może się mylę, może to nie było o mnie? Możesz to wyjaśnić?


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

20-04-2011 21:41:20

Aguśka Oliwia ma rację smiling smiley Trzeba się umówić wczesniej- przecież okres się zaraz skończy winking smiley Jutro zadzwoń i się umów smiling smiley Fajnie że się za to bierzesz.

Aguska24 (offline)

20-04-2011 21:43:23

Tychy
No dzisiaj dostałam Ewcia grinning smiley ale jak się skończy to zadzwonię smiling smiley

eva2009 (offline)

20-04-2011 21:44:46

Ulinko nie chodziło o Ciebie!! I na pewno Beata i Misia to potwierdzą!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pamiętam to zdanie doskonale. Napisałam że "ktoś na forum wie o co chodzi" i do Misi napisałam: "powinnaś się domyślić" ALE TO NIE DOTYCZYŁO CIEBIE! No widzisz i napisałabyś odrazu i byśmy sobie wyjaśniły. A tak jest Ci przykro bo myślisz że perfidnie Cię obgaduję między wierszami z dziewczynami sad smiley

ulinka (offline)

20-04-2011 21:57:20

Gdynia
eva No to wyjaśnij o co w tym chodziło, do kogo to było napisane, bo ja dalej nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546052, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.